Salt la continut

Prieteni Buni:

Salon masaj erotic pe str letea 0756520770

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
96 raspunsuri in acest thread

#1 Cont_Sters_unqul_*

Cont_Sters_unqul_*
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 09 September 2012 - 11:30 AM

Am fost la un salon pe strada letea, este o viluta rosie pe stanga cum mergi inspre capatul strazii dinspre caleaferata.sunt 3 tipe acolo cu tot cu asazisa patroana.curatel si la un pret de 60-70 lei beneficiezi de un masaj erotic bunicel, recomand tipa mai voluptoasa inalta bruneta cu sanii mari si fundul apetisant, are cateva kg peste dar e k nu e in categoria grase.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 bogdanel_bacau

bogdanel_bacau

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 78 Postari:
  • Inscris la:
    08 September 2011
  • Reputatie: -1

Postat 09 September 2012 - 03:34 PM

Te rog mai multe detalii . Chiar ma intereseaza , eventual si un nr de telefon ! Cum a fost? cum arata toate tipele? Fac doar masaj? se pricep? Casa pare cam dubioasa? ! MAi multe detalii te rugam !
    • 0

#3 Cont_Sters_unqul_*

Cont_Sters_unqul_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 09 September 2012 - 03:57 PM

voi reveni cu numar de telefon maine
    acum nu pot ca de sunt acasa si nu am acel telefon, dar il gasiti si in ziarul local desteptarea,
    deci vila este aceea pe dreapta chiar pe colt e rosie,ce e rau ca intri direct din strada intr-o terasa micuta si apoi direct in living sa zicem.nu e lux dar e binisor.cum am mai spus sunt 3 sa zicem fete cu patroana cu tot, ea fiind la varsta de aprox 40 si ceva de ani, o alta voluptoasa de 21 si cealalta cred ca 25 sau ceva in genul.au 2 sau 3 incaperi cu saltele pe jos,lumanari ,si muzica ambientala.
    adevarat ca pare dubios dar e k ...calitate pret bun
    cum
    • 1

#4 bogdanel_bacau

bogdanel_bacau

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2011

Postat 09 September 2012 - 04:26 PM

Si ce ti-au facut? Au treaba cu masajul...sau ...labareala? Cat ai platit si pentru ce? Sunt slabute , frumoase , merg fetele? sani fund..etc.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 Cont_Sters_unqul_*

Cont_Sters_unqul_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 10 September 2012 - 07:13 AM

masaj, dar haaammmm nu prea k un fel de labareala cu gataul msi sanii, pret 60-70ron.
    fetele , am sups una voluptoasa cu tate mai si fund mare dar nu exagerat, merge, alta potrivita si patroana cred la 40si ceva de ani
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 08 October 2012 - 02:00 PM

salut si bine v-am gasit este prima oara cand scriu, abia am aflat de acest forum, asa ca aveti putina rabdare cu mine. sper sa postez acolo unde trebuie. vorbind despre salonul de pe strada letea , le-am facut si eu vreo 2 vizite una anul trecut si a doua acum doi ani. avand in vedere ca sunt plecat din tara de fiecare data cind vin acasa incerc sa trec cit pot de des pe la saloane. ce sa spun......... in ambele cazuri am avut parte de aceeasi fata. ceea mai in carne cu sanii mari si cu un fund pe masura (nu e genul meu dar decat patroana , care e pe la 45 de ani, mai bine ea) cred ca o chiama alina. destul de simpatica si comunicativa.sa vorbim de prestatie: masaj erotic cam lasa de dorit desii cu sanii aia mari iti da o senzatie placuta; pret masaj erotic 70 lei 1 ora se pot face si 2 finalizari. una prin masaj si a doua la discretia ta. eu am ales un oral(se poate face cu si fara caciulita), destul de bun sa zicem de nota 8 de normal nu am intrebat pt ca nu prea imi aredea . locatie destul de curata nu e lux dar avand in vedere preturile e ok.nu stiu daca face anal ,nu am intrebat .sper ca pentru o prima postare m-am descurcat decent. voi mai reveni si cu alte postari despre alte saloane

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 miron_ilie

miron_ilie

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      23 January 2012
  • Reputatie: 12

