Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Pfff...incep sa inteleg că tu pur si simplu, nu cunosti femeile! Daca ai prins-o in perioada asta de deschidere, esti prost sa nu te bucuri, dar cu clasă...nu tiganii!

Ce pierzi bucurandu te, este mai de pret decit bucuria in sine.

 

Si da, nu cunosc femeile. Mi a fost suficient sa cunosc doua in viata asta, care mi au bucurat o pe deplin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Toate lucrurile astea se intampla de cativa ani. Daca intradevar isi dorea salvarea casniciei, avea timp suficient sa o faca. Se pare ca i place acest mod de viata.

 

Si atita timp cat este impacat cu sine, este viata lui. Nu este nici primul, nici ultimul cuplu care se desparte. Singura lui grija acum ar trebui sa fie copilul, care nu trebuie sa sufere.

 

Probabil. De asta am si zis ca-si tot cauta justificari. Povestea asta cu dopamina e putin ridicola - mai ales prin osbtinatia cu care tine de ea -  si se poate remedia relativ usor cu medicatie si exercitiu fizic.

 

Eu sunt convins ca, daca vede un psiholog/psihiatru, i-a recomandat de la inceput sa renunte la prostituate, forum si alte elemente comune cu lumea asta.

 

Acum o sa se supere pe noi, mai ales ca pare ca-i judecam viata, dar chiar ma irita sa vad oameni normali care ALEG sa fie prosti.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bai sa-i spună careva asteia ca e frumoasa dar proasta gramada.fix ca proverbu'

Tu de ce nu imi spui direct? Nu ma deranjează sa discutăm pe seama prostiei...si sa vad cui apartine, in fapt!

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Probabil. De asta am si zis ca-si tot cauta justificari. Povestea asta cu dopamina e putin ridicola - mai ales prin osbtinatia cu care tine de ea -  si se poate remedia relativ usor cu medicatie si exercitiu fizic.

 

Eu sunt convins ca, daca vede un psiholog/psihiatru, i-a recomandat de la inceput sa renunte la prostituate, forum si alte elemente comune cu lumea asta.

 

Acum o sa se supere pe noi, mai ales ca pare ca-i judecam viata, dar chiar ma irita sa vad oameni normali care ALEG sa fie prosti.

Nu are de ce sa se supere, zic eu, pentru ca se poate intelege usor din comentariile noastre, ca nu i vrem raul si ca nu suntem carcotasi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce pierzi bucurandu te, este mai de pret decit bucuria in sine.

Si da, nu cunosc femeile. Mi a fost suficient sa cunosc doua in viata asta, care mi au bucurat o pe deplin.

Parcă întrevăd o subtilitate în textul tău...dar mai ai de lucru.
  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Deosebirea majora intre certurile astea de pe forum, care-s mai mult o joaca, si ceea ce ti se intampla tie, e ca tu risti sa-ti pierzi sotia si copilul. Nu te mai pacali de unul singur si nu-ti mai cauta justificari. Desi poate suna cheesy, acum e momentul sa decizi ce e mai important pentru tine: familia, sau lumea asta obscura, curvele si forumul. Chiar e simplu sa renunti, daca realizezi ce poti pierde. In rest, nu te amagi, nimeni de pe forumul asta nu ti-e prieten cu adevarat.

Asta inseamna sa fii un limburic anal modificat genetic,lipsit de orice experienta de viata.Un flausat care isi traieste viata in mediul virtual,dar si in anusul prostituatelor.

Prostanacule,nicio femeie nu poate sa treaca peste ce a facut Bubutz.Nu exista nimic mai umilitor pentru o sotie decat sa fie inselata cu o prostituata.Atentie,sa se indragosteasca de ea,sa fuga de acasa cu aia si sa mai fie si cioara borata.

Bubutz a avut o sansa infima cand s-a spovedit nevestei,dar omul a recidivat imediat,iar asta este imposibil de trecut cu vederea de o femeie normala.

Ti-ai dracu' de limbrici anali.

  • Like 10
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu are de ce sa se supere, zic eu, pentru ca se poate intelege usor din comentariile noastre, ca nu i vrem raul si ca nu suntem carcotasi.

Ba da...că ați eliminat din start elementele cheie din această discuție! Să vă spună bubutz care sunt alea, dacă mai are chef să se repete cu voi...

