Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Petrisor numele shadow e luat ma desteptule.

Si de confundat nu te confund vrei sa sp tot numele si adresa unde stai sa te convingi

Tu ai comportament de cocotă, de țață nidecum de bărbat. În mod normal un bărbat nu face ce încerci tu să faci decât dacă e Dobre......

  • Like 4
Link spre comentariu

Petrisor nidecum :) invata sa scri si pe urma stam de vorba.

Si referitor la ce a scris micutu are dreptate nu e treaba mea da ma gandesc la barbasu ca e prieten-ul meu si nu e normal ce ii face si apropo nu vreau sa o "fut" nici gratis nici cu bani

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Petrisor nidecum :) invata sa scri si pe urma stam de vorba.

Si referitor la ce a scris micutu are dreptate nu e treaba mea da ma gandesc la barbasu ca e prieten-ul meu si nu e normal ce ii face si apropo nu vreau sa o "fut" nici gratis nici cu bani

de parca el nu stie sa fim seriosi.... altfel nu isi punea pozele pe olx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Petrisor nidecum :) invata sa scri si pe urma stam de vorba.

Si referitor la ce a scris micutu are dreptate nu e treaba mea da ma gandesc la barbasu ca e prieten-ul meu si nu e normal ce ii face si apropo nu vreau sa o "fut" nici gratis nici cu bani

Tu ști să scri ? =))
  • Like 8
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Marean verifica comentariile mai in urma si ai sa vezi ca eu am scris nidecum ca exact asa a scris petre.

Nu intelg de ce ii tot luati voi apararea ca la urma urmei e o curva nimic mai mult.

Coae , mă doare fix în pulă de certurile voastre , tu ai zis sa învețe petre sa scrie (învață să scri, te-am citat) , din textul tău lipsesc o căruță de virgule , prietenul se scrie legat , scrii CU DOI DE I.... ...... plm
  • Like 5
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Marean verifica comentariile mai in urma si ai sa vezi ca eu am scris nidecum ca exact asa a scris petre.

Nu intelg de ce ii tot luati voi apararea ca la urma urmei e o curva nimic mai mult.

Esti grobian in comportament asa cum esti si in exprimare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Coae , mă doare fix în pulă de certurile voastre , tu ai zis sa învețe petre sa scrie (învață să scri, te-am citat) , din textul tău lipsesc o căruță de virgule , prietenul se scrie legat , scrii CU DOI DE I.... ...... plm

 

https://m.youtube.com/watch?v=yQagmV5_uuU

  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...