Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Busty MILF 0734181218

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
3 raspunsuri in acest thread

#1 causticc

causticc

Platinum Member

• Platinum Member
  • 126 Postari:
  • Inscris la:
    02 September 2011
  • Reputatie: 498

Postat 07 September 2012 - 10:40 PM

Pentru a nu plictisii auditoriul cu o recenzie „mirobolanta’’ am sa fac un succint expozeu al damezei.
    In primul rand fac apel la memoria confratilor cu state mai vechi, care cu siguranta o cunosc si pe aceasta nimfeta de Cris , dameza presta inca de acum 4-5 ani in aceeasi locatie.
    E o aparitie mai rarisima prin ziar, pentru un timp a disparut din peisajul autohton.
    Fiind un numar proaspat in ziar (evident JBH) mi -a captat atentia- „ dna 41 sexy ofer masaj si discretie” asa incat am dat curs unui telefon , am stabilit intalnirea si in aprox 40 de min am fost in locatia indicata insa cand mi a spus adresa ( str. Atelierelor, nr ..., zona Salca ) mi –au fost spulberate sansele de a afla o alta nimfa suculenta. Prima sedinta in compania ei s-a consumat acum cativa ani cand fusesem cu un prieten si a acceptat atunci un menaj a trois.
    Poate tocmai faptul ca nu mai fusesem demult la ea, mi -a starnit interesul de ai face o vizita, desii speram ca poate e o „prospatura’’ .
    Ca aspect blonda, solarizata, un ten ce tradeaza niste trasaturi de etnie, 41 de ani ( dupa prezentarea din anunt ). Undeva la 164-166 cm , 65 k- 67 de kg in aprecierea mea, ceea ce susscita interesul sunt sanii destul de mari, numai buni la palpare si degustare de mameloane.
    Pret 80 lei finalizare- include masaj corporal si sex OP sau ONP la cerere si NP, 150 de lei ora -2 fin incluse.
    Am optat pentru prima varianta, cu oral cu manta de protectie. Desi a inceput cu o tentativa de masaj , in max cinci min m-am plictisit asa incat i- am propus sa trecem la lucruri mai serioase. Oralul destul de grabit executat, cam sec, fara DT , fara limbi in zonele periferice copulatorului. Am trecut la un normal fara multe pozitii, nu se implica mai deloc , desii pusi e destul de stramta, a pus putin lubrefiant astfel ca alunecarea a fost de un coit senin, relaxant. Dupa o lingurita si un misonar am obtinut un finish pe sanii ei mari cu nuri maronii.
    Atitudine: 6 lipsa GFE, la telefon a vorbit destul de repezita si nu a raspuns tocmai politicos, lipsa implicare in actiune, nu e foarte comunicativa.
    Estetica: corp.. ca de peste un prag de 40 de ani, mirosul pielii de peste 40 firesc, nota 6, 5 cu cu singura piesa de rezistenta sanii mari. De fapt si motivul pt care am ramas.
    Igiena: 7 , cand am ajuns am cerut sa faca un dus , insa imi spusese ca a facut unul inainte sa sosesc. Posibil, desii stau foarte bine cu simturile olfactive. cred ca in fumul de tigara si aerul destul de inchis care persista, s-au cam atrofiat unele simturi.
    Sex – Oral eu am ales protejat- 5
    NP – 6,5 nimic remarcabil
    Ca si concluzie finala, eu sigur nu am sa mai revin, poate tocmai faptul ca avusem niste schimburi de fluide acum cativa ani si o parte a memoriei mai poarta niste franturi despre episodul carnal cu ea ( datorita acelui menaj a trois) m- au facut acum sa raman, insa per total eu nu o recomand. Celor care isi doreresc sa incerce o experienta cu o femeie mai matura si cu sani mari si in lipsa de altceva merge „accidentata’’ odata.
    Copulati, copulati, copulati !!
    • 4

#2 Xiotion

Xiotion

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      09 May 2012

Postat 08 September 2012 - 08:06 AM

Sincer, ai un limbaj cam iesit din comun, cam de fiecare data...nu vreau sa critic, insa daca te-ai exprima mai normal data viitoare am intelege mult mai bine afirmatiile tale :P nu suntem aici la compuneri artistice de cuvinte.
    Mersi

#3 discret72

discret72

Platinum Member

• Platinum Member
    • 157 Postari:
    • Inscris la:
      07 July 2011
  • Reputatie: 31

Postat 20 September 2012 - 01:30 PM

Mare amator de masaj in special de cele cu final fericit, imi incerc de mai multe ori "norocul" dar cam ocupata cu treburi prin oras cu rugamintea de a suna in 1-2 ore, timp in care telefonul va fi inchis. Dupa descrierea confratelui caustic, realizez ca am realizat deja o incursiune cu ceva timp in urma. Dama are ceva sange de etnie, se pare ca accepta intalniri doar ocazionale cat sa se intretina, fara chef si in mare graba. O locatie decenta, un corp ca si al unei femei uzate de peste 40 ani, cativa dinti lipsa, cam asta e tot ce va poate astepta in urma unei vizite. Sincer consider ca ea ar fi trebuit sa plateasca pentru faptul ca i-am permis sa aiba placerea unui oral. Concluzia este ca suntem prea multi doritori de a scapa de fluide si asta le tine in meserie pe multe epave, daca tot va hotarati sa marcati un trofeu, mergeti cand e intuneric si o rugati sa nu aprinda becul.
    Multa bafta si dame de calitate.
    • 4

#4 dorinel18

dorinel18

Master Fazan

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1278 Postari:
    • Inscris la:
      23 September 2011

Postat 22 May 2013 - 03:41 AM

S-ar parea ca doamna noastra s-a relocat, are un anunt pentru Timisoara: http://www.publi24.r...737169665f.html

cu poze:

Fisier atasat  Doamna BH-TM1.jpg   24.89K   56 download

Fisier atasat  Doamna BH-TM2.jpg   21.22K   60 download

Fisier atasat  Doamna BH-TM3.jpg   65.91K   58 download

Fisier atasat  Doamna BH-TM4.jpg   26.97K   48 download

Fisier atasat  Doamna BH-TM5.jpg   24.69K   43 download

Femeile pot fi capabile sa simuleze un orgasm... dar barbatii pot simula o intreaga relatie. Imagine postata

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi