Sari la conținut

id=florescu_cris tel=0760534266


sexxes

Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

salut....in poze nu este domnisoara....saptamana trecuta m-am hotarat sa o 'intalnesc"  si eu....am sunat-o.....subscriu ca nu are locatie..decat "locul dintre pereti"....are sanii mari...dar cam atat...in rest...nu mi-a placut...am zis sa incerc un oral  neprotejat in "locatia" de mai sus....ii dau 7 pt. oral(finalizat in gurita ei)....i-am achitat 40 de lei...in rest nu m-as baga la altceva cu ea...

 

  Multumim de incercarea de recenzie si te rugam sa ne dai mai multe detalii despre experienta avuta cu aceasta domnisoara.

  G.

Link spre comentariu
  • Oras:PLOIESTI
  • Oras:PLOIESTI

Salut frati confutaciosi,

Am contactat-o acum 2 zile ca sa cer mai multe informatii, nu mi-a dat un pret exact, a zis ca difera in fct de ceea ce vreau - am cerut meniu complet, a zis ceva in jur de 100 lei, n-are locatie, a ramas ca o contactez ca sa vedem unde mergem.

Nu i-am zis la telefon de unde am gasit nr de telefon, asa ca n-a pomenit nimic de locatia ei secreta din scara blocului.

Am gasit pe FB la cautarea dupa ID, o tipa blonda, cu ochi albastri, cu radacinile negre la par, la fel cum au spus colegii mai sus, Din pozele respective pare OK, are sanii mari, ar fi pe gustul meu.

Dupa ce ne vom intalni revin cu recenzia completa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PLOIESTI
  • Oras:PLOIESTI

Salut fratilor confutaciosi,

Am revenit cu recenzia pt d-soara.

Dupa mai multe telefoane, am reusit sa o prind azi, am stabilit ora, am fost si am luat-o din oras si am mers acasa la ea (parintii), un bloc cu 4 etaje, et3, din zona Republiciii vizavi de Megaimage. usor de parcat masina.

Gagica - s-a ingrasat mult fata de pozele de pe FB, este blonda cu radacini negre, are tatele mari si lasate, pasarica 2-3 zile de cand era rasa, fara mirosuri neplacute din zona.

Locatia apart vechi, cu mobila veche, locul de dsfasurare a activitatii - in bucatarie este o canapea. acolo s-a intamplat actiunea.

Oamenii iau masa in locatia aia, si fata lor o ia la falci cand parintii sunt plecati. Am inceput cu un oral, cu atentie la partile adiacente, si mi-a facut la cerere si anilingus - cam asta a fost partea ok, am trecut la normal , dar am terminat repede, ma si grabeam, ma sunase radarul, si pt ca era cald si pt ca nu prea imi placea persoana am terminat repede in preze, un pic de igienizare locala - baia un dezastru, cada plina cu apa murdara de la rufe, inghesuita...comunista antica si veche de demult.

 

Notele:

Locatie: 3 cu felicitari, la vara da corijenta pt ea - mizerie, locatia de futut vai de ea, patul la fel...

Fata: aspect 5(femeia gaina - picioare si maini subtiri, corpul ca un butoi), a luat nota de trecere, dar cu ajutor din oficiu -(si eu sunt fan tatoase si voluptoase - dar cele care au talie subtire, si copane si sani zdraveni). GFE - 5 - vrea sa se faca placuta dar este departe de relaitate.

Oral;6,5 - nota de teza - a luat pct pt anilingus

Normal; 4, ca era stramta si se umezise

Anal - face, dar n-am apucat sa incerc, si nici nu mai sunt interesat la ea

Pret: 50 RON - platiti in avans, pt 1 numar ONP, NP si discutat si pt AP, care nu s-a m,ai produs

 

Per total FAST FUCK - eu unul nu mai revin, mi-am satisfacut curiozitatea. Fata vrea sa se faca placuta, strange banii pt ceva implanturi dentare, dar este departe de a fi o curtezana pe care sa vrei sa o vizitiezi si sa o doresti. Cind vrea ceva rapid si bun la banuti, FEEL FREE TO TRY HER! :boob

 

Cu stima si consideratie, 

Casanova din Ploiesti. :laugh2  

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Boldesti-Scaeni
  • Oras:Boldesti-Scaeni

