Sari la conținut

IOANA... ORAL ADANC!!!!


Postări Recomandate

asta e musai inaintea fiecarei intalniri indiferent daca se face FK sau nu.

mai o apa de gura, o ciunga, d-astea! ;)

 

si cica e bine si dupa CIM ca altfel nu mai are gust tigarea!

oricum pastea le fac dupa fiecare client.. dupa fiecare masa... sunt chestii de rutina...  dar in general prefer sa fiu anuntata cu 10 min macar inainte nu de alta dar... trebuie sa ma schimb.. sa ma machez... nu pot sa ies in halat si coc in cap... P.S. de e acel CIM?

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

da... dar trebuie sa ma anunti cu cel putin 15 min in cazul in care te hotarasti sa imi faci o vizita :*

deci daca te anunt cu o ora inainte ai timp sa te pregatesti , nu ? :)

  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu

Refac putin "meniul"  pentru ca l-am mai schibat intre timp.

  SERVICII DE BAZA

-sex oral

-sex normal

-masaj

-69

 PRET DE BAZA- 100/FINALIZAREA....200/H

 SERVICII EXTRA

-FK(30lei)

-anal(50LEI)

-finalizare faciala(30LEI)

 NU FAC FINALIZARE ORALA

 

VA PUP SI VA ASTEPT CU DRAG :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah baeti...cum nicum, aseara m-au invitat Dospitele la ele. Le-am spus ca poriecla clar ramînie...ca li plasi, ka nu li plasi. Am ajuns, niam facut confortabili, ka tîrfili ci suntim...si dai: țaca țaca...țaca țaca. Cre ka vro 2 ori am bîrfit ka țațele. Paf puf tigarili lor...ka io li uitasim pali mieli an jipan...si taclali la grieu.

Dospitili zau jurat an fata mia, io tarfa suprema, pi carni di porc si 3 bețe di chibriti...ca nu moi fac ci au facut pina acusa moi ricent. Au promis ka sie fac feti dulsi si futacioasi (dara futacioasi cam sint dila mama natura...clar li plasi pula). Zik io ka au antieles civa dila mini, mama di curve cari sint si spier sa aud doar lucruri buni dispri ieli...ka altfiel liam zis ca li fak basici pi bucili alia grasi !!!

Nam riezistat, liezbianka ci sint, si niam tavalit ampriuna pi pat. O fost dizmat, dara fetilor nu li plasi pizda...sint concientrati clar si profund pi sfinta pula...asa ka mor dizamajit ku limbili. Mior ros lindicu adinc...da io spieram sa li placa si bijboaca rieciproc. Na fost sa fii...da cini stii...moi tirziu cum o sa fii.

Asa ka io va propun sa iertam tricutu, sa uitam greselili di copiliti pure si nievinovati...si sa li dati pula di testari ka sa ni convinjim ca kear or antors o pajina noua in cartia lor di iexcorti demne di lauda !!!

Spor la pompe...ieli duc...voi sa putieti sa li dati...ka ieli duc ! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Dati ku pizda grav ân flacai fetilor !!! Cum prinditi unu moi slab di ânjier...ardetil cu flacara olimpica...ka suntiti campioanie la futai...catiegoria gria !!!

:)

Daca prind unu mai slab de inger il las fara putere:))))
Link spre comentariu

Fataaa,ai zis ca azi faci gugosi cu pretina ta si ni le arati

Sor ars sau ci leoi facut?

:)

Da stiu.. imi cer scuze dar... azi toata ziua am avut niste probleme personale si acum seara am fost la urgenta cu mama .. numai de poze nu am chef.. sincer.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...