Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu am scris la 00:54, ca nu sunt cretin sa deranjez la ora aia. Si nici in 7 aprilie. In fine, n-are rost sa mai continuam, sa speram ca ni se vor mai intersecta drumurile. Inca o data.

Imi pare rau dar la mine nu a ajuns nimic de genul ! ...sincera sa fiu ,am simtit doar ca vrei sa scrii aici sa vada lumea ca sunt neserioasa...alt motiv nu vad !...Era mai simplu de aseara pana acum sa revi cu un mesaj in care sa imi scrii cine esti si era mult mai simplu.Numai bine !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu ma caracterizeaza un astfel de comportament. De altfel, se poate observa din contributiile mele. Weekend fain sa

Esti cel mai mare prefacut de pe aici...o sa postez schimbul nostru de mesaje sa vada toata lumea ce baiat fain esti

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E genul de persoana de care toate fetele de aici ar trebui sa se fereasca....

  

 

Mi-e greu sa cred.

Fiecare cu gusturile/placerile sale.

 

Cu siguranta ma confunzi/confundati. :)

Daca faceai referire la mine...nu era cazul.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Maine pot fi vizitata (Dragalina ) !

Detalii in semnatura mea ! Sunt disponibila pentru programari ,SMS,VOCE SAU WHATSAPP\

 

:69 :kiss3 :doggystyle :crazylove :kiss2 :sweaty :256 :blowj0b :bkkake :maninlove :tittyfuck

post-223841-0-35135600-1523856775_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Alina! Saptamana viitoare ajung si eu in tara într-un mic concediu. Si imi doresc de ceva vreme sa te vizitez. Se poate o programare? Astept un raspuns. Te pup

Sigur ca se poate dar nu fac programari aici...suna ma sau scrie mi un sms sau whatsapp,mentioneaza te rog ca am vb aici si putem face o programare cu mare drag !\

Zi frumoasa !

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna la toata lumea...joi 26.04.2018..ora 11.00 organizez un GANGBANG PARTY. Locatia va fi una de lux ,barul va fi oferit din partea casei (suc,apa,sampanie) Va exista un program tematic (BOUNDAGE) si eu voi oferi sex total,DP..\

VOI REVENI CU DETALII !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor,cu ocazia faptului ca am o sapt de concediu in saptamana urmatoare voi putea fi vizitata zilnic cu exceptia zilei de joi cand am organizat un mic party.In principiu luni ,marti si miercuri voi fi disponibila in locatia de pe str Dragalina (langa Gara de Nord ) iar vineri pe str Aries (langa Spitalul Judetean ).

Toate detaliile referitoare la servicii si preturi le puteti gasi in semnatura mea ! (ca sa vedeti samnatura de pe tel trebuie sa accesati versiunea full sau sa intrati de pe PC ).

Va stau la dispozitie pentru detalii si programari ...voce,sms si whatsapp.

 

 

:atm :69 :kiss3 :doggystyle :hump :group :sexanal :felatie :blowj0b :blowjob

 

post-223841-0-37413000-1524393339_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...