Sari la conținut

Alina Party 0734754021


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Iti multumesc si public foarte mult pentru recenzie si pentru felul cum ma tratezi ! Esti un om minunat ! Te pup !

Și eu îți mulțumesc mult pentru apreciere :)  :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dimineata..astazi am locatie si astept sa ma vizitati...im hot and sexy  :laugh2 .

Sunt disponibila pentru programari..detaliile le gasiti in semnatura mea !

Va astept ! SMS...VOCE...WHATSAPP !
:hug1 :69 :doggystyle :kiss2 :sweaty
 

post-223841-0-59714500-1527226420_thumb.jpg

post-223841-0-55194400-1527226429_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Iti multumesc si public foarte mult pentru recenzie si pentru felul cum ma tratezi ! Esti un om minunat ! Te pup !

Și eu îți mulțumesc mult pentru apreciere :)  :blushing2

Ce plăcut este să descoperi oameni cu bun simț și educați pe un forum al plăcerilor vinovate!

Aveți respectul meu necondiționat! :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna tuturor,vreau sa va anunt ca joi 31 mai organizez in premiera  BLOWBANG PARTY.
Sedinta va dura in jur de doua ore,voi oferi doar sex oral neprotejat,deepthroat (oral foarte adanc),show de masturbare cu Buzdunel si voi accepta finalizarea pe fata sau pe corp.

Accept pana la 6,7 persoane,locatia va fi una de lux si foarte discreta.Voi mai oferi si un mic barulet,suc,apa,sampanie si tot ce este de trebuinta pentru o petrecere reusita !Participarea este 200 lei/persoana si voi accepta doua finalizari
Participarea va fi doar pe baza de programare !
Detalii la tel 0734754021 ,voce,sms sau whatsapp

post-223841-0-89977200-1527500174_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Joi 07 iunie organizez GANGBANG PARTY.Voi oferi sex total (vezi in semnatura mea toate serviciile ),dubla penetrare.Voi alege ca tema pentru acest parti DOMINAREA.De aceasta data eu voi fi cea care domina iar participantii imi vor indeplini toate dorintele !

Voi oferi ca de obicei o locatie de lux,bar plus diferite accesorii (voi avea bici :laugh2 )

Accept max 5,6 domni cu mult bun simt iar clientii fideli au prioritate.Nu este discriminare dar in principiu prefer domnii peste 30 ani!

Vom incerca un mic roleplay si sper sa facem ceva memorabil ! Participarea costa 350 lei/persoana ,totul va dura 2,3 ore (cat sa ne simtim toti bine).

Va astept pentru programari la tel 0734754021 voce,sms si whatsapp !

post-223841-0-72051800-1527501013_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Joi 07 iunie organizez GANGBANG PARTY.

*(voi avea bici :laugh2 )

Va astept pentru programari la tel 0734754021 voce,sms si whatsapp !

 

:shocked  :sado

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna ! Doresc sa vin pe 7 iunie la gang bang party ca sa imi ordoni sa iti fac oral si sa iti sarut picioarele in timp ce te penetreaza ceilalti,sa imparti cu mine sperma lor... Cum ti se pare ?

Imi pare rau dar nu se poate !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna tuturor,vreau sa va anunt ca joi 31 mai organizez in premiera  BLOWBANG PARTY.

Sedinta va dura in jur de doua

ore,voi oferi doar sex oral neprotejat,deepthroat (oral foarte adanc),show de masturbare cu Buzdunel si voi accepta finalizarea pe fata sau pe corp.

Accept pana la 6,7 persoane,locatia va fi una de lux si foarte discreta.Voi mai oferi si un mic barulet,suc,apa,sampanie si tot ce este de trebuinta pentru o petrecere reusita !Participarea este 200 lei/persoana si voi accepta doua finalizariParticiparea va fi doar pe baza de programare !Detalii la tel 0734754021 ,voce,sms sau whatsapp

Maine va astept in numar cat mai mare !!
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Joi 07 iunie organizez GANGBANG PARTY.Voi oferi sex total (vezi in semnatura mea toate serviciile ),dubla penetrare.Voi alege ca tema pentru acest parti DOMINAREA.De aceasta data eu voi fi cea care domina iar participantii imi vor indeplini toate dorintele !

Voi oferi ca de obicei o locatie de lux,bar plus diferite accesorii (voi avea bici :laugh2 )

Accept max 5,6 domni cu mult bun simt iar clientii fideli au prioritate.Nu este discriminare dar in principiu prefer domnii peste 30 ani!

Vom incerca un mic roleplay si sper sa facem ceva memorabil ! Participarea costa 350 lei/persoana ,totul va dura 2,3 ore (cat sa ne simtim toti bine).

Va astept pentru programari la tel 0734754021 voce,sms si whatsapp !

cam tristă poza dacă esti tu! se pare ca cel calarit nu are instalată guma!!!
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

cam tristă poza dacă esti tu! se pare ca cel calarit nu are instalată guma!!!

