Sari la conținut

0736017555 coposu coneliu


Postări Recomandate

 

Blonda inalta, frumoasa, curata,,ofer masaj in locatie.
Detalii suplimentare
 

Ofer masaj in locatia mea Bd.ul Corneliu Coposu. Pentru detalii, 0736017555  http://stor179902981.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/11/16/179280821.pnghttp://stor179902981.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/12/5/179902991.pnghttp://stor179902981.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/12/5/179902981.png

 

Hello nice!

Just some questions:

Do you perform massages only?

If do more, what is the services list and rates?

Outcall in hotel?

 

kiss.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
100 Lei
Berceni, blonda frumoasa noua in zona
Descriere anunţ
 
Berceni, blonda frumoasa noua in zona inalta, foarte curata si discreta, ofer masaj de relaxare. Pentru mai multe detalii, contacteaza-ma,
Detalii suplimentare
 
Blonda frumoasa, inalta, foarte curata si discreta, ofer masaj de relaxare. Pentru mai multe detalii, contacteaza-ma.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bulangiilor, cand o sa aveti un ban in buzunar sa mergeti la o femeie ca ea, atunci sa vorbiti ca sunt poze false. Nu aveti tupeu nici s- vedeti in realitate ca va e rusine de cum aratati voi de fapt. Spor la LABA !

Ce faci ma iti aperi curva ?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bulangiilor, cand o sa aveti un ban in buzunar sa mergeti la o femeie ca ea, atunci sa vorbiti ca sunt poze false. Nu aveti tupeu nici s- vedeti in realitate ca va e rusine de cum aratati voi de fapt. Spor la LABA !

Cati bani vrea sa suga pula? Unde are locatia taratura asta? Si daca o sa continui sa vorbesti urat potentiali clienti o vor ocoli si vei ajunge sa te futi tu in cur in locul ei ca sa aveti bani de un covrig macar

  • Like 19
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Cati bani vrea sa suga pula? Unde are locatia taratura asta? Si daca o sa continui sa vorbesti urat potentiali clienti o vor ocoli si vei ajunge sa te futi tu in cur in locul ei ca sa aveti bani de un covrig macar

Băi Liviule, ce băiat civilizat erai și ce golan ai ajuns!

Te-a stricat și pe tine anturaju'.:(

Link spre comentariu

Bulangiilor, cand o sa aveti un ban in buzunar sa mergeti la o femeie ca ea, atunci sa vorbiti ca sunt poze false. Nu aveti tupeu nici s- vedeti in realitate ca va e rusine de cum aratati voi de fapt. Spor la LABA !

 

​ok, e o tipa fina, cu tatuaje citand-o pe edith piaf, blonda ca o elfita si frumoasa ca o zeita, da' intrebarea ramane: tu ce aduci ca argument aici? recenzie sau ce zic baietii mai sus?

​ca daca-mi raspunzi convingator, eu ma duc, sa mor io. si cu tine stand la usa bag in asa ceva. dar argumenteaza.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Alte surse spun ca lucreaza pe principiul " primul venit , primul servit "

La partea de sus - sini ( frumosi ) si fata ar corespunde pozelor.

Dar de la sini in jos mai putin.

Servicii medii.....

Link spre comentariu
  • Oras:Spatiu
  • Oras:Spatiu

Bulangiilor, cand o sa aveti un ban in buzunar sa mergeti la o femeie ca ea, atunci sa vorbiti ca sunt poze false. Nu aveti tupeu nici s- vedeti in realitate ca va e rusine de cum aratati voi de fapt. Spor la LABA !

 

 

Bravo frate, multumim pentru sfat. Adevaru e ca, e beliciune rau femeia,in locul ei la cum arata as baga pret de lux, fara 100 de euro nici nu as deschide usa.

 

SUGEreaza-i sa mearga pe gama LUX.

Link spre comentariu
Reputație: -989

Am cercetat eu azi subiectul. Cred ca si gelugun l.a cercetat dar n.a facut o recenzie completa. @cinestie iar a vorbit sa se afle.n treaba cum multi altii o fac si cum e moda de cativa ani pe forum. 2 pagini de offtopic ca sa vina unu cu o recenzie plauzibila.

Fata este cea din poze draguta spre frumoasa la fata, blonda ochi albastrii, destul de inalta, era si pe tocuri, copanoasa, chubby, durdulie cum vreti sa.i spuneti, atitudine f ok. 5 min de vorba, ma duc dus, nu avea prosop curat, s.a scuzat, veneam de acasa, doar m.am clatit putin, ea facuse dus si mirosea f misto, oralul este bun cu saliva, am trecut intr.un 69 unde m.a acoperit cu totul, mi.a pus un preze si am trecut la normal cu ea deasupra, apoi misionar unde am finalizat. De precizat ca face si cim si cob, are tate mari destul de frumoase, e mamica si in afara ca e plinuta totul este f ok. Manichiura, pedichiura impecabile.

 

Note: Oral 8.5 , n.am testat fin orala dar simt ca o face bn si crestem nota.

Normal 8 se misca bn, priveliste misto pt amatorii bbw.

Anal nu.

Gfe 7.5 e prietenoasa, nu face fk dar e genul care la ora nu te plictisesti cu ea.

Locatie 6 cunosc locatia de ceva ani. Secuilor berceni, i.am recomandat sa vina mai acana.

Aspect 9 la fata. 7 corp, cur mare, picioare groase, poate sunt subiectiv dar mi.a placut ca e zambareata, vorbareata, ingrijita, pielea fina si pot confirma cu tatuajul de pe spate a la Edith Piaf:

post-16555-0-20030100-1493827590_thumb.jpg

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...