Sari la conținut

100E o noapte la hotel, 300E un weekend la munte/mare.


v-ships

Nici moca, nici din dragoste si nici din foame dementa de cat mai multi bani, ci doar distractie, relaxare si normalitate.  

596 membri au votat

  1. 1. Cei/cele interesati isi pot exprima opinia postand aici, cat si prin vot in poll.



Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pai tocmai din cauza aceasta la el se dubleaza tariful...in plm  :laugh2  crezi ca nu mi-am dat seama  (d'aia i-am si spus mai sus ca ptr. el e 500 E /ora ) 

Pierde la faza cu atentia (vrajeala) prin atitudinea badaraneasca (ca sa nu crezi ca aceasta este expusa doar aici cu noi , ea chiar exista si in realitate cu varf si indesat ) in interactiunea cu orice femeie  si uite asa i se dubleaza nota de plata   :laugh2

Adică și laba îl costă, este?
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Adică și laba îl costă, este?

Cum crezi ? Nu vezi ca nu este coerent deloc . Intr-un singur post :ba se leaga de feme ca nu sunt acelea de comitet cu el sa mai domoleasca preturile , ba de noi ca suntem infractori , pesti sau mai stiu eu ce , ....etc

 

Si daca ii citesc mesajul din titlu legat de "normalitate" pe bani  ..... :slap2

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

n-are decat sa se supere marinelu pe mine cat doreste,dar eu tot trebuie sa rostesc:mary+tantric equal L O V E

la cat se agita si incita unu cand i se adreseaza celalalt, dupa ce termina sa se implice in a-l intelege, indruma pe celalalt parca vad, imdeiat dupa ce astia 2 vb

mary: m-as duce un weekend la munta sa ud o femeie in sampanie si sa ne-o lingem reciproc unu de pe altu

bag pl... in femeie nu sampanie

tantric:parca as evada,pe un drum serpuit si sa il vad cum ma admira in timp ce conduce trecut, sa aud greierasii si un cantec de violoncel cu o coarda sarita si eu sa ii povestesc viata mea, in amanunt, sa ii trasmit toata pasiunea, calmul, eros si tantricul meu sublim de femeie .si apoi sa il aprofundez in arta amorului pe dimensiuni pe care el nici nu le banuia. ce daca tace si pare ca nu ma baga in seama sunt sigura ca imi soarbe cuvant cu cuvant

 

marinel+tanti clari=cuplu anului  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O singura observatie ca sa lamurim neste lucruri aici,caci simt acest pasaj l-ai si ingrosat asta insemnand totusi ca e ceva important in el.

 

Eu te inteleg pe tine ca TIE ti se pare gretos/ pierdere de timp,numeste cum vrei relatiile la inceput dar FEMEILOR nu li se pare deloc asa.

ELE tocmai asta vor....floricele ciocolata amabilitati,plimbari cu masina lugu lugu si de astea.

Adica :1)banii tai ca sa fiu mai exact si 2)atentia ta.

 

 

Da bravo coitze, ai zis o mare vorba, desi nu e noua... e de ceva vreme, dara parca prea in ultimul timp se pune accent pe bani (multi, multi cat mai multi in plm) . Nu e apa la moara, e un mic adevar trist :( pentru ca ne-am pisat pe noi de barbati ce suntem. Ca vrem sa facem lucruri mai usor si dam cu bani in stanga si dreapta (chiar daca ii ai sau nu) . De aceea ba imi rasuna in cap melodiile trupelor de hip-hop de acum cativa ani buni deja. E frumos si interesant sa respecti femeile, dar de ceva vreme 's-au cam suit pe noi' ca vrem sa nu sa recunoastem, asta ca sa par si sa fiu un pic misogin... Degeaba incearca unul ca mine sa fie mai old-school ca nu ma lasa 'economia de piata' si timpul si care or mai fi...si atunci ce plm atentie sa le dai ? Din parti nu ? Ele se fac ca ...noi ne facem ca...