Link spre comentariu

Asta inseamna sa fii un limburic anal modificat genetic,lipsit de orice experienta de viata.Un flausat care isi traieste viata in mediul virtual,dar si in anusul prostituatelor.

Prostanacule,nicio femeie nu poate sa treaca peste ce a facut Bubutz.Nu exista nimic mai umilitor pentru o sotie decat sa fie inselata cu o prostituata.Atentie,sa se indragosteasca de ea,sa fuga de acasa cu aia si sa mai fie si cioara borata.

Bubutz a avut o sansa infima cand s-a spovedit nevestei,dar omul a recidivat imediat,iar asta este imposibil de trecut cu vederea de o femeie normala.

Ti-ai dracu' de limbrici anali.

Inca mă minunez ca exista prostovani d'astia.Da'plm,ce-ar fi forumul fără ei...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Asta inseamna sa fii un limburic anal modificat genetic,lipsit de orice experienta de viata.Un flausat care isi traieste viata in mediul virtual,dar si in anusul prostituatelor.

Prostanacule,nicio femeie nu poate sa treaca peste ce a facut Bubutz.Nu exista nimic mai umilitor pentru o sotie decat sa fie inselata cu o prostituata.Atentie,sa se indragosteasca de ea,sa fuga de acasa cu aia si sa mai fie si cioara borata.

Bubutz a avut o sansa infima cand s-a spovedit nevestei,dar omul a recidivat imediat,iar asta este imposibil de trecut cu vederea de o femeie normala.

Ti-ai dracu' de limbrici anali.

 

Asta inseamna sa fii cocalar analfabet, prost-gramada, dar cu pretentii de a intelege psihologia femeii.

Pai, mai izmanarule, daca sotia nu putea trece peste escapadele lui, divorta de mult, de cand a aflat. In al doilea rand, pentru o femeie e mult mai grava infidelitatea emotionala, decat cea fizica, cu prostituatele.

N-ai tu treaba cu toate astea.

 

Raspunde la ce te-am intrebat, muistule: hartuiesti prestatoarele de pe forum pana cand cedeaza si iti ofera sedinte gratis? Ca asta e singura explicatie rationala pentru timpul si energia pe care le pui la bataie pe forum.

 

 

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toate lucrurile astea se intampla de cativa ani. Daca intradevar isi dorea salvarea casniciei, avea timp suficient sa o faca. Se pare ca i place acest mod de viata.

 

Si atita timp cat este impacat cu sine, este viata lui. Nu este nici primul, nici ultimul cuplu care se desparte. Singura lui grija acum ar trebui sa fie copilul, care nu trebuie sa sufere.

 

E mai complicat de atat. Sunt multi alti factori pe care nu ii cunosti. Parerea mea sincera ca au facut altii lucruri mai nasoale, dar nu s-a dus nimeni sa spuna sotiilor. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Podgorie
  • Oras:Podgorie

E mai complicat de atat. Sunt multi alti factori pe care nu ii cunosti. Parerea mea sincera ca au facut altii lucruri mai nasoale, dar nu s-a dus nimeni sa spuna sotiilor.

Dar te gândești că poate soția a mințit, crezând că această poveste te va face să te potolești ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

E mai complicat de atat. Sunt multi alti factori pe care nu ii cunosti. Parerea mea sincera ca au facut altii lucruri mai nasoale, dar nu s-a dus nimeni sa spuna sotiilor.

 

Una din două fraze, la tine, începe cu "e (mai) complicat" sau , "nu înțelegeți", "dopamină" etc. Ce pula mea e complicat? Ai dat-o cu oiștea-n gard, tre' să-ți scoți capu' dân cur și să rezolvi problema. Din toate părțile ai primit compasiune și înțelegere, nu crezi că pici deja în ridicol?

Am intuit bine că "boala" ta (psihică), e doar o cârjă și ți-e foarte bine să te complaci în situația asta.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Asta inseamna sa fii cocalar analfabet, prost-gramada, dar cu pretentii de a intelege psihologia femeii.

Pai, mai izmanarule, daca sotia nu putea trece peste escapadele lui, divorta de mult, de cand a aflat. In al doilea rand, pentru o femeie e mult mai grava infidelitatea emotionala, decat cea fizica, cu prostituatele.

N-ai tu treaba cu toate astea.

