Sari la conținut

Busty MILF 0734181218


causticc

Postări Recomandate

Pentru a nu plictisii auditoriul cu o recenzie „mirobolanta’’ am sa fac un succint expozeu al damezei.

In primul rand fac apel la memoria confratilor cu state mai vechi, care cu siguranta o cunosc si pe aceasta nimfeta de Cris , dameza presta inca de acum 4-5 ani in aceeasi locatie.

E o aparitie mai rarisima prin ziar, pentru un timp a disparut din peisajul autohton.

Fiind un numar proaspat in ziar (evident JBH) mi -a captat atentia- „ dna 41 sexy ofer masaj si discretie” asa incat am dat curs unui telefon , am stabilit intalnirea si in aprox 40 de min am fost in locatia indicata insa cand mi a spus adresa ( str. Atelierelor, nr ..., zona Salca ) mi –au fost spulberate sansele de a afla o alta nimfa suculenta. Prima sedinta in compania ei s-a consumat acum cativa ani cand fusesem cu un prieten si a acceptat atunci un menaj a trois.

Poate tocmai faptul ca nu mai fusesem demult la ea, mi -a starnit interesul de ai face o vizita, desii speram ca poate e o „prospatura’’ .

Ca aspect blonda, solarizata, un ten ce tradeaza niste trasaturi de etnie, 41 de ani ( dupa prezentarea din anunt ). Undeva la 164-166 cm , 65 k- 67 de kg in aprecierea mea, ceea ce susscita interesul sunt sanii destul de mari, numai buni la palpare si degustare de mameloane.

Pret 80 lei finalizare- include masaj corporal si sex OP sau ONP la cerere si NP, 150 de lei ora -2 fin incluse.

Am optat pentru prima varianta, cu oral cu manta de protectie. Desi a inceput cu o tentativa de masaj , in max cinci min m-am plictisit asa incat i- am propus sa trecem la lucruri mai serioase. Oralul destul de grabit executat, cam sec, fara DT , fara limbi in zonele periferice copulatorului. Am trecut la un normal fara multe pozitii, nu se implica mai deloc , desii pusi e destul de stramta, a pus putin lubrefiant astfel ca alunecarea a fost de un coit senin, relaxant. Dupa o lingurita si un misonar am obtinut un finish pe sanii ei mari cu nuri maronii.

Locatie: per total 7

Atitudine: 6 lipsa GFE, la telefon a vorbit destul de repezita si nu a raspuns tocmai politicos, lipsa implicare in actiune, nu e foarte comunicativa.

Estetica: corp.. ca de peste un prag de 40 de ani, mirosul pielii de peste 40 firesc, nota 6, 5 cu cu singura piesa de rezistenta sanii mari. De fapt si motivul pt care am ramas.

Igiena: 7 , cand am ajuns am cerut sa faca un dus , insa imi spusese ca a facut unul inainte sa sosesc. Posibil, desii stau foarte bine cu simturile olfactive. cred ca in fumul de tigara si aerul destul de inchis care persista, s-au cam atrofiat unele simturi.

Sex – Oral eu am ales protejat- 5

NP – 6,5 nimic remarcabil

Ca si concluzie finala, eu sigur nu am sa mai revin, poate tocmai faptul ca avusem niste schimburi de fluide acum cativa ani si o parte a memoriei mai poarta niste franturi despre episodul carnal cu ea ( datorita acelui menaj a trois) m- au facut acum sa raman, insa per total eu nu o recomand. Celor care isi doreresc sa incerce o experienta cu o femeie mai matura si cu sani mari si in lipsa de altceva merge „accidentata’’ odata.

Copulati, copulati, copulati !!

  • Like 4
Link spre comentariu

Mare amator de masaj in special de cele cu final fericit, imi incerc de mai multe ori "norocul" dar cam ocupata cu treburi prin oras cu rugamintea de a suna in 1-2 ore, timp in care telefonul va fi inchis. Dupa descrierea confratelui caustic, realizez ca am realizat deja o incursiune cu ceva timp in urma. Dama are ceva sange de etnie, se pare ca accepta intalniri doar ocazionale cat sa se intretina, fara chef si in mare graba. O locatie decenta, un corp ca si al unei femei uzate de peste 40 ani, cativa dinti lipsa, cam asta e tot ce va poate astepta in urma unei vizite. Sincer consider ca ea ar fi trebuit sa plateasca pentru faptul ca i-am permis sa aiba placerea unui oral. Concluzia este ca suntem prea multi doritori de a scapa de fluide si asta le tine in meserie pe multe epave, daca tot va hotarati sa marcati un trofeu, mergeti cand e intuneric si o rugati sa nu aprinda becul.

Multa bafta si dame de calitate.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...