 

@vistantric .. greu mi-e sa te urmaresc ce scrii. Oi fi eu mai incet, dar in seara asta sunt mai odihnit si tot greu imi e :) . degeaba zice Rozela ca te potrivesti cu Marinelu ..ca eu nu vad deloc asa, nu mai dezvolt 

 

Va pupa Jean :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Da bravo coitze, ai zis o mare vorba, desi nu e noua... e de ceva vreme, dara parca prea in ultimul timp se pune accent pe bani (multi, multi cat mai multi in plm) . Nu e apa la moara, e un mic adevar trist :( pentru ca ne-am pisat pe noi de barbati ce suntem. Ca vrem sa facem lucruri mai usor si dam cu bani in stanga si dreapta (chiar daca ii ai sau nu) . De aceea ba imi rasuna in cap melodiile trupelor de hip-hop de acum cativa ani buni deja. E frumos si interesant sa respecti femeile, dar de ceva vreme 's-au cam suit pe noi' ca vrem sa nu sa recunoastem, asta ca sa par si sa fiu un pic misogin... Degeaba incearca unul ca mine sa fie mai old-school ca nu ma lasa 'economia de piata' si timpul si care or mai fi...si atunci ce plm atentie sa le dai ? Din parti nu ? Ele se fac ca ...noi ne facem ca...

 

@vistantric .. greu mi-e sa te urmaresc ce scrii. Oi fi eu mai incet, dar in seara asta sunt mai odihnit si tot greu imi e :) . degeaba zice Rozela ca te potrivesti cu Marinelu ..ca eu nu vad deloc asa, nu mai dezvolt 

 

Va pupa Jean :)

In natura exista (din pctul acesta de vedere) 2 tipuri de serpi.

Veninosi

Neveninosi.

 

Prima categorie de serpi este foaaaarte periculoasa pentru ca au venin care ucide prada.

 

Exista o categorie insa de serpi printre aia neveninosi..... care au copiat aspectul exterior si comportamentul serpilor veninosi pt a avea mai putine sanse sa fie ucise.

Femeilor le plac barbatii cu bani,putere sau faima etc

Adica serpii veninosi.

Daca nu ai banuti sau nu esti o persoana faimoasa dar reusesti sa o faci sa creada ca ai fi.......ai castigat.

Daca reusesti sa imiti comporatamentul unui barbat de succes(asta in cazul in care nu esti unul de succes) devii sarpele veninos 

Sau poti deveni pe bune un barbat de succes sau cu bani multi la fel vei castiga....asta vei putea ajunge cu timpul si dupa multi ani de munca fiind totusi varianta care ti-o recomand

Doamne nu mai scriu de astea ca mi se urca femeile in cap si ma ucid..... =))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

O singura observatie ca sa lamurim neste lucruri aici,caci simt acest pasaj l-ai si ingrosat asta insemnand totusi ca e ceva important in el.

 

Eu te inteleg pe tine ca TIE ti se pare gretos/ pierdere de timp,numeste cum vrei relatiile la inceput dar FEMEILOR nu li se pare deloc asa.

ELE tocmai asta vor....floricele ciocolata amabilitati,plimbari cu masina lugu lugu si de astea.

Adica :1)banii tai ca sa fiu mai exact si 2)atentia ta.

 

Eu stiu ca nu-ti place asta de asta ai si dori sa sari peste aceste lucruri fara sa trebuiasca sa le oferi.

Insa vorbind la modul general,barbatii si femeile vor 2 lucruri diferite.

Ele iti vor atentia si banii tai iar noi vrem sex.

E un razboi asta.Ele vor dori sa scoata din tine cat mai mult din ceea ce vor ele(bani si atentie) oferindu-ti cat mai putin din ceea ce iti doresti tu de la ele.(sex)

Cu cat vor obtine mai mult oferindu-ti tie cat mai putin daca se poate fara sa-ti dea nimic e ideal pentru ele,e cu atat e mai bine pt ele.In GENERAL vorbind (sigur exista exceptii ca intotdeauna )

Ea castiga tu pierzi.Sper ca intelegi ca nu vorbesc despre prostituate aici ci de femei in general.Ia uita-te putin tu in jur nu cumva asta se intampla in viata??? ....

 

 

Asa ca sa te astepti ca sa primesti de-a moca cum ar veni ceea ce doresti tu sau pe bani marunti aproape, NEOFERINDU_LE lor ceea ce ele doresc sa obtina e exact ca si cum te-ai duce intr-o lupta si i-ai spune tu adversarului:

"Auzi nene..... culca-te pe jos ca eu vreau sa castig si lasa-ma sa-ti dau io primul pumn daca se poate si al doilea si dracu pierde ca eu vreau sa castig".....

Stai putin ca si el vrea sa castige.... =))

(Sa ia de la tine centura cu cat mai putini pumni incasati daca se poate cu 0 pumni de la tine e ideal.Sigur vor fi cateva care vor dori sa-ti ofere exact cat le dai si tu fara sa te lase la final KO acelea vor fi iubirile reciproce si relatiile tale de durata)

No cam asa e cu chestia asta ce cauti tu....

