Sari la conținut

ANAIS - 0720715228


Vizitator allview1

Postări Recomandate

:laugh2

ca de obicei

inganfat !

arogant !

Stii ca se spune INGAMFAT, cu M,nu? Cum e sa te faci singur de ras atacand pe cineva gratuit? Adica...daca nu stapanim limba romana,ce rost are sa discutam? Asta spuneam...nu sunt arogant,doar ca nu vad sensul unei discutii cu tine in contradictoriu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Man@work are distinctia de Premium , si primul lucru care imi vine acum in cap e Benzina Premium sa nu faca combustie spontana fenomen rar dar cei drept semnalat prin reviste de stiinta ia uitati cum reactioneaza daca nu-i convine ceva si esti doar un simplu membru si nu foarte Premium ,ori umple o pagina cu numele lui ori   te face stufat de fluturi cu bad ratinguri in fine nu are vreo importanta pentru mine acest rating

http://i63.tinypic.com/9fsdiq.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Man@work are distinctia de Premium , si primul lucru care imi vine acum in cap e Benzina Premium sa nu faca combustie spontana fenomen rar dar cei drept semnalat prin reviste de stiinta ia uitati cum reactioneaza daca nu-i convine ceva si esti doar un simplu membru si nu foarte Premium ,ori umple o pagina cu numele lui ori   te face stufat de fluturi cu bad ratinguri in fine nu are vreo importanta pentru mine acest rating

http://i63.tinypic.com/9fsdiq.jpg

Daca atat poate si el! Vorba lui Razvan platesti sa intrii pe un forum gratuit doar sa dai puncte negative...

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Am fost azi la d-ra,sunat cu jumate de ora inainte,discutat la telefon referitor la oral ca-l vreau neprotejat...Ok zice..

Ajung in locatie,sunt întâmpinat de doua fete,Anais si inca una,o amica de-a ei care nu presta servicii..

Facut cunostinta,intram in camera si imi zice:oral si nnormal ambele protejate..Zic:pai nu asa ne-a fost vorba la telefon,una zicem si alta facem???

Mi-am luat la revedere si bye bye.

Aaaa...e cam colorata bine si putin botoasă.

Iesit din bloc,mai merg cca 50 metri si ma duc la Deea care culmea era libera,doar nu era sa stau cu ouăle pline.Pot sa urc acum la tine?da...

Asta a fost povestea,astept si alte recenzii,poate unii din voi aveti putere mai mare de convingere sa v-o suga fara balonas.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Am fost azi la d-ra,sunat cu jumate de ora inainte,discutat la telefon referitor la oral ca-l vreau neprotejat...Ok zice..

Ajung in locatie,sunt întâmpinat de doua fete,Anais si inca una,o amica de-a ei care nu presta servicii..

Facut cunostinta,intram in camera si imi zice:oral si nnormal ambele protejate..Zic:pai nu asa ne-a fost vorba la telefon,una zicem si alta facem???

Mi-am luat la revedere si bye bye.

Aaaa...e cam colorata bine si putin botoasă.

Iesit din bloc,mai merg cca 50 metri si ma duc la Deea care culmea era libera,doar nu era sa stau cu ouăle pline.Pot sa urc acum la tine?da...

Asta a fost povestea,astept si alte recenzii,poate unii din voi aveti putere mai mare de convingere sa v-o suga fara balonas.

Boss respect ca te-ai dus!

Dar, așa cum am scris in recenzie, fata-i cam nebuna când vine vorba de protecție. Mie mi-a zis sa-mi pun prezervativul la oral după ce a vrut s-o bage goală-n pizda... cred ca e puțin confuza gagica dar trebuie sa o iei mai ușurel. Se conformează pana la urma.

Pe de alta parte, dacă eu nu simțeam nik fără prezervativ, nu stiu cum ar fi fost cu... :)

Yo am zis ca-i gipsanca da tu nu Batman Batman ... :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...