Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA
  Zece negri mititei 

  

 Unul se dădea bengos, 

 Cel mai tare în găoz. 

 E zmardoiul renumit, 

 Repede a fost muit. 

 Ne-a pupat ușor pe ouă, 

 Și-au rămas doar nouă 

 nu mai spune 

  

 Una-i târfa cea poetă, 

 Dar la sex e repetență. 

 A supt pula cu căcat, 

 Până s-a intoxicat. 

 A rămas cu curul rupt 

 Și-au rămas doar opt 

Siana

  

 Papagalul flaușat, 

 Vânătorul de căcat. 

 A încercat să sugă pula, 

 Dar și-a rupt toată dantura. 

 A căzut prostul pe spate, 

 Și-au rămas doar șapte. 

 Vânătorul de proști 

  

 Una-i curva răpănoasă, 

 Murătură puturoasă. 

 S-a uitat între picioare. 

 Și-a murit de așa putoare. 

 Hoitul tare îi miroase, 

 Și-au rămas doar șase. 

 Anonna 

 

 Unul e mai kinuit, 

 E micuț și pricăjit. 

 A-nghitit prea multă spermă, 

 Și-a intrat în comă. 

 Șansele sunt foarte mici, 

 Și-au rămas doar cinci. 

 Misskin 

  • Like 9
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Fara aprobarea Consiliului Suprem al Pulimi nimeni nu e banat.

Demonstrativ  ti se pare ca am cerut cuiva voie ? :laugh2

 

Urmeaza Misskin,Visgroaznic,Adina si **spam editat**ul Mikyputa.

 

Ai de furca coaie  ...si inca nu ai vazut totul , dar te las in legea ta si cu mintea ta destul de ingusta sa-ti ocupi timpul , geaba , cu acel cont @satulcuprosti.. , doar ti-ai rupt de la gura sa te desfasori si tu putin pe aici  :laugh2

 

Fa-ti talentul ...inca...ce ai putea face altceva ?  

 

PS: Bai si am spus ca nu-ti ofer decat un scuipat pe zi  , dar m-ai starnit . Apropo de poezie....ti-a scapat rama in nisip  , dar nu-i bai ca si asa nu mai aveai ce face cu ea , era doar un accesoriu nefolositor ptr. un misogin   :)

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

PISATULE stai chill , ca nu stii tu despre ce este vorba , dar continui sa mananci kkt despre toti (probabil de ani de zile) si sa culegi anumite informatii pe care ulterior sa le modifici/prelucrezi  dupa bunul plac , crezand ca vei avea ceva in plus de castigat pe aici. Ba mai mult de atat , ca te crezi si POPA (PROSTUL, bineanteles)  imi intareste si mai mult convingerea ca in creierasul tau sunt adunate N probleme psihice , nu doar una , cu care daca te-ai prezenta la un psihiatru nu cred ca ti-ar da de cap ca sa-ti ofere o reteta pe masura  :)

 

Daca tu stai zilnic in acest forum si in 5-6 useri care  iti acorda credibilitate ineptiilor pe care le debitezi/delirezi  sau te instiga vazand in tine un adevarat prostalau ranchiunos , betiv si misogin , cu o viata destul de trista si ravasita  , nu acelasi lucru se petrece si in cazul altora (nu doar al meu) ocupati  in viata de zi cu zi cu diferite alte chestii cu mult mai pozitive , nu doar de a se certa , a minti si a inventa  zi si noapte fel de fel de polemici si rautati la adresa tuturor. Profilele si Clonele cu care ai tot defilat pe aici , inclusiv postarile din decursul timpului o demonstreaza , cuvintele mele pe care ti le adresez acum in plus ar fi de prisos 

 

Deci trage tu concluzia finala si cum te situezi per total si ce poate fi mai trist de atat ? :)

 

PS: Promisesm ieri ca spun si de unde ti se trage faza cu **spam editat**ia pe care o tot introduci la adresa altora in anumite postari (inclusiv a mea , cu toate ca nu este cazul) , dar nu am timp intotdeauna si nu ptr. a-l dedica unuia cu un handicap mintal destul de agravant . Din ce tin minte erai un client fidel (din ce ai declarat) al fatucii acesteia  >amorxxx< care in momentul de fata  nu stiu daca se afla sau nu in puscarie (un caz destul de terifiant , trist si deosebit ,prezentat si la televiziuni si in presa ,  care si-a folosit propriul copil in anumite intalniri nu tocmai ok in scop de **spam editat** si abuzuri fata de un **spam editat** si cu o varsta destul de scazuta , paremise ca sub 6-7 ani avea acea fetita aceea a ei) . Deci sa ne intelegem ...nu cumva ai fost si tu unul dintre beneficiarii acestor intalniri? Nu cumva aceasta este adevarata ta SPOVEDANIE a unor abuzuri sexuale fata de **spam editat** la care ai luat si tu parte ? Prea introduci anumiti termeni in diverse postari , termeni  care se pare ca ti-au ramas intipariti in creierasul acela al tau destul de prajit de infractor , as zice , cu care incerci sa defilezi pe aici si sa te tangui de la o zi la alta , semn ca nu poti fi un exemplu de om integru si de luat in seama . :no2