 

 

 

  Suta aia de euro este doar pentru a nu se simti niciunul dintre parteneri pacalit financiar ori sufleteste si alte bazaconii ce ne colcaie prin capatani, este pentru a nu mai pierde timpul inutil cu milion de mesaje penibile de complimentare reciproca pana mor amandoi de batranete, bombonele, acadele, plimbari de-a-n pulea prin parc/mall si alte vrajeli penibile cu sentimente sublime, cand noi avem doar pizda in cap iar ele doar cadouri si alte beneficii.
 

 

.......................

  @ Nea Nobele, matale doar ai dezvoltat ce am spus eu prin putine cuvinte, nedescoperind in premiera gaura din covrig, sa stii. :D
Spun si eu ceva clar si concis intr-o singura fraza, si te-apuci mata s-o dezvolti/labaresti pe juma de pagina. :D
  Pai daca asta si caut, nu caut nici nevasta si nici vreo halca de carne gaurita si slobozita care se lasa terfelita in ultimul hal pentru niste amarati de bani, ci caut femei normale la cap, cu personalitate, realiste, care stiu ce vor si care isi doresc chestia asta, fara a mai pierde timpul d-a-n pulea cu vreajeala penibila si rutina clasica.
  Ma-ntereseaza femeile fara fitze, talente, impresii, vrajeli si alte basini pe burta goala, ca d-aia am si deschis un asemenea toping aici, pe nimfomane si nu la matrimoniale.  
  Daca voiam sa ma prostituez mental, sa amagesc printese pisicoase si fitoase ori alte proaste cu craci, sa le fut pe un suc si doua **spam editat**-chups cum majoritatea cacanarilor asta incearca sa faca, ma apucam sa plagiez ceva din Sandra Brown, copiam citatele penibile copiate ale lu' lopix si ale lu' mareana cristescu, adica ceva libidinos la maxim, gen tzipiripi si amintirile lui din copilarie, chestii de umezit babe si virgine in chiloti, si le postam pe fasbuci, nu aici, unde principalul subiect dezbatut este sexul, indiferent ca moca, pe acadele, pe multi sau pe putini bani. 
  Daca nu ai observat deja, extrem de multe dintre femei au ajuns sa poarte pantaloni, in timp ce din ce in ce mai multi fatalai rujati si pensati(cica barbati) poarta fuste, asa ca nu le mai plange de mila cum ca toate sunt disperate dupa tandreturi gretoase si libidinoase, ca nu-i chiar asa, iti zic io din realitatea practica.
  Tandretea apare in timp si decurge in mod firesc din sentimentele aparute pe parcurs intre doua persoane, si nu de prost gust simulata din prima intalnire, ca asa devine o chestie penibila, libidinoasa si ridicola.
..................................

In natura exista (din pctul acesta de vedere) 2 tipuri de serpi.

Veninosi

Neveninosi.

 

Prima categorie de serpi este foaaaarte periculoasa pentru ca au venin care ucide prada.

 

Exista o categorie insa de serpi printre aia neveninosi..... care au copiat aspectul exterior si comportamentul serpilor veninosi pt a avea mai putine sanse sa fie ucise.

Femeilor le plac barbatii cu bani,putere sau faima etc

Adica serpii veninosi.

Daca nu ai banuti sau nu esti o persoana faimoasa dar reusesti sa o faci sa creada ca ai fi.......ai castigat.

Daca reusesti sa imiti comporatamentul unui barbat de succes(asta in cazul in care nu esti unul de succes) devii sarpele veninos 

Sau poti deveni pe bune un barbat de succes sau cu bani multi la fel vei castiga....asta vei putea ajunge cu timpul si dupa multi ani de munca fiind totusi varianta care ti-o recomand

Doamne nu mai scriu de astea ca mi se urca femeile in cap si ma ucid..... =))

.....................

Iar ai folosit multe cuvinte ca sa exprimi putin, da' stai linistit ca mine imi place sa citesc uneori si platitudini, scopul meu nefiind textul propriu-zis ci mai degraba intelegerea celui care il scrie. :D
 Sa rezum ce doreai a spune, prin mai putine litere, ceva necaracteristic mie, dar ca sa nu fuga ori s-adoarma lumea. :D
  Cum prostul hiperactiv mereu va fi atras de sclipici, kitsch, barfa si galagie/zgomot, inteleptul mereu va fi atras de litere, idei si liniste; este in legea firii si a naturii ca maimutele mereu vor fi mereu atrase de giboni si alti urangutani, pe cand FEMEILE mereu vor fi atrase de BARBATI, banii nefacand diferenta niciodata intre cele doua subspecii, ci doar creierul si caracterul putand sa faca aceasta diferenta.
 Ca maimutele si gibonii au inceput sa domine covarsitor ca numar specia umana, asta este cu totul alta poveste, educatie si alte alea-alea, dar sa stii ca nu bani si nici valoarea fac acea diferenta, intre OAMENI si maimutele vorbitoare.
 
