Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello dragii mei ! Cat tine de prezenta mea pe acest forum este f rara. Eu cer parerea despre mine verde in fata nu in spatele unui ecran unde esti liber sa tastezi **muie psd**

Partenerii care imi calca pragul sunt multi dintre voi. Caracter de nota 100 futaci la fel de buni ...

Programul meu depinde de la o zi la alta

De obicei intre 13 si 00 ... in weekend lucrez doar de dupa amiaza .

Pot fi gasita foarte usor pe nr de telefon 0730437172 pe whats up... lucrez mult mai corect si mai sigur pe programari . Nimeni nu asteapta nimeni nu pierde vremea.

De asemeni daca eu sunt ocupata poate fi libera prietena mea si invers !

Imi place sa cred despre mine ca folosesc aroganta doar cand e cazul ... ma refer la comentariul cu **aroganta** daca tu crezi ca intrii la mine in casa cu masina cu averile cu afacerile tale crescendo ... te inseli .. nu imi pasa cine esti cu ce te ocupi nu am nici un interes fata de tine mai mult decat o finaliz o ora sau o noapte . Pt asta vii la mine sa te simti liber deschis fara complexe .

Lasa fitele la usa mea pe din afara iar respectul meu va aparea cat clipesti !

Dar deja 99% din cunostintele de aici cunosc acest lucru...

Va pup unde va place si big hug

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Ii mai animam topicul.

Ca recenzii ioc!

Eu sunt de parere ca Adelle nu mai are nevoie de recenzii. Eu merg destul de regulat la ea si o sa mai merg multa vreme de acum încolo. Ce e al ei e al ei. Arata bine si face treaba buna

Spor la 🔨

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am trecut azi pe la domnișoara și vreau să zic că am rămas foarte plăcut impresionat.

Naturala, simpatica, vorbăreață, draguta, lipicioasa fără graba am petrecut o jumătate de oră agreabilă in prezența ei.

Aspect 9....

Oral 10...umed, schimbări de ritm, atenție la vecini, she's the best

Normal 9 se implică, nu refuza nici o poziție

Gfe 9 super friendly, nu am întrebat dacă oferă FK

Locația este rezonabilă..., amenda 100/200

Revin și recomand

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Am trecut azi pe la domnișoara și vreau să zic că am rămas foarte plăcut impresionat.

Naturala, simpatica, vorbăreață, draguta, lipicioasa fără graba am petrecut o jumătate de oră agreabilă in prezența ei.

Aspect 9....

Oral 10...umed, schimbări de ritm, atenție la vecini, she's the best

Normal 9 se implică, nu refuza nici o poziție

Gfe 9 super friendly, nu am întrebat dacă oferă FK

Locația este rezonabilă..., amenda 100/200

Revin și recomand

Oferă de toate pentru un cost suplimentar
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Big fut in celelalt comentariu spui ca sunt aroganta . .

In celelalt ca provoc dependenta..

Dar cu aciditate se poate observa rautatea ta

De ce ai revenit daca ai dubii in prestatia mea ?

Voiai sa ajungi la "miroase a rahatel ? "

Dc sa mai fie next time ? Daca nu esti multumit de cineva ?

Cumperi ceva stricat de mai multe ori ?

 

O zi buna

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Măi big futut ... dacă-mi permit !

Cu igiena eu nu îți transmit nimic, decât că anul trecut pe la început făcea duș cu tine cu tot, dacă erai băiat de comitet. Dar nu îți zic asta, că poate nu ești asemenea exemplar. O să le zic ălora de știu să salute o femeie.

 

Ce nu pricep eu .. e chestia cum că e narcisistă ! Una singură e așa aici, și nu e ea sigur! Respectiva e in cazahstan turmechistan gen, sau samăr lend, se îndreaptă paralel cu pula către intrarea în anonimat !

 

Acuma vine întrebarea : cum pula mea îți dai seama de o pizdă că e narcisistă în timp ce șezi cu pula în gura ei ?!

Mă băiat, atât mă roade întrebarea, că am încercat: deci îmi trec toate cele prin cap, am zis și un serial de Windows XP, da' că e narcisistă dulceața sub nici o formă !!!

Mă ce giumbușlucuri face ea cu pula în gură și cum de tragi tu concluzia că e narcisistă rău ?! Și mai ales, cu ce influențează degustarea ciocanului acest fapt ?!

 

Io zic că ea cumva te-a refuzat grav cu ceva, și te simțești rănit ! În narcisismul propriu !

 

Altfel, bine sănătos. Mulțumesc. :)

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

Adelutza iar e fata ok dar noaptea exista riscul sa cazi prin gradina aia pe care trebuie o traversezi sa ajugi la ea ..daca nu esti atent poate iti cade si vreun ciorchine de struguri prin cabeza

Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Adelutza iar e fata ok dar noaptea exista riscul sa cazi prin gradina aia pe care trebuie o traversezi sa ajugi la ea ..daca nu esti atent poate iti cade si vreun ciorchine de struguri prin cabeza

 

:laugh2 :offtopic  :offtopic  :offtopic  :slap2  :slap2  :slap2  :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...