Sari la conținut

ANA 0744826123


Postări Recomandate

Vizitat acum cateva luni!

 

Fata este cea din poze, in realitate este insa mica de inaltime. 

 

1.Locatia - Pe langa rompetrol, cel dinspre Iasi, se stie ca sta in locatie cu Cristina si Irina.
2.Modalitatea de contact : telefon - stabilit locatia relativ usor.
3.Detalii despre intalnirea: Incearca sa se faca ca nu te grabeste ... dar te grabeste :). Te intreaba de la inceput ce doresti si cum, e ok. Am optat pentru un numar cu CIM. Actiunea a inceput cu un oral neprotejat modest si scurt, apoi un normal protejat cu 2 pozitii scurte, mie personal nu mi-a placut, nu s-a implicat deloc, nu a existat chimie, era si dimineata, poate nu e complet vina ei :). 
4.Programul de lucru - nu am intrebat
5.Note acordate pentru serviciile 

Oral - 4 

Normal - 4

Daca se poate totul in mai putin de 15 minute este extraordinar :)

6.Tarifare - 150 numarul(maxim 20 min) si 250 ora. Extra 50 lei pt 69 si alte fantezii(mai putin CIM, este inclus in 150 lei :) )

 

Parerea mea generala este ca nu se merita, motiv pentru care nici nu am mai vizitat-o!

  • Like 2
Link spre comentariu

Ana dragă, la cum arăți, faci numai furori şi victime colaterale; deja niste prieteni de-ai mei din Suceava au zis că ar da orice să stai măcar o noapte cu ei; acum, alegerea e a ta, ei vor să vii tu la Suceava; eu le-am zis că ,,n-aş prea crede că vine ea la Suceava, dar mai ştiți... poate aveți noroc"... Îți urez o zi plăcută şi, dacă vrei, nu te superi, poți face ,,o vizită de curtoazie" prin Bucovina; să vezi frumusețile naturii,ce mai...?!

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Am reusit sa ajung si eu pe la Ana. Are o voce placuta la telefon si e amabila.

Am stabilit intalnirea, am ajuns in locatie care arata foarte bine, curat, linistit, atmosfera calda.

Am stabilit sederea o ora. Platesc si ne facem comozi. Ana are o fata si o voce placuta, joviala, dar cam atat. Mai bine ramanea cu vestimentatia sumara pe ea deoarece ii atarna tatele ca niste bretele. De la spate arata mai bine, dar, cum ziceam, nu ai accesorii de care sa te bucuri.

Oral sec, rapid si apasat, gen traseista.

Normal fara implicare. Mi-a sugerat sa schimbam de la misionar la capra cu intentia de a putea da cu degetul pe ecranul telefonului. N-a vrut sa-l lase deloc din mana.

Comunicare: in afara de zambetul de la intrare si textul cu oferta, nu am reusit sa incheg un dialog.

Pentru oral si normal o ora cere 250, pentru 69 vrea 50 in plus, pentru CIM alte 50, pentru anal inca 50, pentru mangaieri si sarutari evident alte 50. Cica un meniu complet pentru ora costa 500.

Din punctul meu de vedere, a avut o atitudine de papusa gonflabila. Nu merita. Nu voi mai reveni.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...