Sari la conținut

0722803515 blonda fierbinte-sex total


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Descriere

anunt valabil domnilor ce cauta o experienta de vis,o companie pasionala,draguta si plina de entuziasm. sunt persoana ce inca crede ca preludiul este cheia succesului !pozele sunt 100% reale ..locatie de lux ! 0775310106

post-179001-0-93065400-1497812102_thumb.png

post-179001-0-91971300-1497812113_thumb.png

post-179001-0-10754400-1497812124_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Around!
  • Oras:Around!

Deși numărul de telefon e același, nu cred că e aceeași fata. In primele poze de vede un tatuaj pe mâna dreaptă, care acum, în ultimele nu mai apare. Erau 2 fete pe Mircea,

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles

Ba da ce coincidenta draq, cume se face de reapare asta in constanta si brusc iti aduci tu aminte de ea mai silviu.

Intrebi de ea, cenzurat serveste la fileu, ne aducem si noi aminte de ea si poate contribuim un pic la bunastarea familiei

 

Fishy, fishy, fishy

  • Like 1
Link spre comentariu

Shadowseeker, nu stiu ce vrei tu sa spui, dar nu am nici cea mai mica legatura cu ceea ce insinuezi tu! Ai tras o concluzie total gresita! Pur și simplu am intrebat daca mai activeaza pentru ca am fost acum 5-6 luni la ea si am vrut sa revin. Am sunat pe toate numerele afisate aici si nu am reusit sa dau de ea și din cauza asta am intrebat de ea!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ba da ce coincidenta draq, cume se face de reapare asta in constanta si brusc iti aduci tu aminte de ea mai silviu.

Intrebi de ea, cenzurat serveste la fileu, ne aducem si noi aminte de ea si poate contribuim un pic la bunastarea familiei

 

Fishy, fishy, fishy

 

:laugh2  :fish12  :husband-and-wife

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...