 

Hai spor la mancat KKT ...este singura replica pe care ti-o dedic astazi. Am mai spus ca nu meriti mai mult de un scuipat pe zi . :)

Vrei sa dispara scrisul INFRACTORULE culegator din gunoi si  **spam editat**  :laugh2 

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

 

 

 

Hai Miky...ce cauti aici!? Lasa-i, să se adune aici, pe acest topic ca intr-o cloaca de viermi... Să vedem si noi ceilalți! De ce crezi că m-am dezabonat de-aici?
  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

PISATULE stai chill , ca nu stii tu despre ce este vorba , dar continui sa mananci kkt despre toti (probabil de ani de zile) si sa culegi anumite informatii pe care ulterior sa le modifici/prelucrezi  dupa bunul plac , crezand ca vei avea ceva in plus de castigat pe aici. Ba mai mult de atat , ca te crezi si POPA (PROSTUL, bineanteles)  imi intareste si mai mult convingerea ca in creierasul tau sunt adunate N probleme psihice , nu doar una , cu care daca te-ai prezenta la un psihiatru nu cred ca ti-ar da de cap ca sa-ti ofere o reteta pe masura  :)

 

Daca tu stai zilnic in acest forum si in 5-6 useri care  iti acorda credibilitate ineptiilor pe care le debitezi/delirezi  sau te instiga vazand in tine un adevarat prostalau ranchiunos , betiv si misogin , cu o viata destul de trista si ravasita  , nu acelasi lucru se petrece si in cazul altora (nu doar al meu) ocupati  in viata de zi cu zi cu diferite alte chestii cu mult mai pozitive , nu doar de a se certa , a minti si a inventa  zi si noapte fel de fel de polemici si rautati la adresa tuturor. Profilele si Clonele cu care ai tot defilat pe aici , inclusiv postarile din decursul timpului o demonstreaza , cuvintele mele pe care ti le adresez acum in plus ar fi de prisos 

 

Deci trage tu concluzia finala si cum te situezi per total si ce poate fi mai trist de atat ? :)

 

PS: Promisesm ieri ca spun si de unde ti se trage faza cu **spam editat**ia pe care o tot introduci la adresa altora in anumite postari (inclusiv a mea , cu toate ca nu este cazul) , dar nu am timp intotdeauna si nu ptr. a-l dedica unuia cu un handicap mintal destul de agravant . Din ce tin minte erai un client fidel (din ce ai declarat) al fatucii acesteia  >amorxxx< care in momentul de fata  nu stiu daca se afla sau nu in puscarie (un caz destul de terifiant , trist si deosebit ,prezentat si la televiziuni si in presa ,  care si-a folosit propriul copil in anumite intalniri nu tocmai ok in scop de **spam editat** si abuzuri fata de un **spam editat** si cu o varsta destul de scazuta , paremise ca sub 6-7 ani avea acea fetita aceea a ei) . Deci sa ne intelegem ...nu cumva ai fost si tu unul dintre beneficiarii acestor intalniri? Nu cumva aceasta este adevarata ta SPOVEDANIE a unor abuzuri sexuale fata de **spam editat** la care ai luat si tu parte ? Prea introduci anumiti termeni in diverse postari , termeni  care se pare ca ti-au ramas intipariti in creierasul acela al tau destul de prajit de infractor , as zice , cu care incerci sa defilezi pe aici si sa te tangui de la o zi la alta , semn ca nu poti fi un exemplu de om integru si de luat in seama . :no2

 

Hai spor la mancat KKT ...este singura replica pe care ti-o dedic astazi. Am mai spus ca nu meriti mai mult de un scuipat pe zi . :)

Mortaciune **spam editat**a.Tu asta care ai "lucruri pozitive" de facut.Nu uita ca ai depasit toate recordurile.

1.Cele mai multe postari,majoritatea kilometrice (in mai putin de 2 ani)

2.Cea mai lunga postare.

3.Intri la 6 dimineata si iesi la 2-3 noaptea.

4.Singurul "curvar" care nu a fost niciodata la prostituate.Ai fost doar sa-ti cauti nevasta.

  • Like 9
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai Miky...ce cauti aici!? Lasa-i, să se adune aici, pe acest topic ca intr-o cloaca de viermi... Să vedem si noi ceilalți! De ce crezi că m-am dezabonat de-aici?

