Sari la conținut

Nou Maya


yes1987

Postări Recomandate

haa ha pampalailor vam mai spus .voi sunteti 3 sau 4 pacaluci.nu in voi sta lumea .oare asa de inapoiati sunteti.nu va ganditi .cata lune nerge in fiecare zi la fete care habar nau de ce prosti scrieti voi aici vii credeti in oradea sunteti doar voi.cativa nenernici care criticati fetele.fara are 23 de ani .nu mai latrati aiurea

Link spre comentariu

Sa ma lămurească si pe mine care-i treaba cu "confirm cu tatuajele".

Fata asta are in anunț poze in toată splendoarea ei. Chiar atât o fi de deformata acum încât ne confirma prin tatuaje ca e tot ea?

 

Câți plm de ani are acum? Ce-p fi pățit la față? :)

oI iti confirma daca esti asa tantalau si nu faci deosebirea.voi ati creat o lume a voastra aici care nare nici o legatura cu cea reala
Link spre comentariu

haa ha pampalailor vam mai spus .voi sunteti 3 sau 4 pacalici.nu in voi sta lumea .oare asa de înapoiati sunteti.nu va ganditi .cata lune merge in fiecare zi la fete, care habar nau de ce prosti scrieti voi aici voi credeti in oradea sunteti doar voi.cativa nenernici care criticati fetele.fata are 23 de ani .nu mai latrati aiurea

Link spre comentariu

haa ha pampalailor vam mai spus .voi sunteti 3 sau 4 pacalici.nu in voi sta lumea .oare asa de înapoiati sunteti.nu va ganditi .cata lume merge in fiecare zi la fete, care habar nau de ce prosti scrieti voi aici voi credeti in oradea sunteti doar voi.cativa nenernici care criticati fetele.fata are 23 de ani .nu mai latrati aiurea

Link spre comentariu

Fucker2009,

1.tactu se spune pe la voi ,pe la Bucuresti,deci nu esti din Ardeal.

2.ai cont de o zi si faci recenzie la o fata si o propui pentru top

3.fata nu a reusit sa despacheteze la oradea si un sudist ii face recenzie

Clar ca esti peste sau esti maya.

Nu te ambala pentru ca nu suntem prosti.

eu nu am propus.eu am zis ce era de zis ptr fata asta ptr ca chiar fata este frumoasa si merita laude ptr ca am fost la ea .dar voi nici nati vazuto macar si vb.despre ea..paiiii nu e corect iar dialectul m-il aleg eu singur.pot sa ma exprim si din banat si ardeleneste si olteneste .asa ca esti marunt..prietenas
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

haa ha pampalailor vam mai spus .voi sunteti 3 sau 4 pacalici.nu in voi sta lumea .oare asa de înapoiati sunteti.nu va ganditi .cata lume merge in fiecare zi la fete, care habar nau de ce prosti scrieti voi aici voi credeti in oradea sunteti doar voi.cativa nenernici care criticati fetele.fata are 23 de ani .nu mai latrati aiurea

Tu centrezi ,tu dai cu capu ,,,doamne ce idioti!  :))

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...