  @ Rozela, ai inceput sa dai in bobi, te crezi vreo mama omida ? :D
 De obicei este bine sa nu spunem niciodata, niciodata, ca nu stim ce ne va rezerva viata, dar totusi tind sa cred ca de data asta aberezi cu veselie. :D
Link spre comentariu

=)) =)) =)) =))

 

Ma apuca rasul citind aberatiile marinelului.

 

Sunt doar curioasa daca a gasit pe acest forum ceea ce cauta :) eventual, poate ne incanta si pe noi, astialalti, maimute si giboni, cu descoperirile facute prin naratiunile lui asupra faptelor :D

 

Nu inteleg cum si-ar dori vreo fata sa se afiseze cu el stiind ca dupa o noapte de nebunii, tanarul, se va lauda in fata prietenilor cum a futut-o el pe "aia" si nici nu l-a costat prea mult. Daca ati urmari acest scenariu, fetelor, ve-ti realiza ca in fapt, pentru el nu sunteti decat niste mici curvistine, ieftine. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

.......................

  @ Nea Nobele, matale doar ai dezvoltat ce am spus eu prin putine cuvinte, nedescoperind in premiera gaura din covrig, sa stii. :D
Spun si eu ceva clar si concis intr-o singura fraza, si te-apuci mata s-o dezvolti/labaresti pe juma de pagina. :D
  Pai daca asta si caut, nu caut nici nevasta si nici vreo halca de carne gaurita si slobozita care se lasa terfelita in ultimul hal pentru niste amarati de bani, ci caut femei normale la cap, cu personalitate, realiste, care stiu ce vor si care isi doresc chestia asta, fara a mai pierde timpul d-a-n pulea cu vreajeala penibila si rutina clasica.
  Ma-ntereseaza femeile fara fitze, talente, impresii, vrajeli si alte basini pe burta goala, ca d-aia am si deschis un asemenea toping aici, pe nimfomane si nu la matrimoniale.  
  Daca voiam sa ma prostituez mental, sa amagesc printese pisicoase si fitoase ori alte proaste cu craci, sa le fut pe un suc si doua **spam editat**-chups cum majoritatea cacanarilor asta incearca sa faca, ma apucam sa plagiez ceva din Sandra Brown, copiam citatele penibile copiate ale lu' lopix si ale lu' mareana cristescu, adica ceva libidinos la maxim, gen tzipiripi si amintirile lui din copilarie, chestii de umezit babe si virgine in chiloti, si le postam pe fasbuci, nu aici, unde principalul subiect dezbatut este sexul, indiferent ca moca, pe acadele, pe multi sau pe putini bani. 
  Daca nu ai observat deja, extrem de multe dintre femei au ajuns sa poarte pantaloni, in timp ce din ce in ce mai multi fatalai rujati si pensati(cica barbati) poarta fuste, asa ca nu le mai plange de mila cum ca toate sunt disperate dupa tandreturi gretoase si libidinoase, ca nu-i chiar asa, iti zic io din realitatea practica.
  Tandretea apare in timp si decurge in mod firesc din sentimentele aparute pe parcurs intre doua persoane, si nu de prost gust simulata din prima intalnire, ca asa devine o chestie penibila, libidinoasa si ridicola.
..................................

.....................

Iar ai folosit multe cuvinte ca sa exprimi putin, da' stai linistit ca mine imi place sa citesc uneori si platitudini, scopul meu nefiind textul propriu-zis ci mai degraba intelegerea celui care il scrie. :D
 Sa rezum ce doreai a spune, prin mai putine litere, ceva necaracteristic mie, dar ca sa nu fuga ori s-adoarma lumea. :D
  Cum prostul hiperactiv mereu va fi atras de sclipici, kitsch, barfa si galagie/zgomot, inteleptul mereu va fi atras de litere, idei si liniste; este in legea firii si a naturii ca maimutele mereu vor fi mereu atrase de giboni si alti urangutani, pe cand FEMEILE mereu vor fi atrase de BARBATI, banii nefacand diferenta niciodata intre cele doua subspecii, ci doar creierul si caracterul putand sa faca aceasta diferenta.
 Ca maimutele si gibonii au inceput sa domine covarsitor ca numar specia umana, asta este cu totul alta poveste, educatie si alte alea-alea, dar sa stii ca nu bani si nici valoarea fac acea diferenta, intre OAMENI si maimutele vorbitoare.
 
