Sari la conținut

Denisa-0753631047


ms27axy

Postări Recomandate

Eu cred ca respectul l-am pastrat,nu te-am jignit cu absolut nimic,dar nu suport oamenii care fac pe destepti si se cred mare scule pe bascule.Am explicat ca nu am poze,mai mult nu am ce sa fac daca nu iti convine te rog sa nu citesti ce am scris,faci ce pl ta doreste ca doar ai pus coada la cireasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Eu cred ca respectul l-am pastrat,nu te-am jignit cu absolut nimic,dar nu suport oamenii care fac pe destepti si se cred mare scule pe bascule.Am explicat ca nu am poze,mai mult nu am ce sa fac daca nu iti convine te rog sa nu citesti ce am scris,faci ce pl ta doreste ca doar ai pus coada la cireasa.

Intelegem cu totii ca nu ai poze cu domnisoara, dar trebuia sa faci ce ti-a scris masterblaster....un simplu copy si paste, ca sa nu fie nimeni in dilema acum care sunt pozele. Daca lipsa ta de profesionalism in a posta si pe care am sesizat-o o consideri a fece pe desteptul sau consideri ca asa cum ai facut tu este modul cel mai bun in care sa deschizi un topic, atunci inseamna ca toti ceilalti gresesc. Incearca sa nu supoti oamenii care fac pe desteptii dupa ce te asiguri ca ce ai facut tu este bine. O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Copy-paste de pe publi.

 

 

Ai dreptate: "Descriere....Karina opustoaica sexi de 20 de ani,frumusete deosebita curata si discreta iti ofer un sex normal in diferite pozitii un oral de vis masaj 69 si alte mici fantezi .pozele imi apartin in totalitate i sunt suta la suta reale sunama si nu vei regreta , nu accept oameni in stare de ebrietate sau bile sau dotatii te astept la mine in locatie de lux"

post-68173-0-31947600-1482226313_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Domnu Zoli100 sau cum te numesti,daca observi linkul pe care l-am postat nu mai e valabil.Gresala mea a fost ca nu le-am pus in ziua cand am deschis topicul,dar consider ca nu am facut asa mare gresala incat sa ma ie tu la rost.Pe mine na ma deranjeaza observatiile ci aroganta ta.

Link spre comentariu

Am sunat și eu la numărul respectiv și am fost ghidat pe Parângului in Dâmbu la un bloc de lângă centura.

A deschis o domnișoara de etnie cu forme destul de drăguță la fata.A cerut 150 pe finalizare.Am refuzat o si am plecat.Cu banii ăștia pot s o aleg pe oricare din listă.

Nu am vrut de etnie.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...