După mine, din poza aia e imposibil să tragi o concluzie vizavi de ceea ce insinuezi tu.
Ca martor ocular al evenimentului te asigur că te înșeli, iar în calitate de client al Alinei sunt convins că nu face absolut cu nici un client sex normal sau anal neprotejat.
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

După mine, din poza aia e imposibil să tragi o concluzie vizavi de ceea ce insinuezi tu.

Ca martor ocular al evenimentului te asigur că te înșeli, iar în calitate de client al Alinei sunt convins că nu face absolut cu nici un client sex normal sau anal neprotejat.

am zis ca se pare!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Un prezervativ pus sar vedea jos la baza!Dar poate ma insel...sanatate va doresc ori cum!

Nu dau de obicei explicatii la persoane care vin cu astfel de insinuari ieftine....pana la urma ma fut cu cine si cum vreau..cu sau fara prezervativ ,dar spre deosebire de multitudinea de idioti care imi cer zilnic anal neprotejat (pt ca asa stiu ei ca prin anus nu se poate lua HiV ) eu una sunt suficient de informata sa nu fac astfel de greseli.Pe viitor te rog sa nu mai vii cu astfel de comentarii ieftine si nefondate plus astept niste scuze.

Sper ca nu te numeri printre tinereii care astazi i am refuzat si care probabil din frustrare s-au gandit sa ma faca "trista"....trist e omul care din lipsa de ocupatie abereaza fara un aparent motiv !

Sanatate iti doresc si eu tie...de sanatatea mea stiu sa ma ocup singura !

post-223841-0-40250600-1527765448_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu dau de obicei explicatii la persoane care vin cu astfel de insinuari ieftine....pana la urma ma fut cu cine si cum vreau..cu sau fara prezervativ ,dar spre deosebire de multitudinea de idioti care imi cer zilnic anal neprotejat (pt ca asa stiu ei ca prin anus nu se poate lua HiV ) eu una sunt suficient de informata sa nu fac astfel de greseli.Pe viitor te rog sa nu mai vii cu astfel de comentarii ieftine si nefondate plus astept niste scuze.

Sper ca nu te numeri printre tinereii care astazi i am refuzat si care probabil din frustrare s-au gandit sa ma faca "trista"....trist e omul care din lipsa de ocupatie abereaza fara un aparent motiv !

Sanatate iti doresc si eu tie...de sanatatea mea stiu sa ma ocup singura !

draga scuze n-am de ce să-ți cer!!! Repet am zis ca se pare..nu am zis ca sigur e neprotejat..cand folosesti cuvantul (ieftin)nustiu ce numești tu ieftin..la carina acasa nu am folosit cumva cuvinte ieftine.?
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

draga scuze n-am de ce să-ți cer!!! Repet am zis ca se pare..nu am zis ca sigur e neprotejat..cand folosesti cuvantul (ieftin)nustiu ce numești tu ieftin..la carina acasa nu am folosit cumva cuvinte ieftine.?

pai scuze poti sa imi ceri exact pentru acel "se pare" ..cand apari aici cu astfel de insinuari denigratoare "trista poza" nu pot observa decat ca tii neaparat sa ma pui intr o lumina nefavorabila fara nici un  motiv....sau poate nu am inteles eu rostul acestui comment.In alta ordine de idei observ ca insinuezi din nou ca ai fost cu mine si Carina,...asta ar fi inca un motiv in plus sa stii ca serviciile mele sunt protejate.Nu stiu ce urmaresti dar revin la "ieftin" si ma repet ...comentariul tau este ieftin atata timp cat spui "mi se pare" sau "credeam" etc.Daca vrei sa nu fie ieftin...argumenteaza si vorbeste frumos...nu folosi sintagme de genul "trista".

Pana la urma ce vrei sa scoti in evidenta?....LUMINEAZA-NE !!!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

pai scuze poti sa imi ceri exact pentru acel "se pare" ..cand apari aici cu astfel de insinuari denigratoare "trista poza" nu pot observa decat ca tii neaparat sa ma pui intr o lumina nefavorabila fara nici un  motiv....sau poate nu am inteles eu rostul acestui comment.In alta ordine de idei observ ca insinuezi din nou ca ai fost cu mine si Carina,...asta ar fi inca un motiv in plus sa stii ca serviciile mele sunt protejate.Nu stiu ce urmaresti dar revin la "ieftin" si ma repet ...comentariul tau este ieftin atata timp cat spui "mi se pare" sau "credeam" etc.Daca vrei sa nu fie ieftin...argumenteaza si vorbeste frumos...nu folosi sintagme de genul "trista".

Pana la urma ce vrei sa scoti in evidenta?....LUMINEAZA-NE !!!

ai privit poza cu atentie?....cred ca ne am lamurit.....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...