Salutare dragi confutadori! La aceasta fata am fost eu acum ceva timp! Sunat fata cu o seara inainte sa ajung la ea, stabilit intalnire pentru a doua zi! A doua zi am sunat-o si mi-a indcat locatia respectiva . Ajuns acolo, imi deschide ea usa, intr-adevar e o dameza blonda, in jur la 35-36 de ani sani mari, cam lasati, dar merge si asa. M-a invitat inauntru, m-a pus sa astept vreo 10 min in bucatarie, pana pregateste ea camera unde vor avea loc ostilitatile. Dupa vrea 10 min vine si ma intreaba daca vreau sa merg la baie, I-am spus ca nu e nevoie si merg in camera cu pricina! Vine si ea acolo ma intreaba daca ma grabesc pentru ca vrea sa faca si ea un dus. Intre timp, ii suna telefonul iar, ii raspunde tipului, il invita si pe el la ea in bucatarie si ii spune ca va trebui sa astepte pentru ca mai are pe cineva inaintea lui. Merge si face dus, apoi a venit, a pus niste muzica sa mai faca un pic de atmosfera si se apuca de treaba! Face un oral binisor cu tentative de deep, apoi trecem la normal! De specificat ca ma intreba intr-una daca imi place, sa ii spun cum vreau si  prima pozitie la normal am vrut sa fie ea deasupra. Am schimbat apoi si am incercat doggy si intr-un final pozitia misionarului, terminand in caciulita! La plecare m-a intrebat cum ma numesc si a bagat numarul meu in agenda, pentru posibilitatea unei revederi. 

Si acum notele:

Locatie: 4-5, asa, cu ingaduinta

Aspect fizic: 7

Oral: 8

Normal: 7, sa stiti ca se implica asa, cat de cat

Anal: Nu am intrebat, dar, din cate mi-a dat de inteles, face

Pret: 60 lei oral+normal

In final o recomand celor care nu sunt pre pretentiosi.

Sper ca am fost de ajutor, fiind prima mea recenzie, va rog sa ma scuzati pentru greseli.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salutare, am reusit acum aproximativ o saptamana sa ma intalnesc cu domnisoara, modalitate de contact numarul precizat aici, am primit tarifele si am aflat ca este singura acasa.

 

Am mers in locatia domnisoarei, acasa la parintii ei care am inteles ca erau plecati, ca si locatie nimic special, ar trebui destul de multe schimbate insa nu mergi la dansa ca sa te muti. Domnisoara ca si aspect nimic special, slabuta cu sanii mari, destul de vorbareata atitudine frumoasa. Ne-am facut comozi in bucatarie unde are o canapea si am optat decat pentru un oral cu cim, destul de bine executat. Am vrut mai mult sa incerc domnisoara.

 

Ca si note

 

Locatie 5-6

Oral 8

Normal nu am incercat

Aspect 7

 

Pret 50lei platit pentru un oral cu finalizare, sa recomand posibil pentru pret si pentru cei fara pretentii foarte mari.

 

Numai bine

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutari sunt nou pe aici si din pacate asta este prima mea recenzie. Am vorbit cu domnisoara de mai sus la telefon , apoi pe mess pentru a o vedea pe web. Toate bune si frumoase , stabilit tariful si am plecat spre ea , stau la 5 minute dinstanta. Ajuns acolo fata ok ,aparent. Locatia exact cum a fost descrisa si mai sus , apartamentul parintilor , vechi, de baie nu are rost sa vorbim. Actiunea s-a desfasurat in bucatarie pe acea canapea ...Oralul prestat acceptabil cu indulgenta , pauze foarte mari in care incepea sa abereze. Normalul nu a mai avut loc deoarece mi-a murit "patriotul" cand a dat de un miros greu + par.  Am plecat rapid si am decartat 70 , din pacate inca de la inceput ....asta fiind greseala mea. 

 

Locatie: 3 

Oral: 5 cu deep ...dar nimic special

Normal: pas 

Aspect: m-au atras sanii la web , dar in realitate lasati pe burta  :slap2

 

NU RECOMAND ! A fost prima incercare la camera si cea mai proasta alegere. Larisa care sta sub pod spre Crang era bestiala din toate pct de vedere ,cei ce au incercat stiu despre ce vorbesc , din pacate nu am mai vazut-o.

 

Daca vreti un oral pe 35 de lei ...puteti sa o contactati pe Cristina.

 

Sper ca am postat bine. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari sunt nou pe aici si din pacate asta este prima mea recenzie. Am vorbit cu domnisoara de mai sus la telefon , apoi pe mess pentru a o vedea pe web. Toate bune si frumoase , stabilit tariful si am plecat spre ea , stau la 5 minute dinstanta. Ajuns acolo fata ok ,aparent. Locatia exact cum a fost descrisa si mai sus , apartamentul parintilor , vechi, de baie nu are rost sa vorbim. Actiunea s-a desfasurat in bucatarie pe acea canapea ...Oralul prestat acceptabil cu indulgenta , pauze foarte mari in care incepea sa abereze. Normalul nu a mai avut loc deoarece mi-a murit "patriotul" cand a dat de un miros greu + par.  Am plecat rapid si am decartat 70 , din pacate inca de la inceput ....asta fiind greseala mea. 

 

Locatie: 3 

Oral: 5 cu deep ...dar nimic special

Normal: pas 

Aspect: m-au atras sanii la web , dar in realitate lasati pe burta  :slap2

 

NU RECOMAND ! A fost prima incercare la camera si cea mai proasta alegere. Larisa care sta sub pod spre Crang era bestiala din toate pct de vedere ,cei ce au incercat stiu despre ce vorbesc , din pacate nu am mai vazut-o.

 

Daca vreti un oral pe 35 de lei ...puteti sa o contactati pe Cristina.

 

Sper ca am postat bine. 

care cristina?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

va salut cu respect ,

 Marcat si eu la dameza  , prima data acum vreo 10 luni , anuntul l-am gasit parca pe net ...tipa sincer e naspa , atunci mi-a facut un oral pt 30 Ron acriunea se desfasoara la ea acasa , in bucatarie  de vineri seara pana duminica cand sunt plecati ai iei  ...are sanii mari  lasati pe burta casa e vraiste mi-a facut un oral cu finalizare orala ...a mers. Nota  5 - 6  la nevoie ...

Am mai marcat si acum vreo 2 saptamani baut fiind intr-o vineri pe la 12 noaptea am fost la ea mi-a facut un oral pentru 25 ron a fost un oral mai hard sa zic asa pt ca nu prea mai putea sa respire  :)) am ales sa ejaculez pe fatza si nu a avut nimik impotriva dar a trebuit sa mergem la baie sa nu murdarim  ....in momentul cand m-am sters a zis ca am rupt cam multa hartie igienica  :)) ...pare putin dusa cu pluta sincer....La betie  a mers  ....tot de un 5 - 6

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN
  • Oras:WRONG SIDE OF HEAVEN

Salutare!

 

Vizitat si eu fata aceasta in urma cu cateva luni. Locatia corespunde cu acest topic. Am abordat aceasta tipa pe messenger intr-o seara.  Am ajuns destul de repede cam o ora. Am sunat a raspuns si mi-a spus sa mai astept un pic pana se pregateste, probabil a facut un dus. Notele:

 

Fata: -are cam 1.63, 60kg, par ars de la oxigenat, vopsit blond spalacit. Tenul spalacit alb, ochii albastrii. Corp cu sani mari  si moi lasati pe burta, fund mic si cazut, corp plin-umflat in zona mediana, maini si picioare subtirele, carne moale. Pentru varsta de 36 de ani pe care a spus ca o are ii dam un 6-7. Avand id-ul de mess puteti afla mai multe informatii despre cum arata si arata inainte aceasta tipa.

 

Oral: dupa o incalzire cu testat sanii aia mari si moi am trecut la un oral. Un plus pentru faptul ca fata a intrebat cum doresc oralul: direct sau cu atentie la zonele adiacente. Am fost surprins cu un anilingus pentru inceput apoi oralul a decurs bine cu supt de oua apoi cu limbi pe penis si supt executat cu deep de exceptie. Fata stie sa suga pula bine, nu te grabeste, la un moment dat a luat si o pauza. GFE destul de bun, fata incearca sa se faca placuta, vorbeste mult si povesteste tot felul de chestii si viseaza avioane. Nota 8.

 

Normal: nu am mai incercat datorita faptului ca am avut o retinere, nu pot descrie exact ce anume am simtit dar nu m-am simtit excitat si pentru normal.

 

Am decartat 40lei. De revenit :? Poate.

 

Va salut si la cat mai multe bonaventuri. :iagree

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut

 

Este prima recenzie ,iar dacă mai am greșeli va rog sa le treceti cu vederea.Nr.de telefon l-am găsit pe forum ,sunat într-o sâmbăta in jurul pranzului,făcut programare peste 30 min.eram la ea pe Str. Banesti.Sunat la interfon,urcat la etaj si văzut in realitate doamna,sau d-ra?

Are 36 ani,piele alba,sâni mari si lăsați,vopsita blonda,burtica,1,65m,era îmbrăcată într-un tricou mai lung,desi i-am zis sa mă astepte mai sexy îmbrăcată,dar degeaba.In fine,facem prezentarile,îmi insiruie tarifele si ce presteaza alegand sex ON+NP .Locatia este un apartament cu2camere exact cum a fost construit,mizerie pe jos,iar baia-DEZASTRU.Norocul meu este ca am făcut dus când am plecat de acasă.

Camera unde se desfășoară ostilitatile este BUCATARIA-unde se fute si mănâncă,motivând ca patul nou din dormitor este rupt.In fine trec si peste astea si trecem la fapte,ne dezbracam (hainele le-am pus pe un scaun pe hol)începe cu un oral bun cu deep,atenta la zonele adiacente,chiar foarte atenta iar după 5 min.de lins si supt trecem la normal,care am văzut ca nu este punctul ei forte,se impica dar atâta poate.Dupa ce am schimbat mai multe poziții am finalizat in fes.

Vreau sa mentionez câteva lucruri interesante: când am venit nici nu a întrebat de dus,iar ea cred ca se spalase

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut

Este prima recenzie ,iar dacă mai am greșeli va rog sa le treceti cu vederea.Nr.de telefon l-am găsit pe forum ,sunat într-o sâmbăta in jurul pranzului,făcut programare peste 30 min.eram la ea pe Str. Banesti.Sunat la interfon,urcat la etaj si văzut in realitate doamna,sau d-ra?

Are 36 ani,piele alba,sâni mari si lăsați,vopsita blonda,burtica,1,65m,era îmbrăcată într-un tricou mai lung,desi i-am zis sa mă astepte mai sexy îmbrăcată,dar degeaba.In fine,facem prezentarile,îmi insiruie tarifele si ce presteaza alegand sex ON+NP .Locatia este un apartament cu2camere exact cum a fost construit,mizerie pe jos,iar baia-DEZASTRU.Norocul meu este ca am făcut dus când am plecat de acasă.

Camera unde se desfășoară ostilitatile este BUCATARIA-unde se fute si mănâncă,motivând ca patul nou din dormitor este rupt.In fine trec si peste astea si trecem la fapte,ne dezbracam (hainele le-am pus pe un scaun pe hol)începe cu un oral bun cu deep,atenta la zonele adiacente,chiar foarte atenta iar după 5 min.de lins si supt trecem la normal,care am văzut ca nu este punctul ei forte,se impica dar atâta poate.Dupa ce am schimbat mai multe poziții am finalizat in fes.

Vreau sa mentionez câteva lucruri interesante: când am venit nici nu a întrebat de dus,iar ea cred ca se spalase

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Scuze pentru întreruperea recenziei(sosit musafiri).Deci sa continuam :ea putea sa se spele numai in chiuveta,căci cada era cu apa murdara de la rufe cred,bine ca am văzut după,când m-am dus la baie sa-l spal pe gogu (nu avea servetele de nici un fel in bucătărie).In acest timp a mai răspuns si la telefon,prezervativ.nu avea,noroc ca aveam la mine,ea săraca vrea sa se facă plăcută sa te simți bine,dar atâta poate.La tigara de după am mai stat de vorba cu ea si am înțeles ca ar face cam de toate, protejat sau neprotejat inclusiv uro.

Si acum notele:

LOCATIE: 2

ASPECT: 7,asta ca îmi plac sânii mari,altfel 6

ORAL: 8 știe fata meserie,ii si place sa o suga,cu deep adânc,atenta la OO

NORMAL: 6,nu este punctul ei forte.

ANAL: face dar nu am vrut

GFE:8 își da silinta sa te simți bine

FK: 8 ii place sa te sarute si sa o saruti peste tot

HALATUL: negociat 50 RON aproximativ. 30 min.

De revenit nu cred in primul rând datorită locatiei.

 

O seara plăcută va doresc si CIOCANE TARI!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Salutare,

Ieri am ajuns la Cristina. Mare greseala am facut. Am pierdut timpul de pomana.

Locatie: 2, fata te primeste in bucatarie pe o cazatura de pat, mirosea a mancare, mizerabil.

Aspect: 2, sanii mari semanau cu o pereche de bretele, cur inexistent, fata e dusa cu totul.

Oral, normal : Am fugit mancand pamantul asa ca nu am ce nota sa dau.

Anal a zis ca nu prea ii place dar cum e constipata poate o ajuta la ceva.

Pret: initial a cerut 65/fin. apoi a scazut odata cu apropierea mea de usa la 50 iar cand eram cu un picior pe holul blocului la 40.

Recomand/revenit: NUUUUUUUUUUUUU.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...