Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Carmen, esti disponibila pentru masaj :masaje si rasfat :onbed in alta parte decat in locatia ta :P ? De exemplu in "sanii"  :boob  naturii  ?  :laugh2 . Eventual la o stiuca dupa 2 noiembrie ;) ?

 

Da 😅😅la balta "pescarita veselă "ðŸŸðŸŸ

post-231024-0-02962800-1508663646_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Buna Carmen & salut băieți!

Vizitat astazi de dimineața pe domnisoara dupa lungi asteptari circa 2 sap. Zona ok cu locuri de parcare usor de ajuns la locație ajutat prin telefon pana in momentul imbratisarii 😆. Despre ea ce sa mai zic care ati fost stit foarte bine este WOW aspect atitudine locatie foarte curata prosoape curate papuci all inclusiv.

Acțiunea sa petrecut foarte frumos dupa duș am revenit in camera unde a inceput cu un masaj de relaxare cobinat cu pupici de sus pana jos urmat de un oral cu de toate finalizat in gurita! Dupa igineizarea si o scurta discuție am inceput partea a doua de răsfăț asortat cu de toate oral normal ce sa mai daca ar sta la.mn in oras cred ca as sta zilnic la ea!

Aspect 10++

Locatie 10

Oral 10++

Normal 10++

Gfe 100000+++++

 

O ora petrecuta in compania unei domnisoare de milioane !!!!

Multi pupici si dabea ast sa revin la tine cat mai curand!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Buna Carmen & salut băieți!

Vizitat astazi de dimineața pe domnisoara dupa lungi asteptari circa 2 sap. Zona ok cu locuri de parcare usor de ajuns la locație ajutat prin telefon pana in momentul imbratisarii 😆. Despre ea ce sa mai zic care ati fost stit foarte bine este WOW aspect atitudine locatie foarte curata prosoape curate papuci all inclusiv.

Acțiunea sa petrecut foarte frumos dupa duș am revenit in camera unde a inceput cu un masaj de relaxare cobinat cu pupici de sus pana jos urmat de un oral cu de toate finalizat in gurita! Dupa igineizarea si o scurta discuție am inceput partea a doua de răsfăț asortat cu de toate oral normal ce sa mai daca ar sta la.mn in oras cred ca as sta zilnic la ea!

Aspect 10++

Locatie 10

Oral 10++

Normal 10++

Gfe 100000+++++

O ora petrecuta in compania unei domnisoare de milioane !!!!

Multi pupici si dabea ast sa revin la tine cat mai curand!

😘😘Multumesc 💋💋te astept cu drag 😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Scuze de oftopic, dar am si eu o intrebare: voiajorul asta este mut? :hmmm

😙😙😙Te sarut ,nu este deloc mut 😑.Este un tip deosebit ca mulți dintre clientii care m-au vizitat. Dar el nu poate sa ma pupe sau sa imi dea mesaj pe numar.😚😚😚😚
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Te sarut ,nu este deloc mut .Este un tip deosebit ca mulți dintre clientii care m-au vizitat. Dar el nu poate sa ma pupe sau sa imi dea mesaj pe numar.

Eu inteleg ca este un tip deosebit si ca te pupa mereu, dar daca ar fi sa te pupe toti clientii asa virtual s-ar intinde pagini de pupaturi si cand cautam o recenzie...umblam " printre pupaturi"

Te pup si eu o singura data si...mai bine lasam loc pt. recenzii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Am dat cautare pe net la numarul tau de tel si am gasit anunturi cu tine.Esti draguta la fata dar pune poze sa-ti vedem si corpul.Servicii de exceptie oferi,iti meriti locul la TOP,dar posteaza si tu cateva poze recente!Te pup!

 

Iată că s-a întâmplat ceva ce trebuia evitat (este strict parerea mea) și anume apariția pozei cu fața a lui Carmen!

Nu știu dacă postarea acesteia aici a avut acordul propritarei chipului!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am gasit anunturi pe net cu nr ei de tel.Nu stiu daca am gresit cu ceva.Daca se cauta nr de tel pe net apar anunturi cu pozele ei.E draguta la fata,dar nu are poze cu tot corpul.

 

 Ai gresit cand ai postat poza cu fata si ai mai gresit cand nu te uiti atent la topicul fetei :refoz . Are poze cu tot corpul ;) . Vezi cateva pagini mai sus   :exclamation:  . Dar de draguta e draguta, aici nu ai gresit  :slap2 .

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Iată că s-a întâmplat ceva ce trebuia evitat (este strict parerea mea) și anume apariția pozei cu fața a lui Carmen!

Nu știu dacă postarea acesteia aici a avut acordul propritarei chipului!

 

Nu-i trebuia acordul, poza este deja in spatiul public, pusa chiar de ea.

Din datele pe care le avem.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Iată că s-a întâmplat ceva ce trebuia evitat (este strict parerea mea) și anume apariția pozei cu fața a lui Carmen!

Nu știu dacă postarea acesteia aici a avut acordul propritarei chipului!

Bine că a fost ștearsă!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...