Sari la conținut

Moni77 Acum in Bacau !


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am fost la don'soara.

 

Am parcat la lidl si conform indicatiilor mandrei am luat-o la pas inca vreo 5 minute. Blocul este ferit de ochii lumii, discretia e ok.

 

A deschis usa dezbracata pe jumate si cu niste tocuri cui. Am intrat in hogeac, acolo mai era un caine de categoria semimusca ce ducea lupta vietii cu o pisica.

 

Am stabilit cu mandra un numar OP+NP, sa se stie desfasurarea actiunii, sa nu avem vreo confuzie ca sunt sclav, stapan sau alte categorii sociale, si m-am dus la duș.

 

Am venit in 5 minute inapoi echipat in costumul de lucru, am verificat sub pat sa nu fie vreo sardina in sos tomat apoi am purces la treaba.

 

Don'soara a pus prezervativul cu o tehnica aparte, a inceput cu un oral bine executat, am schimbat 2 pozitii si am finalizat in balonas.

 

Imbracat, ura si la gara.

Recomandat doar celor care prefera plinutele.

 

Durata d2d 30 min.

Biletul 100 ron.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la don'soara.

 

Am parcat la lidl si conform indicatiilor mandrei am luat-o la pas inca vreo 5 minute. Blocul este ferit de ochii lumii, discretia e ok.

 

A deschis usa dezbracata pe jumate si cu niste tocuri cui. Am intrat in hogeac, acolo mai era un caine de categoria semimusca ce ducea lupta vietii cu o pisica.

 

Am stabilit cu mandra un numar OP+NP, sa se stie desfasurarea actiunii, sa nu avem vreo confuzie ca sunt sclav, stapan sau alte categorii sociale, si m-am dus la duș.

 

Am venit in 5 minute inapoi echipat in costumul de lucru, am verificat sub pat sa nu fie vreo sardina in sos tomat apoi am purces la treaba.

 

Don'soara a pus prezervativul cu o tehnica aparte, a inceput cu un oral bine executat, am schimbat 2 pozitii si am finalizat in balonas.

 

Imbracat, ura si la gara.

Recomandat doar celor care prefera plinutele.

 

Durata d2d 30 min.

Biletul 100 ron.

 

Ms pup 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa este are dreptate colegul,si cu mine a facut la fel am avut impresia ca nu era intreaga la minte tot insista ca ma vede om serios si sa o facem fara balon.

Am stat un numar cu 100 ron totul protejat oral si normal si nu am mai calcat pe la ea.

Curios e ca a plecat de la capitala,din cate am inteles i-ar fi imbolnavit pe unii si o cauta cu bata acuma..haha...cine stie?

Deci esti inscris in 2013 si in patru ani asta este prima postare? Si crezi ca ai credibilitate? In patru ani uitai si de nimfo si parola, concluzia mea este ca esti clona

  • Like 19
  • Minus 20
Link spre comentariu

Deci esti inscris in 2013 si in patru ani asta este prima postare? Si crezi ca ai credibilitate? In patru ani uitai si de nimfo si parola, concluzia mea este ca esti clona

 

Chiar îmi era dor de tine abea aștept sa vin la buc sa bemmmm cafeaaa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Imi place de tine, tu scrii, tu razi. Te-ai gandit la replica asta in autobuz, este?

 

Din cate vad eu tu o freci la rece pe forumul asta din 2013 nepoate.

da da stiu :)) nici nu stiu cand m-am inscris ..vorba aia e 2018 curand ..daca id-ul e inscris la cont nu inseamna ca am si utilizat acest site 

iar cat despre "replica ta" ma asteptam ..e ceva normal nu ceva original "bunicule" ..iar legat de "a ma amuza" pai ma amuz asa putin de unii care se cred prea "smecheri" ..e logic fiecare cu ce poate 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

da da stiu :)) nici nu stiu cand m-am inscris ..vorba aia e 2018 curand ..daca id-ul e inscris la cont nu inseamna ca am si utilizat acest site

iar cat despre "replica ta" ma asteptam ..e ceva normal nu ceva original "bunicule" ..iar legat de "a ma amuza" pai ma amuz asa putin de unii care se cred prea "smecheri" ..e logic fiecare cu ce poate

Si deodata ti-ai amintit contul si parola, stiu, am auzit povestea asta de cel putin 10 ori pe forumul asta.

 

Hai ca iti transfer eu 1 euro s-o suni pe Moni sa vezi daca mai revine in Bacau, e mai usor decat sa pui intrebari idioate pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Si deodata ti-ai amintit contul si parola, stiu, am auzit povestea asta de cel putin 10 ori pe forumul asta.

 

Hai ca iti transfer eu 1 euro s-o suni pe Moni sa vezi daca mai revine in Bacau, e mai usor decat sa pui intrebari idioate pe forum.

pai sa-i explic unui tip mai inchuiat la minte ca tine 

mai intai caut fete ici colo ...gasesc si acest site , incerc sa-mi fac cont dar hopa ca id-ul e deja existent ..pac am uitat parola ..imi trimite site-ul link etc etc 

iar partea a doua ca imi trimiti tu 1 euro etc ...=)) e un raspuns..din partea ta.. de cacat sincer :)) de aia e forum aici sa se intrebe etc ..tie ce iti spun termenul "forum"  ??  sunt de parere ca ai intrat in acest schimb de replici si ai ramas fara ele , nici nu stiu de ce mai iti explic =)) prostul nu e prost destul pana nu e si fudul ! bafta gigel !

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

pai sa-i explic unui tip mai inchuiat la minte ca tine

mai intai caut fete ici colo ...gasesc si acest site , incerc sa-mi fac cont dar hopa ca id-ul e deja existent ..pac am uitat parola ..imi trimite site-ul link etc etc

iar partea a doua ca imi trimiti tu 1 euro etc ...=)) e un raspuns..din partea ta.. de cacat sincer :)) de aia e forum aici sa se intrebe etc ..tie ce iti spun termenul "forum" ?? sunt de parere ca ai intrat in acest schimb de replici si ai ramas fara ele , nici nu stiu de ce mai iti explic =)) prostul nu e prost destul pana nu e si fudul ! bafta gigel !

Din nou tu scrii tu razi. Asta de fapt denota lipsa simtului umorului, iar glumele trebuie semnalizate cu emoticoane sau "=))".

Daca tot stii ca e forum, incearca intai sa citesti primul post din topic, unde e scris numarul de telefon al Monicai, sun-o, apoi pune intrebari idioate pe aici.

 

Sper ca observi ce multi s-au sinchisit sa te ajute cu raspunsuri la intrebarea ta pana acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Din nou tu scrii tu razi. Asta de fapt denota lipsa simtului umorului, iar glumele trebuie semnalizate cu emoticoane sau "=))".

Daca tot stii ca e forum, incearca intai sa citesti primul post din topic, unde e scris numarul de telefon al Monicai, sun-o, apoi pune intrebari idioate pe aici.

 

Sper ca observi ce multi s-au sinchisit sa te ajute cu raspunsuri la intrebarea ta pana acum.

ma cam amuzi tu ..sincer :)) ! iar se vede in intrebarea mea ca nu era neaparat o intrebare care sa vreau un raspuns mai gigel ...era un "oare mai vine si cand si etc " idem .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...