Sari la conținut

0736017555 coposu coneliu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Halat 80 leuti, nu m.am simtit grabit.

Sa puna cineva anuntul de pe at cu pozele daca se poate ca sunt pe tel.

Pisic, o poti muta la testate si in titlu Berceni Secuilor.

Te-ai indragostit nebunule ?  :laugh2

Felicitari pentru recenzie

  • Like 21
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am cercetat eu azi subiectul. Cred ca si gelugun l.a cercetat dar n.a facut o recenzie completa. @cinestie iar a vorbit sa se afle.n treaba cum multi altii o fac si cum e moda de cativa ani pe forum. 2 pagini de offtopic ca sa vina unu cu o recenzie plauzibila.

Fata este cea din poze draguta spre frumoasa la fata, blonda ochi albastrii, destul de inalta, era si pe tocuri, copanoasa, chubby, durdulie cum vreti sa.i spuneti, atitudine f ok. 5 min de vorba, ma duc dus, nu avea prosop curat, s.a scuzat, veneam de acasa, doar m.am clatit putin, ea facuse dus si mirosea f misto, oralul este bun cu saliva, am trecut intr.un 69 unde m.a acoperit cu totul, mi.a pus un preze si am trecut la normal cu ea deasupra, apoi misionar unde am finalizat. De precizat ca face si cim si cob, are tate mari destul de frumoase, e mamica si in afara ca e plinuta totul este f ok. Manichiura, pedichiura impecabile.

 

Note: Oral 8.5 , n.am testat fin orala dar simt ca o face bn si crestem nota.

Normal 8 se misca bn, priveliste misto pt amatorii bbw.

Anal nu.

Gfe 7.5 e prietenoasa, nu face fk dar e genul care la ora nu te plictisesti cu ea.

Locatie 6 cunosc locatia de ceva ani. Secuilor berceni, i.am recomandat sa vina mai acana.

Aspect 9 la fata. 7 corp, cur mare, picioare groase, poate sunt subiectiv dar mi.a placut ca e zambareata, vorbareata, ingrijita, pielea fina si pot confirma cu tatuajul de pe spate a la Edith Piaf:

Bravo Sangre!
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Am cercetat eu azi subiectul. Cred ca si gelugun l.a cercetat dar n.a facut o recenzie completa. @cinestie iar a vorbit sa se afle.n treaba cum multi altii o fac si cum e moda de cativa ani pe forum. 2 pagini de offtopic ca sa vina unu cu o recenzie plauzibila.

Fata este cea din poze draguta spre frumoasa la fata, blonda ochi albastrii, destul de inalta, era si pe tocuri, copanoasa, chubby, durdulie cum vreti sa.i spuneti, atitudine f ok. 5 min de vorba, ma duc dus, nu avea prosop curat, s.a scuzat, veneam de acasa, doar m.am clatit putin, ea facuse dus si mirosea f misto, oralul este bun cu saliva, am trecut intr.un 69 unde m.a acoperit cu totul, mi.a pus un preze si am trecut la normal cu ea deasupra, apoi misionar unde am finalizat. De precizat ca face si cim si cob, are tate mari destul de frumoase, e mamica si in afara ca e plinuta totul este f ok. Manichiura, pedichiura impecabile.

Note: Oral 8.5 , n.am testat fin orala dar simt ca o face bn si crestem nota.

Normal 8 se misca bn, priveliste misto pt amatorii bbw.

Anal nu.

Gfe 7.5 e prietenoasa, nu face fk dar e genul care la ora nu te plictisesti cu ea.

Locatie 6 cunosc locatia de ceva ani. Secuilor berceni, i.am recomandat sa vina mai acana.

Aspect 9 la fata. 7 corp, cur mare, picioare groase, poate sunt subiectiv dar mi.a placut ca e zambareata, vorbareata, ingrijita, pielea fina si pot confirma cu tatuajul de pe spate a la Edith Piaf:

 

 

Felicitări pentru recenzie și "descoperire"!

O altă contribuție remarcabilă!

  • Like 2
Link spre comentariu
Descriere anunţ
 
Anna blonda, Buna. Sunt Anna, 26 ani, blonda, ochi verzi, forme voluptoase, inalta 171 cm, ofer masaj de relaxare in locatia mea.
Detalii suplimentare
 
Daca doresti sa ne cunoastem, te astept in locatia mea din zona Vitan. Pentru detalii, suna-ma. ===> 0736017555

 

Link spre comentariu

Buna sunt Ana o domnișoara voluptoasa ,cu forme apetisante ofer ca și servicii oral neprotejat in funcție de igiena,finalizare orala și corporală.Normal protejat și masaj de relaxare.Am 25 de ani ,sânii numarul5 naturali ,dacă ți am trezit interesul nu ezita sa ma contactezi .Te pup și te aștept cu drag .Momentan că-și locatieCalea Vitan .Pentru mai multe detalii aștept telefonul thttp://stor193637351.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/1/15/193637351.jpgău .Iar ca si pret o finahttp://stor193637351.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/1/15/193637361.jpglpost-112429-0-59194700-1515500917.jpegpost-112429-0-62806600-1515500901.jpegpost-112429-0-62806600-1515500901.jpegizare te cpost-112429-0-48275900-1515500887.jpegosta 150 ,iar 1 ora te costa 250.Te pup 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...