Sari la conținut

doamna matura 47 ani Suceava


nycu27

Postări Recomandate

Daca e intrebare DE CE ai deschis topicul in sectiunea de recenzii? Cum se cheama sectiunea scrisa cu verde? Copy-paste la anunt nu faci, numar de telefon nu scrii, topic in sectiunea corecta nu deschizi!

 

Bine spunea Murphy: "Cantitatea de inteligenta pe Pamant este constanta in timp ce populatia este in continua crestere!" 

Am scris anumea sa sara prostii in sus.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost acum la Doamna , nu prea seamana deloc cu cea din poze,poate sunt mai vechi.

Am sunat bla bla am urcat m-a întâmpinat la usa in chiloti si ceva transparent pe ea,plm.

Am fost la baie sa ma spal desi am vazut ca nu era obligatoriu LoL.

locație decenta : 5/10 gen pensiune din 2010 o stea jumate

Anal : 0 nu face

Oral : 4/10 si ala amărât

Normal : 3/10

Sfat da-ti o laba decat la Doamna,nu stiam cum sa plec mai repede,m-au combinat coaiele umflate ca plecat direct.

achitat 100 lei

regret 10/10 =))

p.s nu face neprotejat nimic si asta e singurul plus care il dau.

Abia astept sa ajung acasa sa ma spal cu clor.bafta

  • Like 2
Link spre comentariu

Toate babetele astea vor sa-ti ia banii in rest nimic, sunt niste basinoase care isi fac o descriere....asa face si cocoana asta dar si mandrele de la imperium si de langa bucovina...sunt varza toate, mai bine s-ar lasa de meserie..pe cat sunt de increzute (sunt din bucuresti) pe atat sunt de proaste...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romford/Essex
  • Oras:Romford/Essex

sunteti prosti. e chiar cea din poze. treaba voastra. stie ce sa faca, eu am platit 150lei pt o ora si am stat mai bn de o ora cu ea timp in care am facut absolut orice ce am vrut cu ea, nu a spus nu la nimic... e dementiala, se rupe, se fute in draci.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

de obicei le gasesti in suceava atunci cand au postat recent anuntul pe Publi 24 .eu nu am fost la aceasta "Doamna" daca chiar e ceva din poze ,insa am sunat acum 6 luni la un anunt care folosea exact aceste poze dar cea care ma intampinat era o tiganca zbarcita ca drecu si fara dinti intrun capot mizerabil si cu un tigaroi in gura

.Ce sa mai ...am rupt usa dar repet daca e cineva care sustine ca doamna e cea din poze.sa lase o recenzie as fi incantat sa merg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...