Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Alina Party

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
481 raspunsuri in acest thread

#461 >alixmalina<

alixmalina

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 228 Postari:
  • Inscris la:
    02 December 2016
  • Reputatie: 383

Postat 09 January 2018 - 12:50 PM

Dragii mei ,am stailit pentru gangbang vineri ora 11.00 Locatia va fi in principiu in zona Torontal dar abia joi voi inchiria locatia si voi sti exact.Participarea costa 300 lei/persoana ,actiunea dureaza aprox 2 ore si ofer sex total..oral ne restul protejat.

Pentru cei interesati de o intalnire doar cu mine va anunt ca toata ziua de vineri voi avea locatie si voi fi disponibila doar pe baza de programare.Tarifele sunt aceleasi,300 lei ora oral si normal fara limita de fin sau 450 lei ora total(anal inclus).Mai multe detalii legate de serviciile mele ve ti gasi in semnatura mea.

Va pup !

• 3

Ofer sex oral,neprotejat,normal si anal protejat,69,accept orice pozitie,accept annilingus,cunnilingus,finalizare oriunde (fara inghitire),usor fisting,,dubla penetrare.

O ora in compania mea costa 300 lei,oral si normal sau 450 lei total.Ma deplasez doar la hotel/pensiune...(nu detin locatie ).

Ma puteti gasi la numarul...0734754021 intre orele 8-22..(daca nu raspund lasati sms !)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#462 alexxsorin

alexxsorin

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      26 March 2016
  • Reputatie: 0

Postat 10 January 2018 - 09:34 PM

Cum a descris foarte bine Alina, eu fiind cel venit de la sute de km departare vin si mai tarziu cu recenzia nu de alta dar a meritat fiecare km :wink2.
    Incercarile mele de a participa la astfel de eveniment in compania Alinei au fost multe, ea stie cel mai bine(cred ca nu mai era doar un pas pana sa creada ca sunt un neserios) si tot de atatea ori au esuat din diferite motive, primul fiind clar distanta.Cum asta era ultimul tren......... desi am ajuns cu masina :laugh2 , am facut pe dracu in patru cand am vazut ca langa Alina s-a alaturat si Carina, o combinatie perfecta intre frumusete si experienta :felatie :sexanal :gifs_ojos.
    Dupa aprox. 3 ore de condus am poposit in apartamentul Carinei unde am intalnit niste persoane foarte ok si de aici nu a fost mult pana la un eveniment de nota10. Atat Alina cat si Carina sunt foarte frumoase si au pregatit perfect toate detaliile petrecerii(apartamentul dotat cu toate cele necesare unui futai pe cinste :138x, o varietate de bauturi racoritoare, bomboane si cele doua ciocolati pentru gazde ca sa-si recapete puteriile dupa ce au futut si au fost futute timp de 2 si ceva)
    Referitor la actiune a fost ceva incredibil avand in vedere ca a fost prima oara, am intrat asa ca o rezerva la fotbal :laugh2 , am studiiat un pic coechipierii care s-au dovedit foarte ok si apoi atentia a fost la "adversare" ca acolo trebuiau marcate golurile. :wink2 si credeti-ma chiar s-a marcat de la :felatie in toate pozitiile aici Alina are toate meritele pana la normal si un :sexanal din partea Carinei care cu greu as putea sa-l uit. Carina are un posterior care pur si simplu cere pula non stop :maninlove . Clar cireasa de pe tort a reprezentat-o dubla penetrare, una din slabiciunile mele....aici au avut grija coechipierii de "gaurile din aparare" si aici fetele sunt primitoare de mama focului. Data viitoare o sa imi incerc si eu norocul la poarta :laugh2 .In rest s-a lasat cu futai de zile mari , pur si simplu curgeau apele pe noi si "adversarele" tot mai vroiau sa marcam.
    De finalizat s-a finalizat oricat si oriunde.....eu am vrut sa le multumesc pe amandoua, prima oara i-am umplut gurita Alinei care a primit sperma ca un topping de vanilie :blowj0b apoi am terminat in funduletul Carinei in pozitia LOT acompaniat de gemetele ei......cred ca in cateva minute acel posterior putea sa-mi scoale pula fara probleme de zici ca ar fi fost la raport :laugh2 .
    Una peste alta sau "una intre doi" a fost o experienta inedita si reusita.
    6 ore de condus si 2 ore si jumate de actiune....meritate pe deplin.
    Felicitari fetelor si bravo baieti pentru party si sa vina meciul retur!!! :clapp

Tocmai a primit 3 stele michelin...
    • 0

#463 shiva

shiva

Zen

• Membru Premium
    • 1755 Postari:
    • Inscris la:
      17 April 2012
  • Reputatie: 2343

Postat 10 January 2018 - 10:30 PM

Vizitat aceasta domnisoara,programarea facuta de aseara prin sms initial apoi la telefon pentru astazi dimineata la hotel (nu detine locatie ).Dimineata am sunat ,confirmat si purces la fapte.Am achizitionat o camera la hotel platit 100 lei contravaloarea a doua ore 

La ce hotel??

• 0

#464 deaddreamer

deaddreamer

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      19 December 2017
  • Reputatie: 12

Postat 11 January 2018 - 09:03 AM

Hotel Valentina,in spate la Euro Hotel.Ii foarte discret,doamna de la receptie e foarte draguta si nu sta acolo non stop sa vada cine urca si coboara.Recomand
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#465 >alixmalina<

alixmalina

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 228 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 11 January 2018 - 10:38 AM

Te ai gandit ptr sapt viitoare ?