Postat 09 October 2012 - 04:28 PM

Salonul are cumva un numar de telefon? sau o adresa mai exacta macar... Cum se fac programarile?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 bogdanel_bacau

bogdanel_bacau

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2011

Postat 24 November 2012 - 03:15 PM

Vreau sa merg si eu la acest salon . Am sunat acum , si mi+a spus ca doar tipa de la telefon patroana , mai e la serviciu . Merita sa ma duc la ea ? Cum arata la 40 ani ? sexxy ? Multumesc frumos...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 24 November 2012 - 03:28 PM

salutare bogdanel ce sa spun nu e rea la corp imbracata arata destul de bine. nu am apucat sa o vad dezbracata dar din punctul asta de vedere oricum nici fetele din salon nu sunt cine stie ce. si apoi merita incercata sti tu vorba aia cu gaina batrana. chiar te rog sa te duci si astept recenzia ta. daca e ok am sa o incerc si eu in decembrie cand vin acasa. si incearc-o si la serviciile extra. sunt convins ca accepta salutare si spor la treaba

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 bogdanel_bacau

bogdanel_bacau

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2011

Postat 24 November 2012 - 03:34 PM

Mi-a cerut 60 ron pt jumatate de ora masaj erotic si 100 ron 1 ora. Ce cuprind astea? finalizare la mana oare? sau altceva?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 24 November 2012 - 03:38 PM

Mi-a cerut 60 ron pt jumatate de ora masaj erotic si 100 ron 1 ora. Ce cuprind astea? finalizare la mana oare? sau altceva?

deobicei asta e pretul masajului erotic despre restul se vorbeste la fata locului. nu ai nimic de pierdut te duci vorbesti ,vezi ce iti propune si daca nu iti convine nu te obliga nimeni sa ramai

#12 bogdanel_bacau

bogdanel_bacau

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2011

Postat 24 November 2012 - 03:38 PM

zi-mi putin cum arata patroana! cate kg , blond ainalta , sani fund? sexxy ...se vad anii pe ea? detalii te rog..
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 24 November 2012 - 03:47 PM

bogdanel suntem off topic si se supara admin pe noi. du-te la ea si ai sa o vezi. ti-am zis nu te obliga nimeni sa ramai. poate chiar o sa iti placa. parerea mea e ca nu e rea in ciuda varstei

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 Cont_Sters_apuci_*

Cont_Sters_apuci_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 24 November 2012 - 10:15 PM

bogdanel suntem off topic si se supara admin pe noi. du-te la ea si ai sa o vezi.

Exact!!
    Bogdanel_bacau Esti un membru vechi , cu reputatie negativa. Daca nu vrei sa parasesti forumul ( la -10 reputatie = ban ), sa fi mai atent la offtopic , sa nu strangi puncte minus de la membri forumului. Ar fi bine sa scrii si tu o recenzie ,ca sa mai anulezi din reputatia te negativa.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 bogdanel_bacau

bogdanel_bacau

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2011

Postat 02 December 2012 - 05:33 PM

Rog un moderator sa stearga tot ce este offtopic , si rog sa scrie in titlu si nr de telefon al salonului : 0756520770 . Multumesc

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 02 December 2012 - 09:30 PM

salut bogdanel sa inteleg ca nu te-ai mai dus la salon? as fi fost curios sa vad ce poate doamna patroana. oricum am sa ma duc eu sa o incerc cand vin acasa. mai e putin

#17 grecu10

grecu10

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 35 Postari:
    • Inscris la:
      28 November 2012
  • Reputatie: 154

Postat 04 December 2012 - 02:51 PM

0756520770   asta e nr de la salonul de pe strada letea. am sunat si eu azi pe la ora 9-9:30 si mi-a raspuns patroana cu care am stabilit o prog la ora 11.

Am ajuns acolo si am gasit in locatie 2 gagici si patroana.

una din gagici e destul de mare deci nu e pe placul meu, patrona prea in varsta asa ca am ales singura solutie mai ok, adica pe oana. A inceput cu un masaj, urmat de un oral cu prez si sex in diferite pozitii. Per total a fost ok nu ceva super dar ok pentru o descarcare. Fata (Oana) e slabutica si s implica

oral 7

normal 7

locatia e ok, niste camere cu saltele pe jos, am putut sa fac dus dupa.

am lasat 80 ron

bafta si sper sa descoperiti ceva nou ca si eu incerc sa gasesc dar cam slab in bc.

