Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sall ieri am vizitat-o din nou pe Flori si am o nelămurire de unde ati ajuns voi la concluzia ca e de etnie ca eu unu nu am vazut nici-o trasatura nici in poze nici in realitate care sa ma faca sa ma gândesc la lucrul ăsta cei care au vizitat-o pot confirma ca nu e.

am fost si eu la ea dar acum 2-3 luni, sincer nici mie nu mi s-a parut sa fie de etnie doar ca nu inteleg de  ce atata intuneric in camera, sigur ascunde ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello, 

 

 

Again visited Flori in Berceni. The experience was even better then the first time. It is really like meeting your horny girlfriend at her home. She started with exciting tongue kisses at the door lasting for long. Then we moved to massage...amazing hot touches all over the body, from head to toe...licks from top to bottom, all angles included. Just insane. 

 

After she gave me a very exciting blow job including licking testicles. Perfect. I also lick her pussy long and we both got so horny so we started fucking.

 

Amazing experience again.

 

 

All points 10/10 some 11/10...all above expections. Thank you Flori!!

 

I think she is open afternoon till early evening. 

 

I will go back and back!

 

---

 

Buna,


a vizitat din nou Flori in Berceni. Experiența a fost chiar mai bine atunci prima dată. Este într-adevăr ca și întâlnirea prietena ta excitat la ea acasă. Ea a inceput cu saruturi limba interesant la ușă care durează mult timp. Apoi ne-am mutat la masaj ... atinge fierbinte uimitoare peste tot corpul, din cap pana-n picioare ... linge de sus în jos, toate unghiurile incluse. Doar o nebunie.

Dupa ce mi-a dat un loc de muncă lovitură foarte interesant, care include testicule lins. Perfect. Am linge pasarica ei, de asemenea, mult timp și amândoi am ajuns atât de excitat așa că am început al naibii.

Experiența uimitoare din nou.


Toate punctele 10/10 unele 11/10 ... toate expections de mai sus. Va multumesc Flori !!

Cred că este deschis după-amiază până seara devreme.

Mă voi întoarce și înapoi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...