Sari la conținut

100E o noapte la hotel, 300E un weekend la munte/mare.


v-ships

Nici moca, nici din dragoste si nici din foame dementa de cat mai multi bani, ci doar distractie, relaxare si normalitate.  

596 membri au votat

  1. 1. Cei/cele interesati isi pot exprima opinia postand aici, cat si prin vot in poll.



Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Vai de capul vostru de parliti, sinucidere scrie pe voi daca se va inchide forumul asta, veti vorbi singuri in timp ce-o veti rupe cu laba pe xhamster, asta in cazul in care vi se mai scoala, vai viata voastra de bosorogi libidinosi, impotenti, limbisti, singuri si tristi ce sunteti.

  Deja mi-ati umplut o pagina cu handelul pe care-l mancati zilnic 24/7, cat de idioti puteti fi ca sa nu realizati ca va umpleti zilnic de penibil ?

  Rezervati-va bai penibililor balele ce va curg, la vanese, anaise, paraschive si alte ratacite cu mustati, bantuite de ultimul zvac de estrogen al premenopauzei, bai gigoloilor virtuali semicentenari.

  Topingul asta este dedicat celor care fac sex real, si nu mumiilor amatoare doar de cunilingus si anilingus virtual moca.
  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

    Vai de capul vostru de parliti, sinucidere scrie pe voi daca se va inchide forumul asta, veti vorbi singuri in timp ce-o veti rupe cu laba pe xhamster, asta in cazul in care vi se mai scoala, vai viata voastra de bosorogi libidinosi, impotenti, limbisti, singuri si tristi ce sunteti.
  Deja mi-ati umplut o pagina cu handelul pe care-l mancati zilnic 24/7, cat de idioti puteti fi ca sa nu realizati ca va umpleti zilnic de penibil ?
  Rezervati-va bai penibililor balele ce va curg, la vanese, anaise, paraschive si alte ratacite cu mustati, bantuite de ultimul zvac de estrogen al premenopauzei, bai gigoloilor virtuali semicentenari.
  Topingul asta este dedicat celor care fac sex real, si nu mumiilor amatoare doar de cunilingus si anilingus virtual moca.

 

Inceteaza sa fii cel rosu... :( Viata este frumoasa !

 

http://cliparts.co/cliparts/kTK/opR/kTKopRbpc.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Vai de capul vostru de parliti, sinucidere scrie pe voi daca se va inchide forumul asta, veti vorbi singuri in timp ce-o veti rupe cu laba pe xhamster, asta in cazul in care vi se mai scoala, vai viata voastra de bosorogi libidinosi, impotenti, limbisti, singuri si tristi ce sunteti.

  Deja mi-ati umplut o pagina cu handelul pe care-l mancati zilnic 24/7, cat de idioti puteti fi ca sa nu realizati ca va umpleti zilnic de penibil ?

  Rezervati-va bai penibililor balele ce va curg, la vanese, anaise, paraschive si alte ratacite cu mustati, bantuite de ultimul zvac de estrogen al premenopauzei, bai gigoloilor virtuali semicentenari.

  Topingul asta este dedicat celor care fac sex real, si nu mumiilor amatoare doar de cunilingus si anilingus virtual moca.

Ai uitat să menționezi de jelibom portocaliu, țurțuri și relaxare.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bai sa-mi trag una :) , tot ma gandesc ce reply sa dau in acest thread (da in plm.. stiu gandesc mult, nu mereu bine, dar asta e n-ai ce-i face). Ideea e ca orice as scrie nu va place la toti mai nene, poate niciunuia ... Eu zic asa : e o initiativa buna, interesanta idee. Daca iti aduci aminte 'Marinele' (ca mie asa imi place sa iti zic - sa nu te superi ca nu e cazul) am deshis eu un topic: https://nimfomane.com/forum/topic/76158-unde-cum-c%C3%A2nd-ne-cunoa%C8%99tem-sa-ne-sim%C8%9Bim-bine/#entry2185413 .Da, matale l-ai pus mai bine si da, e vorba de bani, ma recunosc invins. Sunt curios ce efect va avea topingul... mi-e sa nu se fi nascut mort si asta, ca din cauza de cine o arde pe aici, dar poate poate. Oricum mai e si puterea PM-ului nu ?  

O neclaritate am : de ce ai exclus categoriile de familisti, relatii, etc ? Nu sunt si astia o buna parte a forumului ? Sau mai asa mai freedom ca tine in cautare de ceva...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Bosorogi impotenti si proxeneti parliti, proxeneti muisti si mumii limbiste mancate de molii, sau ambele, puteti sa va dati cu curu de tambal/tastatura cat vreti voi, sa atacati in grup ca hienele cat vreti voi, am sa va fac de ras si contrareclama pana o sa dea icteru in voi, poate asa va mai albiti si voi muianurile alea de garoi croncanitori inaripati.
  Chiar daca oamenii corecti, cu mintea la purtator si de bun simt nu posteaza, foarte multa lume interesata de sex, citeste si intelege ceea ce se petrece aici, asa ca hai cu tiganii si cu infractorii gainari, aceleasi lichele de 5-6 ani rebranduiti, vopsiti si clonati, veniti cu totii aici, sa va vada lumea inca o data care sunteti, si sa stie de cine sa se fereasca.
  Merita sa-mi sacrific/adaptez limbajul si o ora pe saptamana ca sa intru in mocirla voastra, doar ca sa va vad cum va rupeti cururile de tastaturi.
 
