Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:.
  • Oras:.

Bianca, tu ai poze frumoase, însă încearcă să.ti schimbi puțin, foarte puțin serviciile, în sensul că în afara faptului că faci oral si normal, nu accepți deloc săruturi atingeri...si nu te gândi la FK.

Este o părere personală și să nu te simți ofensată, pt ca noi bărbații nu suntem roboti. (Cel puțin eu!!!).

Sa ai o zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ai fost la ea? Am vizitat-o si eu, dar n-am ramas pentru ca mi s-a parut ca nu prea vrea sa conversam inainte de actiune si m-am gandit ca la fel de distanta va fi si in timpul partidei.

Nu am fost, decât am vb cu ea la tel...am întrebat.o serviciile si dc accepta săruturi pe corp sau pe gură.

Mi a spus mirată ca nu accepta nimic, doar oral si normal. De aceea, eu nu am ce căuta la ea, chiar dc arată binișor.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Sa va lămuresc eu puțin cu căprioara asta. Locație Frații Golești în spatele pizzeriei Luca.apartament 2 sau 3 camere spațios mobila stil epoca de aur , hogeac frumos fata de multe bombe stil Rahova unde își fac veacul curvele în Pitesti. Pozele nu sunt ale ei sa spunem cu îngăduință ca o reprezinta adică ea e blonda , curva din poze tot blonda , în rest nimic .Aspect nota 6 slim , sâni mici , vârsta cred 20 22 sau ceva de genu', nimic spectaculos , fata comuna etc .oral nota 6 la cererea mea neprotejat fără atenție părți adiacente fără stil doar sunt și atat .finalizare orala nici sa nu audă, faciala nu , pe corp dar nu am vrut eu pt ca nu îmi inspira nimic carcasa .normal nota 7 doar pentru ca îmi plac curvetele slim și pentru ca nu comentează la poziții. Misionar , Lady on top, finalizare în poziție capra .nu se chinuie sa miorlaie sau sa te mângâie sta precum vitica la monta. Fk nu m a interesat , gfe inexistent .amenda 100 ron finalizarea. Concluzii e de interes doar dacă vrei sa futi ceva repede într o locație ok , fără implicare asa un futai de după amiaza pt siesta.lucrul cel mai deranjant este ca pralinele pun niște poze ce par ok și când te duci asemănarea e doar culoarea parului ...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Sa va lămuresc eu puțin cu căprioara asta. Locație Frații Golești în spatele pizzeriei Luca.apartament 2 sau 3 camere spațios mobila stil epoca de aur , hogeac frumos fata de multe bombe stil Rahova unde își fac veacul curvele în Pitesti. Pozele nu sunt ale ei sa spunem cu îngăduință ca o reprezinta adică ea e blonda , curva din poze tot blonda , în rest nimic .Aspect nota 6 slim , sâni mici , vârsta cred 20 22 sau ceva de genu', nimic spectaculos , fata comuna etc .oral nota 6 la cererea mea neprotejat fără atenție părți adiacente fără stil doar sunt și atat .finalizare orala nici sa nu audă, faciala nu , pe corp dar nu am vrut eu pt ca nu îmi inspira nimic carcasa .normal nota 7 doar pentru ca îmi plac curvetele slim și pentru ca nu comentează la poziții. Misionar , Lady on top, finalizare în poziție capra .nu se chinuie sa miorlaie sau sa te mângâie sta precum vitica la monta. Fk nu m a interesat , gfe inexistent .amenda 100 ron finalizarea. Concluzii e de interes doar dacă vrei sa futi ceva repede într o locație ok , fără implicare asa un futai de după amiaza pt siesta.lucrul cel mai deranjant este ca pralinele pun niște poze ce par ok și când te duci asemănarea e doar culoarea parului ...

foarte tare ! buna recenzie !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...