Sari la conținut

Surpriza din click!!


Postări Recomandate

Cu toate ca nu prea citesc presa scrisa, astazi fiind plecat intr-o deplasare la Brasov, am intrat intr-o cafenea sa beau o cafea si am vazut ca aveau si o masa cu ziare locale si nationale, din teanc am luat la nimereala si sa nimerit sa fie Click, si surpriza, la pagina 3 au o rubrica Click models cica se numeste,si pe cine vad acolo, schilodenia de "pustoaica din militari" fosta din dristor, berceni etc, daca o arata asa si in realitate ar fi o schimbare mare fata de cum av vazut-o eu cand am fost la ea. Plm asa mare diferentapost-158806-0-99772500-1481180024_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu o sa o retin ca am fost la ea in militari si era dezastru in locatia respectiva, mizerie,pisici,mirosuri,era sa vomit de cateva ori, mi-am tinut respiratia si tot nu am plecat pana nu i-am tras o muie,m-am slobozit pe ochi ei in par si in ureche si incepuse sa vacifereze ,nu stia cum sa scoata sperma din ureche,am ras tot drumul pana acasa.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Liviule ai imbatranit degeaba,cum plm sa nu fie ea,daca am fost la ea, plus uitate ca are toate tatuajele ,inclusiv crucea de pe picior.

m-am uitat aiurea credeam ca zici de zdreanta aia de Raluca ce sta cate doua saptamani intr-o locatie

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca ar schimba locatia s-au ar igieniza-o cum trebuie ( nu stiu cum o arata acuma,eu am fost in primavara) as mai fi vizitat-o pentru ca poti sa faci ce vrei cu ea,nu zice nu la nimic.

nu are cum sa igienizeze pentru ca asa a fost crescuta . Dezordonata si superficiala

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...