Sari la conținut

ce sa nu faci/zici daca vrei sa agati/cuceresti o fata


Postări Recomandate


ok pe acest topic as vrea sa aflu experientele amuzante ale voastre din tinerete ma intereseaza sa zicem incercari de agatare/cucerire care au avut alt efect decat cel scontat

prima povestire am auzit-o de la un profesor de istorie(deci nu stiu daca e reala sau fake) deci un tip era singur si un prieten se ofera sa-l ajute ii zice ca-i aduce o bunaciune si el sa vorbeasca cu ea zis si facut ajunge prietenul cu bunaciunea se fac prezentarile si la un moment dat fata pleaca la baie cand se intoarce tipul singur ii zice o replica geniala :"gata , te-ai cacat?" :laugh2

a doua povestire ma implica pe mine o fata pe care vroiam sa o cuceresc cand imi fac curaj (dupa o luna de zile) ma duc sa-i vorbesc vorbim despre petrolul aflu ca ea e de la csm si ca a fost campioana iar apoi se produce dezastrul nu mai stiu ce sa-i zic ma blochez iar apoi ma retrag nu m-am ales cu nimic(m-am retras gandindu-ma ca o voi vedea maine nu am mai vazut-o de atunci) nici macar nu stiu cum o cheama asta e astept povestile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...