  @ Rozela, ai inceput sa dai in bobi, te crezi vreo mama omida ? :D
 De obicei este bine sa nu spunem niciodata, niciodata, ca nu stim ce ne va rezerva viata, dar totusi tind sa cred ca de data asta aberezi cu veselie. :D

 

Adevărul e că ai fost foarte concis!  :slap2

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Adevărul e că ai fost foarte concis!  :slap2

 

stii ce ma face sa rad cu si mai multa pofta?

 

Faptul ca el se uita la cat de mult scrie #nobel, desi acesta o face cat se poate de coerent si punctat pe cand el, e ceva de genul "da, Doamne, sa mai prind o fraiera!"

 

=)) 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

stii ce ma face sa rad cu si mai multa pofta?

 

Faptul ca el se uita la cat de mult scrie #nobel, desi acesta o face cat se poate de coerent si punctat pe cand el, e ceva de genul "da, Doamne, sa mai prind o fraiera!"

 

=)) 

Nu-i de râs, ferească Dumnezeu!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Mamaie anonna, iar te-ai autopropus lidera sindicatului prostituatelor de taraba fomiste, stabilind pretul corect al pizdei ?  :thinking

   N-ai zis de o gramada de ori in public ca nu te mai bagi in seama aiurea cu mine, pai ce faci, iar minti cu nerusinare sau nu te mai ajuta capul/memoria ?

  Scopul meu si al celor ca mine, este sa ne futem la modul cat se poate de relaxat cu femei la fel de sanatoase/ nesanatoase ca si noi, actiunile, placerile si pasiunile ramanand in mereu dormitor, cum se intampla de fiecare data intre oameni normali la cap, nu ca sa ne laudam pe net sau la carciuma altor cretini.

  Sunt BARBAT, deci posesiv, dorindu-mi toate femeile care-mi plac si care ajung sa tin la ele, doar pentru mine, nu sunt proxenet ca multi dintre muistii prezenti aici sa-mi promovez femeile, impartindu-le cu toata tara/orasul pe comision, mai tanti anonna, care zicei tu ca te pricepi la BARBATI. Ai grija ca panaramele alea batrane submisive si impotente cu care iti faci uro, anililingus si fisting reciproc ori alte deviatii bolnave si scarboase, aia nu pot fi considerati nici BARBATI si nici normali la cap, ca sa iti poti face si tu o impresie corecta despre ce inseamna un BARBAT ADEVARAT.

  Eu zic ca normal si firesc este sa-ti vezi de batranetile, batranii si de pensia matale, si nu sa te bagi aiurea in seama cu mine, cand ti-am explicat CLAR ca nu esti genul meu. 

  La mos picon este patologica chestia, neurosifilisul, alcolismul si impotenta agravandu-i dementa, plus interesul evident de a promova petardele proxenetilor al caror breloc/trompeta este, asa ca nu ma voi obosi sa-l mai umilesc si eu, cand si-a batut destul viata joc de el.

Link spre comentariu

 

    Mamaie anonna, iar te-ai autopropus lidera sindicatului prostituatelor de taraba fomiste, stabilind pretul corect al pizdei ?  :thinking
   N-ai zis de o gramada de ori in public ca nu te mai bagi in seama aiurea cu mine, pai ce faci, iar minti cu nerusinare sau nu te mai ajuta capul/memoria ?
  Scopul meu si al celor ca mine, este sa ne futem la modul cat se poate de relaxat cu femei la fel de sanatoase/ nesanatoase ca si noi, actiunile, placerile si pasiunile ramanand in mereu dormitor, cum se intampla de fiecare data intre oameni normali la cap, nu ca sa ne laudam pe net sau la carciuma altor cretini.
  Sunt BARBAT, deci posesiv, dorindu-mi toate femeile care-mi plac si care ajung sa tin la ele, doar pentru mine, nu sunt proxenet ca multi dintre muistii prezenti aici sa-mi promovez femeile, impartindu-le cu toata tara/orasul pe comision, mai tanti anonna, care zicei tu ca te pricepi la BARBATI. Ai grija ca panaramele alea batrane submisive si impotente cu care iti faci uro, anililingus si fisting reciproc ori alte deviatii bolnave si scarboase, aia nu pot fi considerati nici BARBATI si nici normali la cap, ca sa iti poti face si tu o impresie corecta despre ce inseamna un BARBAT ADEVARAT.
  Eu zic ca normal si firesc este sa-ti vezi de batranetile, batranii si de pensia matale, si nu sa te bagi aiurea in seama cu mine, cand ti-am explicat CLAR ca nu esti genul meu. 
  La mos picon este patologica chestia, neurosifilisul, alcolismul si impotenta agravandu-i dementa, plus interesul evident de a promova petardele proxenetilor al caror breloc/trompeta este, asa ca nu ma voi obosi sa-l mai umilesc si eu, cand si-a batut destul viata joc de el.

 

 

Esti o pula si inca una care vei ajunge sa te ineci in bautura traind din amintiri :D

 

Fraiere, nu ma autointitulez in niciun fel, doar incerc sa le deschid ochii fetelor ca nu e nicio diferenta intre una care se fute zilnic pe o suma de bani si intre una catre se fute ocazional cu unul ca tine (adica neserios).

In afara de asta, fetelor, va garantez ca e satisfactia mult mai mare cand realizati ca din castigurile pe futai zilnic, daca sunteti dramuite si aveti un plan bine inchegat, ve-ti ajunge sa va pisati cu bolta, mai  tarziu, pe unul flusturatic ca acest marinel. Pe cand daca va futeti cu el o noapte, pt 100e (asa cum se lauda el) constatati ca de fapt, mai tarziu, nu v-ati ales decat cu niste lucruri efemere.

 

Adevarul e ca nici nu sfatuiesc pe niciuna ca este cea mai buna solutie sa ajunga sa vanda asemenea servicii dar daca se apuca, macar sa o faca cu cap si cu un scop bine definit

 

Barbat adevarat? =))  tu ??? =)) cine te-a mintit???? =)) 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

 

 
   N-ai zis de o gramada de ori in public ca nu te mai bagi in seama aiurea cu mine, pai ce faci, iar minti cu nerusinare sau nu te mai ajuta capul/memoria ?
 

 

Nu ma bagasem in seama cu tine =)) ... era o constatare pe margine, avand in vedere varsta memorabila pe care o detin, mi-am facut aroganta sa comentez "pe margine"nicidecum sa te citez sau sa te bag in seama =)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mamaie anonna, iar te-ai autopropus lidera sindicatului prostituatelor de taraba fomiste, stabilind pretul corect al pizdei ?  :thinking

   N-ai zis de o gramada de ori in public ca nu te mai bagi in seama aiurea cu mine, pai ce faci, iar minti cu nerusinare sau nu te mai ajuta capul/memoria ?

  Scopul meu si al celor ca mine, este sa ne futem la modul cat se poate de relaxat cu femei la fel de sanatoase/ nesanatoase ca si noi, actiunile, placerile si pasiunile ramanand in mereu dormitor, cum se intampla de fiecare data intre oameni normali la cap, nu ca sa ne laudam pe net sau la carciuma altor cretini.

  Sunt BARBAT, deci posesiv, dorindu-mi toate femeile care-mi plac si care ajung sa tin la ele, doar pentru mine, nu sunt proxenet ca multi dintre muistii prezenti aici sa-mi promovez femeile, impartindu-le cu toata tara/orasul pe comision, mai tanti anonna, care zicei tu ca te pricepi la BARBATI. Ai grija ca panaramele alea batrane submisive si impotente cu care iti faci uro, anililingus si fisting reciproc ori alte deviatii bolnave si scarboase, aia nu pot fi considerati nici BARBATI si nici normali la cap, ca sa iti poti face si tu o impresie corecta despre ce inseamna un BARBAT ADEVARAT.

  Eu zic ca normal si firesc este sa-ti vezi de batranetile, batranii si de pensia matale, si nu sa te bagi aiurea in seama cu mine, cand ti-am explicat CLAR ca nu esti genul meu. 

  La mos picon este patologica chestia, neurosifilisul, alcolismul si impotenta agravandu-i dementa, plus interesul evident de a promova petardele proxenetilor al caror breloc/trompeta este, asa ca nu ma voi obosi sa-l mai umilesc si eu, cand si-a batut destul viata joc de el.

De când labagii sunt bărbați, distrusule? 'te- m-aș în neuronul tău!
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asa ca sa te astepti ca sa primesti de-a moca cum ar veni ceea ce doresti tu sau pe bani marunti aproape, NEOFERINDU_LE lor ceea ce ele doresc sa obtina e exact ca si cum te-ai duce intr-o lupta si i-ai spune tu adversarului:

"Auzi nene..... culca-te pe jos ca eu vreau sa castig si lasa-ma sa-ti dau io primul pumn daca se poate si al doilea si dracu pierde ca eu vreau sa castig".....

Stai putin ca si el vrea sa castige.... =))

(Sa ia de la tine centura cu cat mai Lasa-l... ca nu vrea sa înțeleagă. E prea subtile pentru el... nu stie ce inseamna sa stea drepți in fata unui formator, când tot potentialul sau creste văzând cu ochii. Nu este suficient de echilibrat si se visează bărbat. pumni incasati daca se poate cu 0 pumni de la tine e ideal.Sigur vor fi cateva care vor dori sa-ti ofere exact cat le dai si tu fara sa te lase la final KO acelea vor fi iubirile reciproce si relatiile tale de durata)

No cam asa e cu chestia asta ce cauti tu....

Lasa-l... ca nu vrea sa înțeleagă. E prea subtile pentru el... nu stie ce inseamna sa stea drepți in fata unui formator, când tot potentialul sau creste văzând cu ochii. Nu este suficient de echilibrat si se visează bărbat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

 

Pysy, te rog eu da-te jos din plop, ca daca tu crezi ca esti mai speciala, afla ca nu esti, chiar deloc, ci doar ipocrita de doua ori mai mult decat o prostituata banala de taraba care in majoritatea cazurilor se fut si sug pula in scarba, si am sa-ti explic de ce.

Este o diferenta majora intre ce fel de femei caut eu si cele ca tine, si nu doar prin prisma faptului ca tu te consideri ca esti haladita si ca poti pacali prosti sa-ti dea chiar si o suta de euro pe ora, in timp ce ele probabil consideri ca sunt pacalite de cei ca mine cu o suta pe noapte, cum incerci tu sa induci eronat ideea.

Tocmai suta aia amarata de euro face diferenta, intre un creier inca santos si unul disfunctional, rupt de realitate, in care valoarea si numarul cat mai mare al banilor reprezinta unicul reper in viata.

De ce esti de doua ori ipocrita, tocmai din faptul ca te lauzi ca te mai simti si bine cu majoritatea prostilor, nu doar ca le iei o caruta de bani prostilor, ci mai si profiti de ei penstru a-ti satisface si tu nevoile.

De ce iti zic asta, pentru ca majoritatea prostiuatelor care practica acest superb job, declara sus si tare ca in majoritatea cazurilor nu simt nicio placere, de multe ori coplesindu-le chiar si senzatia de scarba/repulsie, de aceea considera ele ca este justificat sa ceara un pret extrem de ridicat pentru aceasta activtate, in orice ecomonie de piata indiferent ca dezvoltata sau nu.

Imi place si mie rau de tot sa ma fut, libidoul permitandu-mi sa o fac saptamani/luni la rand 1-2 ori pe zi, sau de 4-5 ori intr-o noapte alba udata cu ceva vin/sampanie, da mai pysy, cand ajungi sa te futi zilnic de 5-6-8-10 ori timp de ani de zile(in cazul tau de 14 ani), este clar ca ceva este defect in cutia cu ganduri, si cu atat mai rau atunci cand ajungi s-o faci din proprie initiativa, nemotivat sau obligat de ceva/cineva, ci doar cu gandul la avea cat mai multi bani, in multe cazuri cheltuiti doar pe prostii si alte lucruri neesentiale, fara a justifica statul zilnic in gura cu fel si fel de belite zbarcite .

Toate diagnosticele psihiatrice in depistarea diverselor afectiuni, dar TOATE, se bazeaza si includ printre principalele simptome nevoia dementa de cat mai multi bani, valoare, importanta, cat si de dorinta de cat mai mult sex, ce in multe dintre cazuri deviaza in fel de fel de fantezii si deviatii sexuale scabroase, sexul normal si regulamentar nemaifiind suficient pentru a satisface dementa.

Diferenta majora intre femeile pe care le caut eu si tine, este aceea ca ele au posibilitatea sa aleaga daca isi doresc sau nu sa fie cu mine sau cu cei care isi doresc aceleasi lucruri ca si mine, in urma aberatiilor postate aici si a unei cunoasteri reciproce in prealabil, pe cand tu ai renuntat demult la acest drept pe care il are fiecare persoana normala, la luxul de a avea puterea alegerii, atunci cand ai decis sa inunzi online-ul intern si international cu anunturi de promovare a propriei pasarici la taraba/vitrina, accesibila tuturor, atat printilor din povestea/fanteziile tale, dar si a ghebosilor, bosorogilor si a altor aratari reale, pentru care singura optiune de a face sex, este laba si sexul la minut/ora contracost.