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 11 December 2012 - 07:06 PM

salutare fratilor. rog admin sa schimbe titlul acestui topic si anume strada este "orizontului" nu "letea" si are si un alt nr de telefon pe langa cel din titlu si anume 0763707485. confirm ca se poate avea inca parte de extra in afara masajului si ca sunt 3 fete inclusiv patroana. in curand am sa trec din nou pe acolo. salutare si spor la ce vreti voi

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 joebla75

joebla75

Area Fuck Manager

• Maistru Curvar
    • 49 Postari:
    • Inscris la:
      06 March 2012
  • Reputatie: 66

Postat 14 December 2012 - 07:00 AM

Salut. Dupa o zi destul de naspa la servici, ma hotarasc sa merg si eu la un masaj. Am ales pana la urma acest <salon> sa zicem si conform comentariilor anterioare (cele legate de servicii extra). Intr-adevar, preturile sunt de 60 o jumatate de ora si 100 o ora pentru masaj. Pentru ceva extra poti alege de la 100 oral si 150 normal (nu stiu cum a prins colegul de mai sus oferta cu 80).

In fine, am considerat ca e prea mult si am ales varianta cu 60 ron.

Salonul se gaseste conform comentariilor de mai sus in zona Letea.

Doamnele sunt in numar de 3, excluzand patroana. Aleg pe cea mai noua dintre toate cele prezentate mai sus, intr-adevar era si Oana de mai sus, fiind luata de un alt coleg in timp ce eu ma acomodam.

Doamisoara era bruneta, 1, 65, in jur la 55 kg, sani marisori, cred nr 2-3, sfarcuri bine conturate ce ieseau in evidenta prin bluza.

Progamul este  standard, un pic de masaj pe spate, dupa aia intoarcerea si frecus cu pasarica sustinut cu mana pana la finalizare.

Per total a fost o relaxare placuta, am stat in total cam 35 min din care vreo 25 min masajul cu tot cu dus.

La total daca as da o nota, aceasta ar fi 8, iti vorbesc frumos, nu iti lasa impresia ca vrea sa scape de tine cat mai repede.

Din cate am inteles urmaresc forumul.

Cu stima

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 hotdesperados

hotdesperados

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 48 Postari:
    • Inscris la:
      17 February 2012
  • Reputatie: 41

Postat 19 December 2012 - 07:40 AM

Buna ziua tuturor.Ieri in jurul orei 14:00 dau un tel la 0756520770 si imi fac programare la un masaj pentru ora 16:00.Ajung acolo ma intampina una din fete,Alina,ma pofteste inauntru unde mai era si dna patroana si inca o fata.Am stat putin de vorba,dna patroana foarte sociabila m-a servit si cu o cafea deja ma simteam ca de-al casei.Am ales sa merg cu Alina,fata voluptoasa la vreo 1.70 si un pic,mai era inca o d-soara iar Oana cea din postarile anterioare nu era la servici pe cand dna patroana se ocupa doar de partea administrativa,economica... si nu face masaj.Am platit 60RON,jumatate de ora,pentru masaj cu finalizare prin tehnici de masaj nu vorbim aici de sex oral,normal pentru ca mi-au specificat de la telefon ca iese asa ceva din discutie.Deci cine se lauda de altceva prefer sa nu comentez.Am facut dus inainte si dupa,Alina m-a rasfatat cu un masaj de foarte buna calitate,am discutat tot timpul si chiar mi-a facut placere trebuie sa recunosc.Formele ei iti creeaza o senzatie si mai placuta in timpul masajului,avand un fund bombat gen brazilianca si un bust generos.In toata perioada m-am simtit excelent,nimeni nu te grabeste si pot spune ca se da dovada de un profesionalism desavarsit.Cred ca toata actiunea a durat cu tot cu dusurile mele scurte vreo 35-40minute.

Recomand acest salon cu mana pe inima si le multumesc pe aceasta cale d-soarelor si dnei patroana.Sarbatori fericite la toata lumea si scuze daca am omis ceva!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi