Sari la conținut

id=florescu_cris tel=0760534266


sexxes

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o si eu pe d.soara in cauza. Pozele din link-ul de mai sus sunt reale,in schimb sunt destul de vechi,fiindca nu mai reflecta realitatea,mai exact:sanii sunt la fel de mari,dar lasati,este mai batrana la fata.Per ansamblu,la 30 ron sexul normal protejat si un oral neprotejat cu ejaculare in gura chiar merita.Sincer,decat o muie in masina cu cinestie ce cioara,mai bine la dameza din thread.Acum notele:

locatie-6;apartament cu mobila veche,cada nespalata,prosop de proasta calitate

aspect-6;este o tipa la vreo 35 ani,tunsa scurt si blonda,slaba si cu tate mari si lasate,cur mic si turtit

oral-8;da importanta la zonele adiacente,cu limbi in cur (mie nu imi place fiindca ma gadila),cu ejaculare in gura ei

normal-6;sta cum o pui,nu comenteaza;are o pizda strimta dar buzata

anal-a zis ca face (in functie de dimensiuna pulii),dar mie nu imi place si oricum ma refuza

Un sfat ptr cei ce vor sa o viziteze:nu are prezervative si deci trebuie sa vii cu ele in buzunar...si,cel mai important:sa nu va suparati pe ea:e un pic dilie si futaiul se desfasoara pe o canapea veche din bucatarie.

 

Bafta si ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat si eu acest "specimen" de femeie acum o saptamana.Sunat raspuns din prima(nr. din titlu e valabil).Locatia e pe langa Mega Image pe Str.Banesti.Apartament saracacios,actiunea se desfasoara in bucatarie pe o canapea amarata care scartaie din toate incheieturile.In ceea ce priveste locatia ii acord un 4 cu indulgenta,Din punct de vedere fizic arata relativ rau sa zic asa, e tunsa scurt,sani lasati,pasarica nerasa.La aspect ii acord un 6 cu indulgenta.Este intr-adevar o persoana nesanatoasa la cap care vorbeste numai aberatii.Actiunea s-a desfasurat dupa cum spuneam si mai sus in bucatarie pe o canapea,am inceput cu un oral protejat(nu mi-a inspirat incredere in ceea ce priveste igiena si inca ceva daca va duceti la ea trebuie as veniti voi cu prezervative ca ea nu are) prost executat nota 5,dupa care am continuat cu un normal protejat lady on top de nota 6.Practic futeam la ea fara sa simt vreo placere,cred ca mai mult ma atrageau traseistele de la Paulesti.Finalizatea a vut loc in baie, face CIM.In concluzie fugiti cat puteti.Am achitat 30 de ron la sfarsit si am fugit cat am putut.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

110 ron?

Sfatul meu...scoate 30 ptr inceput,vezi cu ohii tai despre ce este vorba.

In caz ca nu vrei sa stai in continuare,cu restul de 80 te duci la Ellis si iti mai raman inca 30 ptr un "meniul zilei"+ o bere la un restaurant.

 

P.S.:cum o fi calculat de i-a dat aceasta suma 110 ron?

Daca vrei sa stai doar o jumatate de ora platesti 55 sau face discount si achiti la plecare 41,8 ron?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost si eu acum ceva timp la ea .Ca note oral 9 iar la normal un 5 .Cand am pus-o capra ma bugnit un miros de peste imputit din pizda de mi- a pierit tot cheful .Si tin sa mentionez ca nu face dus inainte sau dupa contactul sexual isi da doar cu putina apa si cu sapun de casa la veverita.Achitat 30 lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost si eu acum ceva timp la ea .Ca note oral 9 iar la normal un 5 .Cand am pus-o capra ma bugnit un miros de peste imputit din pizda de mi- a pierit tot cheful .Si tin sa mentionez ca nu face dus inainte sau dupa contactul sexual isi da doar cu putina apa si cu sapun de casa la veverita.Achitat 30 lei

E adevarat ca pute de mori si e si nerasa,ti e si scarba de baia aia a ei cu sapun de casa, e luata rau cu capul femeia.Cand am fost eu la ea incepuse sa mi povesteasca de vile de masini straine, vai de capul ei.Am vrut sa arunc prezervativul folosit la gunoi i l a luat ea si l a pus intr o punga pe motiv ca ea duce mai rar gunoiul =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...