Sari la conținut

Nebunia lui Mark 0748947964


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Vazand ultimele poze, m-am hotarat sa o revizitez de domnisoara.

Locatie: 6 hotel (nu mi-a cerut nimeni buletinul dar,,,totusi e destul de naspa sa mergi acolo)

Aspect: 8 Imi place de ea, e frumusica, micuta, slim (daca ar avea si tzatze ar fi ft ok); Ochii foarte frumosi

Igiena: 9.9 , nimic de reprosat.

ON: 9.5 E o placere cand o vezi cum o ia in gurita ei mica si o suge cat poate ea de bine. + 69()Pasarica epilata, curata + cim la final

NP: 9, incercat 3 pozitii, dupa care cim.

Gfe: 7: vorbeste putin, dar nu pot sa ma plang, a incercat sa fie placuta.

de revenit: posibil

Te-a lasat sa pui mana pe sani?
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Prima parere e ca fata e fortata poate de asta si locatia. Inainte ii statea mai bine vopsita si chiar pozele o avantajau. Buna de marcat nu am ce zice dar atat. Am incercat sa vorbesc daca e fortata daca nu stiu ce dar nimic. Asa, la corp frumoasa, silicoane urgent dar in rest ok. Nu dau note pentru ca nu a fost o actiune cum ma asteptam. Nu imi pate rau dar stiu ca nu revin. Raman cu impresia ca e o fata foarte draguta dar nu e pentru ce face ea.

  • Like 9
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

A mai vizitat-o cineva in ultima vreme?

As vrea sa merg si eu la ea, sa ma risc? Are atitudine pro client?

eu mai merg la ea din cand un cand... cam o data la doua luni... tot asa plictisita fara prea mult interes.. aia nu e voie.. aia nu! merg doar... nici nu stiu de ce merg!! :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Mars
  • Oras:Mars

Am fost la ea pana la urma.

Mie la oral nu imi place... deabea o ainge cu gura... ea nu o suge, mai mulf o maseaza cu buzele

La sani nu am avut voie, de vorbit nu a scos nici doua vorbe...

Cadou 150 ron/ nu recomand... nu stiu ce vad altii la ea...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost și eu la ea...are un corp frumos...sexy...păsărică nota 10 cu steluță...doar comportamentul e praf...tăcută...lool nu mă atinge pe sâni...singurul motiv pt care nu mă întorc la ea...de avea comportamentul lui Kim abonament îmi făceam la ea

  • Like 2
Link spre comentariu

Și eu sunt in situatia lui ttm. Eu merg la ea ca imi e in zona dupa un fotbal.

Fata e mica rau, slabă spre subnutrita, tzate inexistente si un curulet cam moale. Noroc ca nu e mare ca ar fi tot lasat.

Sta si face ce ii ceri doar ca nu stiu ... parca ... nu stiu cum sa zic. Are asa o voce de fata prostuta.

Am invatat sa trec peste faza in care te limitează cat intri in ea. O bag toată indiferent cum tine mana. Oricum nu zice nimic nicicând. Cand se urca 100 de kg pe ea, tot nu are ce face. Ultima oara m-am simțit ca un negru gros in pula din filme x care fute ceva papusica alba pana ii zboară fulgii.

Însă e foarte curata. Cred ca asta ma face sa revin.

  • Like 6
Link spre comentariu

Recunosc ca am frunzărit doar topicul, nu dispun de timpul necesar pentru a citi toate derapajele. Doresc sa știu dacă a dominat-o cineva cap-coada și nu mă refer la sex brutal. Cam are ambalaj de sclava, oare și raspunde pozitiv dacă-i “arunci mănușa”?

Link spre comentariu

  • Oras:Mars
  • Oras:Mars

Salut,

 

Cei care ati fost la ea, a vorbit cu voi fata asta?

Vad ca multi sunt i teresati ca a venit iar in Oradea dar eu cand am fost la ea deabea vorbea... nu s-a purtat urat cu mine dar nici nu a relationat in vreun fel.

La sfarsit am intrebat o daca e o persoana mai tacuta de fel si a zis ca nu... ce sa inteleg?

 

Desi are poze dragute in realitate nu arata chiar asa de bine si tinand cont ca nu vorbeste cu tine decat monosilabic si mai adaug si faptul ca nu te lasa sa ii pui mana pe sani...

 

Oare chiar merita atata reclama sau merita pusa la de evitat?

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...