 

Raspunde la ce te-am intrebat, muistule: hartuiesti prestatoarele de pe forum pana cand cedeaza si iti ofera sedinte gratis? Ca asta e singura explicatie rationala pentru timpul si energia pe care le pui la bataie pe forum.

 

 

Limbricule,viata reala nu este aia pe care o traiesti tu in lumea virtuala.

Am subliniat ca cel mai grav a fost ca s-a indragostit.

Atentie,sa se indragosteasca de ea,sa fuga de acasa cu aia si sa mai fie si cioara borata.

Conteaza foarte mult si ca era o prostituata si cioara.Femeile normale se simt umilite cand barbatul lor le inseala cu cineva,mult sub nivelul lor.

Limbricule modificat genetic,multe femei care nu mai au nicio treaba cu sotul lor,nu divorteaza si raman cu ei din alte motive (copii,avantaje materiale,etc.)

Inca odata ai demonstrat ca esti un cretin electronic.

PS. Ce spune Miky,un dement mitoman nu ma intereseaza.

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Limbricule,viata reala nu este aia pe care o traiesti tu in lumea virtuala.

Am subliniat ca cel mai grav a fost ca s-a indragostit.

Atentie,sa se indragosteasca de ea,sa fuga de acasa cu aia si sa mai fie si cioara borata.

Conteaza foarte mult si ca era o prostituata si cioara.Femeile normale se simt umilite cand barbatul lor le inseala cu cineva,mult sub nivelul lor.

Limbricule modificat genetic,multe femei care nu mai au nicio treaba cu sotul lor,nu divorteaza si raman cu ei din alte motive (copii,avantaje materiale,etc.)

Inca odata ai demonstrat ca esti un cretin electronic.

PS. Ce spune Miky,un dement mitoman nu ma intereseaza.

 

Hai, ca iarasi o dai sucita. Acum imi dai dreptate ca multe femei inselate nu divorteaza. Prost si ipocrit mai esti, popandaule! Orice persoana inselata - femeie sau barbat - se va simti umilit(a) cand va afla. "Nivelul" ala de care vorbesti tu are prea putina importanta. Grava si umilitoare e, in primul rand, implicarea emotionala. Si totusi, din variate motive, unii/unele isi inghit umilinta si raman in relatia respectiva. Repet: sotia lui ar fi divortat de la inceput, daca lucrurile ar sta cum spui tu. Dar faptul ca inca nu l-a parasit inseamna ca, poate, ea mai are de doi bani speranta. Pentru ei, si mai ales pentru copil.

Nu mai incerca sa pari mai mult decat esti: un betivan vanzator de guma Turbo si covrigi in Gara de Nord.

Cand o sa iesi din vizuina, o sa simti pe propria-ti piele cat de "electronic" sunt.

 

PS Miky de stie cel mai bine, ati fost prieteni atata timp, nu cred ca vorbeste prostii in cazul asta. Mai ales ca explica totul. Esti un hartuitor si un santajist!

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hai, ca iarasi o dai sucita. Acum imi dai dreptate ca multe femei inselate nu divorteaza. Prost si ipocrit mai esti, popandaule! Orice persoana inselata - femeie sau barbat - se va simti umilit(a) cand va afla. "Nivelul" ala de care vorbesti tu are prea putina importanta. Grava si umilitoare e, in primul rand, implicarea emotionala. Si totusi, din variate motive, unii/unele isi inghit umilinta si raman in relatia respectiva. Repet: sotia lui ar fi divortat de la inceput, daca lucrurile ar sta cum spui tu. Dar faptul ca inca nu l-a parasit inseamna ca, poate, ea mai are de doi bani speranta. Pentru ei, si mai ales pentru copil.

Nu mai incerca sa pari mai mult decat esti: un betivan vanzator de guma Turbo si covrigi in Gara de Nord.

Cand o sa iesi din vizuina, o sa simti pe propria-ti piele cat de "electronic" sunt.

 

PS Miky de stie cel mai bine, ati fost prieteni atata timp, nu cred ca vorbeste prostii in cazul asta. Mai ales ca explica totul. Esti un hartuitor si un santajist!

Insista,vrem sa-ti vedem cu totii imbecilitatea in stare pura.

MissKin,calmeaza-te ca singura ta relatie de iubire este cu chinezoiul.

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

so be it! :))))))

I-am și pozat azi dimineață la răsărit...sa-mi țină mărturie. ðŸ˜

post-143417-0-51847500-1504536520_thumb.png

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...