Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator transparent
Reputație: 0

ar fi prea simplu ... nu pot sa consum apa de la toaleta fara sa murdaresc vasul

poi,ramane murdar....dupa picon...de vas ,zic

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Repet doresc informatii despre picon.Nimeni nu face pula mare pe topingurile la fetele mele

 

Sunt convinsa ca vei gasi doritori sa te informeze despre Picon, dar trebuie sa dispui de mesagerie privata :D

 

 

Eu nu-i doresc asa rau ci vreau doar sa nu-l mai citesc cum le face curve pe fete ... el omul de cea mai joasa speta pe care am putut sa-l fut

  • Like 3
Link spre comentariu

Indiferent cu ce scop ai ajuns in Bucuresti, personal nu l-as recomanda pe picon ca un om cu care sa te afisezi ... Tin minte ca mi-a zis ceva de tine :D

 

Justlove, cand vrei sa te pui bine cu dracu, trebuie sa stii sa o faci .. Martor imi e picon ca eu stiu cel mai bine sa aflu ce-mi doresc :D...

Cum te contactez ca poate ma ajuti

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Repet doresc informatii despre picon.Nimeni nu face pula mare pe topingurile la fetele mele

Când îți faci clona de frică să nu aflăm cine ești,nu te da zmardoi că ești penibil în PLM.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu

Când îți faci clona de frică să nu aflăm cine ești,nu te da zmardoi că ești penibil în PLM.

Care voi ma ca io cu tine fraierica geamantan nu am treaba doar ca prea faci pula mare pe aici.

Eu cu mortu ala de picon am treaba.

Stai pe pula ta ca-ti scot familia la produs

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Cum te contactez ca poate ma ajuti

 

circula o poza cu el pe aici acum vreo 3 ani, motanul a sters-o... iar eu i-am sters numarul de telefon din agenda :( ... dar nu ti l-as fi dat... din principiu ... nu te supara, nici daca ma plateai nu primeai de la mine nimic :D

 

Gasesti sigur un colectionar de poze dispus sa iti arate fata lui :D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Indiferent cu ce scop ai ajuns in Bucuresti, personal nu l-as recomanda pe picon ca un om cu care sa te afisezi ... Tin minte ca mi-a zis ceva de tine :D

 

Justlove, cand vrei sa te pui bine cu dracu, trebuie sa stii sa o faci .. Martor imi e picon ca eu stiu cel mai bine sa aflu ce-mi doresc :D...

nu ma pun bine cu nimeni, am scris si io sa nu ”tac”...

  • Like 2
Link spre comentariu

circula o poza cu el pe aici acum vreo 3 ani, motanul a sters-o... iar eu i-am sters numarul de telefon din agenda :( ... dar nu ti l-as fi dat... din principiu ... nu te supara, nici daca ma plateai nu primeai de la mine nimic :D

 

Gasesti sigur un colectionar de poze dispus sa iti arate fata lui :D

Cine anume..Nu e la vrajeala.Vreau sal vad cat de tare e in fata mea

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Cum te contactez ca poate ma ajuti

 

 

iti mai dau un pont, daca stii sa te folosesti de el, iti atingi scopul dar sa ai rabdare :D

 

 

ii plac prospaturile mai coapte ... adica cu +35, cu tarife mici

 

 

asa-i, picoaie? alea sunt mai intelegatoare cu cei de varsta ta :D

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

ioi mi dor de intalnirile din oradea, :(  ce faine vremuri :iagree

:kiss3

s-o dus in pula vremurile alea

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Care voi ma ca io cu tine fraierica geamantan nu am treaba doar ca prea faci pula mare pe aici.

Eu cu mortu ala de picon am treaba.

Stai pe pula ta ca-ti scot familia la produs

Spune care e Topicul lui ma-ta,să vedem cine a batjocorit-o

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu

iti mai dau un pont, daca stii sa te folosesti de el, iti atingi scopul dar sa ai rabdare :D

 

 

ii plac prospaturile mai coapte ... adica cu +35, cu tarife mici

 

 

asa-i, picoaie? alea sunt mai intelegatoare cu cei de varsta ta :D

Nu am timp acum sa vad pe unde fute muistu dar il gasesc eu stai flexat.Toate la timpul lor

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ce vin era?

Clos de Colombes.  Cam 40 lei. Oricum, nu contează. 

 

nu stiu.. unul de 12lei

Citește mai sus, sclerozat-o! Sursa e lângă tine, la mare, am descoperit-o întâmplător cu un an înainte. Uită-te cât costă cea mai ieftină sticlă și taci dreaq!

 

 

bosorog libidinos, scuteste-ma ... du-te unde vrei tu sa te duci, crezi ca asta ma intereseaza pe mine? ai platit o pula ... mai mult nu vei plati in viata ta ... sau daca consideri ca sticla cu care te prezinti la usa fetei este un bonus, poate ca da... in resti .. mai baga niste socoteli ... ma doare pe langa mine unde te duci tu , nici nu ma intereseaza.. pentru mine esti catalogat un mos libidinos, dornic de atentie

Stai cuminte, răpciugă, că te râd fetele! Am venit cu vinul ăla, pentru că era și Afriq și știam că stam la taclale. A băut jumătate de pahar, pentru că era cu mașina. 

  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

Repet doresc informatii despre picon.Nimeni nu face pula mare pe topingurile la fetele mele

am numarul lui,suna-ma

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picoane uita-te in spatele tau de acum incolo.Pentru ce ai facut pe topingul unei fete dea mele am sa te gasesc.Ti-o promit

Care e fata aia, a ta, blambecule?

Și mai ușor cu amenințările, că nu ai spor!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Clos de Colombes.  Cam 40 lei. Oricum, nu contează. 

 

Era un jidvei... minti, nu arunci tu cu atatia bani pe un vin

 

Citește mai sus, sclerozat-o! Sursa e lângă tine, la mare, am descoperit-o întâmplător cu un an înainte. Uită-te cât costă cea mai ieftină sticlă și taci dreaq!

 

ai stat cam mult sa cauti un vin de soi (strain)

 

 

Stai cuminte, răpciugă, că te râd fetele! Am venit cu vinul ăla, pentru că era și Afriq și știam că stam la taclale. A băut jumătate de pahar, pentru că era cu mașina. 

 

Hai, insista!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...