   Bai coprofililor, o suta de euro nu va transforma o femeie automat in prostituata, cum nici niste acadele, bombonele si floricele in iubita, ori un inel in mireasa, este vorba doar despre o noapte de sex relaxat intr-o atmosfera relaxanta, doar intre cei care-si doresc si beneficiaza de timp pentru acest lucru, simplu si nimic mai mult, bai coprofagilor.
  Se pare ca le produc migrene multora, daca dupa fiecare comentariu de-al meu, trupa de muisti de baza a forumului a ajuns sa fie nevoita a mananca mereu una-doua pagini/galeti de rahat, in incercarea lor disperata de transforma subiecte interesante in circ ieftin.
 

...............

Bai sa-mi trag una :) , tot ma gandesc ce reply sa dau in acest thread (da in plm.. stiu gandesc mult, nu mereu bine, dar asta e n-ai ce-i face). Ideea e ca orice as scrie nu va place la toti mai nene, poate niciunuia ... Eu zic asa : e o initiativa buna, interesanta idee. Daca iti aduci aminte 'Marinele' (ca mie asa imi place sa iti zic - sa nu te superi ca nu e cazul) am deshis eu un topic: http://nimfomane.com/forum/topic/76158-unde-cum-c%C3%A2nd-ne-cunoa%C8%99tem-sa-ne-sim%C8%9Bim-bine/#entry2185413 .Da, matale l-ai pus mai bine si da, e vorba de bani, ma recunosc invins. Sunt curios ce efect va avea topingul... mi-e sa nu se fi nascut mort si asta, ca din cauza de cine o arde pe aici, dar poate poate. Oricum mai e si puterea PM-ului nu ?  

O neclaritate am : de ce ai exclus categoriile de familisti, relatii, etc ? Nu sunt si astia o buna parte a forumului ? Sau mai asa mai freedom ca tine in cautare de ceva...

........................

 
  @Nea Jean Extremu', io chiar n-am nimic cu barbatii care sunt in relatii deschise sau cu familistii normali la cap care/daca au bani sa intretina 2-3 femei in acelasi timp, ci unii anormali dintre ei au ceva cu mine, satra/stolul de ciori gainare prezenta de 5-6 ani 24/7 aici nu poate fi incadrada la familii si familisti, astia nestiind care cu cine si al cui este copilul pe care oricum si-l vor scoate pe strazi la produs indiferent ca-i fata/baiat, care probabil isi dau si consoartele la produs, ca altfel nu-mi explic interesul lor de a face pula mare altor barbati pe carca/pizda proastelor.
  Nu vezi ca toti ratatii astia hiperactivi doar in limba/taste care se dau familisti acilea mananca cacat de-aiurea, explicand tuturor ca cel mai bun este fututul la minut pe o caruta de bani, pentru a face pula mare diverselor tipuri de proxeneti, ca imobiliari, ca iubiti, ca organizati profesionist ?
  Pe mine nu ma intereseasa ce fac alti barbati(exceptand muistii care profita de femei tranformandu-le in simple halci de carne gaurite), pe mine ma intereseaza exclusiv femeile,  d-aia eu unul sunt adeptul relatiilor overnight, care presupun partenere single, indiferent ca multi/putini bani, suta de euro fiind doar un reper, pentru ca aceste relatii de mai lunga durata necesita si o conectare emotionala intre parteneri care nu se poate face in cazul in care partenera ar avea vreo lipitoare de pularau boschetar pe care-l iubeste, plus ca in primul rand asa se exclud multe dintre bagaboantele proaste ce au in intretinere un bulangiu de iuby garide care cu siguranta va deveni gelos, cand va sti ca pysy a lui o va arde o noapte intreaga cu altul pe bani mai putini decat foamea lui.
  Decat sa stiu ca hranesc proxeneti muisti sau panarame de barbati care-si trimit femeile la produs, mai bine imi tai pula si ma cac pe ea.
 Tampitii astia doar fac pe prostii, prefacandu-se ca nu inteleg ca scopul topingului asta nu este doar de futut contracost, ci se vrea a fi  in primul rand si despre compatibilitate intre parteneri, adica despre cei care se simt bine unul in prezenta celuilalt, care nu este totuna cu prostituatia gerontofila practicata de multe dintre fomistele maneliste semianalfabete de 18-20 si de ani prezente acilea, care ajung sa se lase futute cu limba si degetele de catre mumii impotente ce le-ar putea fi bunici, producatori de telemea sau alti ghebosi paraditi, unde este perfect normal si justificabil ca sa le ceara o gramada de bani unora care doar simpla prezenta le-ar intoarce stomacul pe dos, pe care nici moartea ori nevestele nu vor sa-i mai futa.
  Suta aia de euro este doar pentru a nu se simti niciunul dintre parteneri pacalit financiar ori sufleteste si alte bazaconii ce ne colcaie prin capatani, este pentru a nu mai pierde timpul inutil cu milion de mesaje penibile de complimentare reciproca pana mor amandoi de batranete, bombonele, acadele, plimbari de-a-n pulea prin parc/mall si alte vrajeli penibile cu sentimente sublime, cand noi avem doar pizda in cap iar ele doar cadouri si alte beneficii.
  REPET, este un 'toping'(ca sa nu se mai sesizeze/revolte vreun alt prostan) dedicat celor inca normali la mansarda, care vor sa petreaca o seara relaxanta la una-doua sticle de 'ceva' continand si ceva alcool, se futa mult, bine, relaxat si 'regulamentar', amatori de masaj erotic, fara fantezii demente cu futaiuri de 2 minute prin scari de bloc, sa le inghete cururile prin boscheti in zapada, sau sa-si futa-n amigdale si sa-si slobozeasca pe ochi partenerele, ori sa-si satisfaca alte deviatii psihice zoofile capatate de la vizitele zilnice pe xhamster.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...