 

Pai nu intru prea des pe rahatul lui de Topic (il observ  doar din afisarea pe DG)  cu rol de culegator si interpret

Ar fi bine daca ar sta doar in patratica lui  si si-ar vedea de treaba

 

PS1: Care aveti nevoie de PLUSURI si va simtiti afectati de acest gunoi cu acel cont SP apelati la mine  ...am 2300 noi noute  zilnic (si mai vin 1500 cu imprumut)  ...de MINUSURI nu mai spun , ca il cuprinde pe PISAT  plansul si nu se mai culca noaptea de frica sa nu se trezeasca DEAD sau ca nu isi poate face  treaba/jocul  cu acel cont SP si l-a platit degeaba  :laugh2

 

PS2: Da-i drumu' la joc PISULE si cauta-ti rama prin tarana  :laugh2

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:c
  • Oras:c

Pai nu intru prea des pe rahatul lui de Topic (il observ  doar din afisarea pe DG)  cu rol de culegator si interpret

Ar fi bine daca ar sta doar in patratica lui  si si-ar vedea de treaba

 

PS1: Care aveti nevoie de PLUSURI si va simtiti afectati de acest gunoi cu acel cont SP apelati la mine  ...am 2300 noi noute  zilnic (si mai vin 1500 cu imprumut)  ...de MINUSURI nu mai spun , ca il cuprinde pe PISAT  plansul si nu se mai culca noaptea de frica sa nu se trezeasca DEAD sau ca nu isi poate face  treaba/jocul  cu acel cont SP si l-a platit degeaba  :laugh2

 

PS2: Da-i drumu' la joc PISULE si cauta-ti rama prin tarana  :laugh2

Sa mori tu?

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mortaciune **spam editat**a.Tu asta care ai "lucruri pozitive" de facut.Nu uita ca ai depasit toate recordurile.

1.Cele mai multe postari,majoritatea kilometrice (in mai putin de 2 ani)

2.Cea mai lunga postare.

3.Intri la 6 dimineata si iesi la 2-3 noaptea.

4.Singurul "curvar" care nu a fost niciodata la prostituate.Ai fost doar sa-ti cauti nevasta.

 

Te-ai enervat grasunule? :laugh2

1. Inseamna ca stiu sa scriu

2. Nu dau copy-paste toata ziua precum un analfabet 

3  Nu-mi petrec noaptea pe aici si intru doar dupa 9-10 dimineata

4. De ce ar necesita cautarea unei neveste ?

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sa mori tu?

Joaca-te linistit  cu Minusurile

 

Hai sa-ti dovedesc ca nu ma poti bana,sa-mi bat joc de tine pana plangi.

Anonna,a terminnat.

Vorbeste cu Adina acum :laugh2

Ratoiule ...tu erai plangaciosul ....ai uitat cum  faceai in PM-u anul trecut si cum te milogeai ca te refuzam sa particip la hartuiala ta constanta indreptata impotriva unor fete , cand imi trimiteai mesajele noaptea , eu dormind bineanteles , retine asta  . :)

 

PS: Punem acel PMu aici ca sa se vada negru pe alb ?  Visele tale umede in plm  ...nici noaptea (de anul trecut) nu aveai somn de dorul razbunarii ca te facusera acelea pres  , contrar la ce ai spus mai sus ca eu eram acela care isi petrece  noaptea pe aici .

  • Like 15
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mai are un pic si se apuca si de cantat

Serios,chiar mi-e mila de el.

Ce milionar a fost,Ce discuta el pe PM cu toate curvele si dadea sfaturi si ce a ajuns.

Un taranusi care haleste porumb si gheare la gratar.Un **spam editat** indragostit de o prostituata **spam editat**.

Isi blesteama zilele ca s-a pus cu pula Sfantului Parinte. :laugh2

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Care e **spam editat** BOBLEACA poponar?  Ca aceea de care zici  are 20 de ani

 

Spune mai bine de **spam editat** aceea AMOREXX  cum te-ai jucat , inclusiv cu copilasul ei , doar o vizitai ca era low-cost ptr. o saracie ca tine si apoi ai venit ca un handicapat aici ca sa spui ca traieste intr-o cloaca la Dristor . Pai tu cum crezi ca traiesti prin Berceni , adunat de pe peronul Garii de Nord unde ti-ai trait viata cu punga de aurolac in mana ? O fi lux in plm , cand se observa  clar ca iti bate vant de saracie  prin buzunare .

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu

Serios,chiar mi-e mila de el.

Ce milionar a fost,Ce discuta el pe PM cu toate curvele si dadea sfaturi si ce a ajuns.

Un taranusi care haleste porumb si gheare la gratar.Un **spam editat** indragostit de o prostituata **spam editat**.

Isi blesteama zilele ca s-a pus cu pula Sfantului Parinte. :laugh2

Nu e vina lui.El si a pus dintele sub perna si credea ca dimineata se va trezi milionar.E vina lui ca lumea este RAU?

  • Like 13
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Care e **spam editat** BOBLEACA poponar?  Ca aceea de care zici  are 20 de ani

 

Spune mai bine de **spam editat** aceea AMOREXX  cum te-ai jucat , inclusiv cu copilasul ei , doar o vizitai ca era low-cost ptr. o saracie ca tine.

Ieftina incercarea ta.

Am postari pe topicul ei.Pune-le aici sa ma faci de ras. :laugh2

  • Like 9
  • Minus 13
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...