Sari la conținut

Anais- colega lui Lory (0752) 625 725


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna da intram si impreuna

Interesant și interesat :), poți să ne oferi mai multe detalii? Tarife, ce servicii prestați împreună, dacă se poate show erotic sau lesby, cu cât ne oferi mai multe informații cu atât suntem mai atrași de o astfel de aventură. Mersi

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Un mic sfat.

Poti introduce in semnatura, serviciile (care produc fericire),  cadourile pentru serviciile oferite, numarul de telefon. :wink2 Si alte informatii care ne vor ajuta pe noi si pe voi (marketing).  :138x

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Interesant și interesat :), poți să ne oferi mai multe detalii? Tarife, ce servicii prestați împreună, dacă se poate show erotic sau lesby, cu cât ne oferi mai multe informații cu atât suntem mai atrași de o astfel de aventură. Mersi

nu facem show lesby ...te am pupat
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Interesant și interesat :), poți să ne oferi mai multe detalii? Tarife, ce servicii prestați împreună, dacă se poate show erotic sau lesby, cu cât ne oferi mai multe informații cu atât suntem mai atrași de o astfel de aventură. Mersi

sogore cum ar fi sa propunemi pentru fete un Double Rise sau un Team Work.....daca tot suntem sogori poate fetele intra cu noi,si facemi un schimb de fete,si o sa fie semnat si actul asta de Sogori... :laugh2  :laugh2  :laugh2  te tine?????si plus ca fetele cred ca sunt pe gustul pe care o avemi sogore,si sa nu uitami ar fi ceva de istorie poate primimi si o recenzie si ramane ceva in urma noastra.... :bow  :bow  :bow

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu facem show lesby ...te am pupat

M-ai omorât :))))) mă rog

 

si facemi un schimb de fete,si o sa fie semnat si actul asta de Sogori... :laugh2 :laugh2 :laugh2 te tine?????

Io zic să fie vreme bună săptămâna viitoare să bem o bere și povestim atunci mai multe :) aici sunt paparazii =))))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna momentan nu mi sau schimbat planurile te pup

 

 

Este in Timisoara

 

Clar, pestele a decis ca acvariul trebuie mutat.

A concis el (pestele) ca acvariul produce mai mult la Timisoara decat la Cluj.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Clar, pestele a decis ca acvariul trebuie mutat.

A concis el (pestele) ca acvariul produce mai mult la Timisoara decat la Cluj.

Dragul meu nu am peste eu decid singura unde sa merg si ce sa fac sunt o femeie independenta nu toate femeile care facem munca aceasta avem si peste daca nu stiti oare de ce vorbiti asa aiurea ca nu inteleg?in fine fiecare cu parerea lui sa ai o zi faina!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna dupa o lunga perioada in care nu am mai fost la voi in oras m am gandit sa va vizitezâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸de miercuri o sa activez in cluj🤗😘 Locatia va fi langa Facultatea de Stiinte😊 ....

Ca si servicii: -oral protejat/neprotejat(daca igiena este impecabila fara scurgeri sau par pubian)

-normal doar Protejat

-pozitia 69

-accept cunnilingus si annilingus

-unele mici fantezii

-FK (doar daca igiena este impecabila si compatibilitate intre noi)

O sa atasez si niste poze noiâ¤ï¸ðŸ’‹sper ca intalnirile

sa fie cat mai placuteee â¤ï¸ðŸ¤—🥰😘

Nr de tel: 0759699012 😊

Va pupic si ne vedem miercuri cei care au fost la mine si vor sa ne revedem v a astept cu cel mai mare drag💋â¤ï¸ðŸ˜˜ O zi cat mai faina sa aveti!🥳🥰â¤ï¸ðŸ’‹

post-256387-0-50876400-1557154188_thumb.jpeg

post-256387-0-99406200-1557154208_thumb.jpeg

post-256387-0-89919100-1557154225_thumb.jpeg

post-256387-0-81328500-1557154245_thumb.jpeg

post-256387-0-34849300-1557154263_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 4802
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Bine ai revenit Anais pe meleagurile noastre !!! Iti doresc o sedere cat mai placuta !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...