Buna,ma intrebam de ce ai insistat atata sa organizez Party si in prima parte ca zile ca apoi sa nu mai dai nici un semn.Niciodata nu am sa inteleg astfel de actiuni....Ciudat si faptul ca de cand esti inscris pe acest forrum nu ai comentat decat la profilul meu. ..hmm.

• 1

Ofer sex oral,neprotejat,normal si anal protejat,69,accept orice pozitie,accept annilingus,cunnilingus,finalizare oriunde (fara inghitire),usor fisting,,dubla penetrare.

O ora in compania mea costa 300 lei,oral si normal sau 450 lei total.Ma deplasez doar la hotel/pensiune...(nu detin locatie ).

Ma puteti gasi la numarul...0734754021 intre orele 8-22..(daca nu raspund lasati sms !)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#466 >alixmalina<

alixmalina

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 228 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 11 January 2018 - 10:40 AM

Dragii mei ,am stailit pentru gangbang vineri ora 11.00 Locatia va fi in principiu in zona Torontal dar abia joi voi inchiria locatia si voi sti exact.Participarea costa 300 lei/persoana ,actiunea dureaza aprox 2 ore si ofer sex total..oral ne restul protejat.

Pentru cei interesati de o intalnire doar cu mine va anunt ca toata ziua de vineri voi avea locatie si voi fi disponibila doar pe baza de programare.Tarifele sunt aceleasi,300 lei ora oral si normal fara limita de fin sau 450 lei ora total(anal inclus).Mai multe detalii legate de serviciile mele ve ti gasi in semnatura mea.

Va pup !

Totul a ramas valabil

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#467 despasito

despasito

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 603 Postari:
    • Inscris la:
      31 August 2017
  • Reputatie: -739

Postat 11 January 2018 - 11:36 AM

Te iubește
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#468 cozonac7

cozonac7

framantat, dospit, copt, gustos

• VIP Member
    • 517 Postari:
    • Inscris la:
      29 October 2015
  • Reputatie: -207

Postat 11 January 2018 - 08:00 PM

Tocmai a primit 3 stele michelin...

Nu cred ca ai inteles bine...
    M-ai citeste odata nick-ul
    • 0

tumblr_p0oz55HWSh1vjfs5ho1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#469 jura ioan

jura ioan

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      10 December 2017
  • Reputatie: 0

Postat 13 January 2018 - 08:14 PM

:-)
    Ne am cunoscut in persoana. Trebuia sa mai fac ceva.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#470 marcel78

marcel78

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 61 Postari:
    • Inscris la:
      21 October 2015
  • Reputatie: 17

Postat 16 January 2018 - 03:22 PM

Nu spune nimeni din cei care au participat la party cum a fost ? Ați fost Multi ?
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#471 >alixmalina<

alixmalina

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 228 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat Ieri, 11:28

Buna la toata lume,pentru cei care doresc sa ma viziteze ,vineri voi avea locatie in zona Mcdrive .Preturile si descrierea serviciilor le gasiti in semnatura mea.Voi lucra doar pe baza de programare.Va pup si va astept !

• 1

#472 gigi582

gigi582

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2012
  • Reputatie: 4

Postat Ieri, 11:40

Poze te rugăm
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#473 shiva

shiva

Zen

• Membru Premium
    • 1755 Postari:
    • Inscris la:
      17 April 2012
  • Reputatie: 2343

Postat Ieri, 12:41

Mcdrive Circumvalatiunii sau Mcdrive Stadion?

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#474 >alixmalina<

alixmalina

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 228 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat Ieri, 13:07

Scuzele mele,Mcdrive stadion
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#475 >dau cu sabia in balta<

dau cu sabia in balta

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      25 November 2017
  • Reputatie: 73

Postat Ieri, 14:35

Dacă ar pune o poza in timpul acțiuni,cred ca ne facem abonament la domnisoara😊😊😊
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#476 >dau cu sabia in balta<

dau cu sabia in balta

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      25 November 2017
  • Reputatie: 73

Postat Ieri, 14:36

Sa vedem ambele găurele penetrate
    • 0

#477 baiatscorpion

baiatscorpion

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      14 April 2015
  • Reputatie: 2

Postat Ieri, 17:32

Buna,sunt din Oradea,as fi interesant de gang bang,de la ce ora ar începe și câți vom fi?multumesc
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#478 despasito

despasito

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 603 Postari:
    • Inscris la:
      31 August 2017
  • Reputatie: -739

Postat Ieri, 20:03

E multa vrăjeăla zice 300 aproximativ 2 ore deci maxim 1 30 e
    Tipic teapa
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#479 realun

realun

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      06 March 2016
  • Reputatie: 2

Postat Ieri, 20:25

Eu te sfatuiesc sa mergi si sa te convingi, si daca te termini in 30 minute.. poti sa stai 1.30 sa te uiti 😃. Nu inteleg mentalitatea romaneasca.. du_te .. te da afara dupa o ora jumate.. fa recenzie.

P.s daca citeai pana acum toate recenziile de pe postul ei nu cred ca mai ziceai asta.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#480 >petre441<

petre441

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 577 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2012
  • Reputatie: 178

Postat Ieri, 20:44

Eu te sfatuiesc sa mergi si sa te convingi, si daca te termini in 30 minute.. poti sa stai 1.30 sa te uiti . Nu inteleg mentalitatea romaneasca.. du_te .. te da afara dupa o ora jumate.. fa recenzie.

P.s daca citeai pana acum toate recenziile de pe postul ei nu cred ca mai ziceai asta.

Tu ai fost ?Daca tot o lauzi....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

1 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi