Sari la conținut

Ramona- Masaj erotic/relaxare


neymar44

Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Eu am fost o singura data la Ramona pt un masaj...o femeie inteligenta si cu vino incoace...nu mai are 20 de ani dar pe mine m-a atras fizic..are ceva..am platit doar masaj dar fiind la inceput m-a rasplatit si cu o finalizare...mi ar fi placut sa o ating , sa fie goala si eventual sa i dau si cateva limbutze..poate data viitoare..

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Eu am fost o singura data la Ramona pt un masaj...o femeie inteligenta si cu vino incoace...nu mai are 20 de ani dar pe mine m-a atras fizic..are ceva..am platit doar masaj dar fiind la inceput m-a rasplatit si cu o finalizare...mi ar fi placut sa o ating , sa fie goala si eventual sa i dau si cateva limbutze..poate data viitoare..

multumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu aceasta doamna....servicii de calitate merita încercat face cel mai bun masaj din Craiova ....mergeți cu încredere!!!te pup !!!si tine o tot asa(băiatul care te a întrebat de diploma )))

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Am vizitat si eu aceasta doamna....servicii de calitate merita încercat face cel mai bun masaj din Craiova ....mergeți cu încredere!!!te pup !!!si tine o tot asa(băiatul care te a întrebat de diploma )))

multumesc,te pup si te astept cu drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...