Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator daniel031285
Reputație: 0

mda . stati linistiti fratilor ca nu se merita . am sunat mai devreme un pic mi a raspuns si a ramas in 20 min ca ajing si sa o sun din fata scarii . am sunat de 10 ori nu s a sinchisit sa raspunda . am mai sunat o data si pe.drum inapoi tot nimic . deci trecusera mai 10 min de cand ajunsesem acolo si am stat sa o sun si e cam racoare afara . asa ca nu e firma serioasa.. mai bine dati banii la.mara sau cristina chare chiar merita nu la toate țeparele . succes va urez .

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

mda . stati linistiti fratilor ca nu se merita . am sunat mai devreme un pic mi a raspuns si a ramas in 20 min ca ajing si sa o sun din fata scarii . am sunat de 10 ori nu s a sinchisit sa raspunda . am mai sunat o data si pe.drum inapoi tot nimic . deci trecusera mai 10 min de cand ajunsesem acolo si am stat sa o sun si e cam racoare afara . asa ca nu e firma serioasa.. mai bine dati banii la.mara sau cristina chare chiar merita nu la toate țeparele . succes va urez .

Dar nici nu merita sa iti bati capul cu curve d.astea, fara pic de educatie...in mare masura, iti dai seama de la telefon ce fel de persoana este!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Curva asta n-are pic de rushine in ea, o suni, vorbesti cu ea, stabilesti ceva si cand e sa te vezi are tel inchis, dupa ce ca are numai recenzii nasoale, poze false mai si-o arde si spurcata, sa-mi bag pula-n fam ta, eu si toti cei care ii pui pe drumuri bianca!

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

cred ca a mai avut un topic si a fost inchis, am vizitat si eu pe domnisoara din curiozitate sa vad daca sunt pozele reale ( nu e ea in poze), fata skini sani micuti blonda cred ca are extensii, am optat pentru un numar o+n ( oralul se poate si neprotejat), la oral nu s-a folosit de mana, incercari de deep dar fara reusita, s-a lubrifiat cu un gel si trecut la actiune, schimbat cateva pozitii si finalizat in prezervativ. Halatul 100 ron, locatie pe fratii golesti pe langa MC. Spor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...