Ma gandeam si am ezitat atunci, nu a fost vina mea ca mi te-a pomenit rozela, preconizam ca abia asteptai momentul sa iti faci aparitia cu acelasi tip de discurs la fel de ipocrit si elucubrant, de aceea nici nu te-am pomentit, ci am adus in discutie doar niste realitati aplicabile oricarei femei care practica prostitutia la ora pe banda rulanta.

Da ai scris ceva, parca ai mai zis de vreo 3-4 ori ca nu ma mai urmaresti si ca nu te vei mai baga in seama cu mine. :D

BTW, nush daca ai citit sau daca te intereseaza pe tine asa ceva, dar aici este vorba despre sex normal, banal, regulamentar si relaxat, masaj erotic reciproc, ceva muzica ce va exclude manelele, udate cu ceva vin/sampanie pe parcursul unei nopti, fara ochi beliti pe ceas, fara muie cu cacat si sloboz pe ochi ori in gat. :D

 

Tocmai prostituatelor ai ajuns tu sa le plângi de mila, chiar celor care isi ACORDA cateva ore de sex pe zi... Nu stiu unde vezi tu problema, insa eu o vad in cazul descris de mine... problema de care tu te-ai ferit la maxim in textul tau sa ii aduci vreun argument.

Nu vad nici o problema în faptul ca femeia lasă sa-i între sexul bărbatului, cateva ore intr-o zi... am încercat si eu aceasta cateva zile la rand in cei 14 ani, cu necunoscuți si chiar si cu iubiti. A fost curiozitatea mea... si chiar daca nu as fi fost escortă, tot mi-as fi dat kilometrajul peste cap. Este doar o incercare care mie mi-a placut. Imi place sa exersez si sa descopăr placeri diverse in tot corpul, imi place sa imi educ mușchii vaginului pentru intensificarea placerii si imi place ca orgasmul nu-i niciodata la fel ca senzatie. Cu necunoscutii, in cei 14 ani am experimentat si alte treburi prin care sa imi coordonez senzatiile in mod natural prin tot corpul... nu neaparat prin intermediul cantității, si ma consider mulțumită de experientele mele. Dar...

Tocmai cu mine vorbesti tu de selecție când un om ca tine gaseste sa fie in fata mea cat mai special in cel mai simplu mod, sa semene cu amantul perfect pentru cateva momente... sa vadă si el cum este sa ai libertatea nelimitată in senzațiile din corp. Tocmai cu mine vorbesti de libidou când daca acesta se manifestă la mine... barbatului cu care fac sex atunci, i se opreste mintea in loc si e ca intrat in transa, e sex-machine. De aceea prefer dorinta, pasiunea si exercitiu... pentru ca sunt rari barbatii care cunosc sa-si manifeste libidoul in mod corect. Aleg omul in functie de puterea mea, ci nu orientandu-ma după slăbiciunile mele. De aceea incerc sa te informez, pentru sa ai o anume atentie la ceea ce spun... că nu tu decizi prin ieftineala propusă, ce anume sa faca o femeie. Mai ales o femeie care habar nu are ce poate scoate din ea... ca atunci te bănuiesc pe tine de inconstienta, interese meschine si ipocrizie.

 

PS. Eu nu am zis nimănui, niciodata asa ceva: "Da ai scris ceva, parca ai mai zis de vreo 3-4 ori ca nu ma mai urmaresti si ca nu te vei mai baga in seama cu mine." Nu consider ca am nevoie sa ma bag cu cineva in seama... asa ca nu cred ca am facut eu astfel de afirmație. Sa urmăresc evolutia in exprimarea cuiva... imi place, si te-ai lua cu mâinile de cap daca ai cunoaste cate detalii sunt in stare sa observ. Tu poți sa umpli cantitativ paginile acestui site cat doresti tu, sa te invarti in stramtoarea impresiilor tale... dar mintea mea e liberă si străpunge cercul tau de interese.

 

Am cativa parteneri fata de care imi manifest libidoul... dar cu nici unul nu am acceptat sa-mi petrec noaptea sau sa ies public. Pot deja sa se numească amantii mei... dar eu nu ii voi numi asa, caci doar eu stiu cat pot in aceasta privință si nu consider ca am ajuns cu ei in aceea sfera a plăcerilor. Simt doar ca servesc fanteziei si placerii reciproce... iar altora nevoilor de aventura manifestată de ambele parti. Sunt de 8 ani amanta cuiva si nu simt nevoia sa imi caut pe altcineva.

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...