Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

100E o noapte la hotel, 300E un weekend la munte/mare.

Interzis proxenetilor Si prostituatelor fomiste.

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1053 raspunsuri in acest thread

Vot: Nici moca, nici din dragoste si nici din foame dementa de cat mai multi bani, ci doar distractie, relaxare si normalitate. (427 membri au votat)

Cei/cele interesati isi pot exprima opinia postand aici, cat si prin vot in poll.

1. Votat DA (389 voturi [91.10%] - Vede)

Procentaj din vot: 91.10%

2. NU (38 voturi [8.90%] - Vede)

Procentaj din vot: 8.90%

Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1041 v-ships

v-ships

Tot ala

• VIP Member
  • 1917 Postari:
  • Inscris la:
    09 April 2014
  • Reputatie: -101
    • Locatie:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Postat 01 July 2018 - 01:55 PM

APEX sau CIOREX, planeta maimutzelor sau padurea ciorilor, locul unde s-a dus pe pula si ultima farama de demintate si umanitate, aceasta este intrebarea, ce plm de puscarie sau balamuc este aici ?
     Is io chiar atat de ciudat, ratacit in spatiu si timp de nu mai reusesc sa inteleg astfel de lucruri, astfel incat doar ciobanii, marlanii, tiganii, cocalarii, shoferii si paznicii, doreii statuti si la creier si la coaie, panaramele si maimutzele, se mai fut si mai sunt interesati de sex ?
      Bai boss manele, acum nu pe bune, zi si tu cu gura ta, in plm, ai scris pe undeva si am pierdut sectiunea/anuntul unde scrie ca asta este un site dedicat exclusiv tiganilor, proxenetilor si pirandelor lor boccii, infractorilor, secaturilor si panaramelor de ambele sexe, o fi pula, erectia si fututul incompatibil celor si cu ceva neuroni, caracter, onoare, empatie si demnitate umana, a ajuns sexul apanajul gibonilor, maimutzelor si cainilor maidanezi, unde totul se rezuma la o banala frecare mecanica, slobozirea coaielor si indeplinirea fanteziilor bolnave, majoritatea dintre ele pasibile si incadrabile la puscarie sau balamuc ?
      Trebuie sa fii total gibon, needucat, analfabet, panarama si pamblicar, rupt in cur de foame si-n palma de laba ca sa te poti fute, cum majoritatea bosorogilor pedofili, onanstilor, limbistilor si curisto-guristilor incearca sa prezinte realitatea prezenta aici ?
      Este un site dedicat exclusiv infractorilor si dementilor, ca de futut, pula, vad ca se fut doar in cur intr-o veselie aici din taste toti si toate, indiferent de sex, fiind un gang-bang virtualo-zoofil generalizat ?

• 0

Nu este un semn de sănătate să fii bine adaptat la o societate profund bolnavă.

#1042 the deceiver

the deceiver

Lucifer

• Platinum Member
    • 7648 Postari:
    • Inscris la:
      31 May 2017
  • Reputatie: 358

Postat 02 July 2018 - 11:07 AM

Aberatii, ganduri si intrebari retorice.

Cat de tampit ar trebui sa fii  si de ce poate crede cineva si ce explicatie logica si de bun simt elementar s-ar putea gasi, pentru o persoana care real este si ar parea ok la o prima impresie sumara, iar in virtual ajunge sa se comporte ca ultimul imbecil cretin, unde este de fapt adevarata personalitate, adevarul si cine poate crede ca un idiot congenital, care in virtual la adapostul anonimatului este de fapt si se comporta total dezinhibat fara a putea fi tras la raspundere in 99,9% din cazuri, ce-si poate elibera cele mai urate frustrari si cele mai bolnave apucaturi, pasiuni, fixatii si perversiuni sexuale ce-i tulbura gandurile bolnave, cine este atat de idiot sa creada ca in viata reala acea persona va fi mai breaza ?
      De ce simte nevoia o persoana in afara personalitatilor multiple real vs virtual, sa-si mai faca o gramada de clone, ca idiotul de mai sus orochi, deceiver, chuck shurley, death_h mai nou si cate mama dreaq de dement o mai avea, si ce explicatie logica ar avea sa ai o gramada de conturi clona, daca nu esti complet debil sau daca nu ai ganduri necurate pentru a le folosi si a-ti creea diverse beneficii si avantaje ?
      Cine mai crede ca daca un imbecil sta prezent online zilnic si nonstop de 6-7 ani de zile, mai poate avea timp si de o viata activa, normala, sanatoasa si reala ?
       De cate ori mai trebuie explicat, ca viata pe care unii-din ce in ce mai multi din pacate, ajung sa si-o petreaca exclusiv in virtual, au serioase probleme psihice, frustrari si complexe de natura fizica- supraponderabiliatea si aspectul fizic fiind printre primele ori alte probleme de adaptabilitate la societatea si viata reala buna-rea, asa cum este , fiind pentru toti dintre noi asemenea ?
      De ce poate crede cineva ca o persoana chiar are discernamant atunci cand afirma, ca realitatea si virtualul sunt chestii total diferite, de parca ar avea doua creiere independente si pe care le pot separa, deci scuzabil comportamentul oligofren in virtual, unde mai este sanatatea mentala cand afirmi, ca debublarea asta este un lucru perfect normal si ca poate fi tinuta sub control, cum poti sa tii sub control in lumea reala faptul ca in virtual te comporti ca ultimul nenorocit de om, in afara fricii de a suporta consecintele legal-penale sau chiar corectiile fizice pentru asemenea comportamente de cacat si chiar penale de multe ori, cine crede ca un astfel de idiot poate avea o viata familiala normala, sanatoasa si implinita, oare ce fel de persoana ar accepta sa-si imparta viata si intimitatea cu astfel de dementi dezaxati, pentru care comportamentul aberant de aici, se doreste a fi caterinca cica ?
      Faptul ca esti o pielea pulii belite si zbarcite, care sta ca un handicapat 24/24 pe net sa dea milioane de clickuri pentru cativa dolari pe zi si a avea sa puna o mamaliga amarata pe masa, inseamba ca ai job, ma parlitule, care te crezi tu barbat, ma bulanjiule, travestit si purtator ilegal de pula care esti ?
      Cand o sa vada careva un prost punga virtual dar extrem de inteligent in realitate, un miliardar virtual dar un bosketar real, un cocalar de 2 bani virtual dar un om educat in societate, analfabet virtual dar erudit in realitate, panarama si secatura online dar un om de apreciat real, cat si viceversa, sa-l posteze aici sa mi-l arate si mie, ca sa nu mor prost.

În toamnă, mai fac unu, AU Michael, ca să - ți mai crească cu 26% textele :))) asa, să am beneficiu/avantaj sa râd și io mai mult :)))
    • 0

#1043 picon

picon

HIGHLANDER

• Platinum Member
    • 42640 Postari:
    • Inscris la:
      07 November 2011
  • Reputatie: 14486

Postat 10 July 2018 - 08:12 AM

A găsit?
    • 0
    SA FUTETI BINE!

#1044 v-ships

v-ships

Tot ala

• VIP Member
    • 1917 Postari:
    • Inscris la:
      09 April 2014

Postat 12 July 2018 - 07:41 PM

„Egalitatea umană nu e decât o iluzie intelectuală născută din nevoi sentimentale” (Giovanni Papini)

''- În liberalism: egalitate politică...pula, teoria neavad nicio legatura cu realitatea/practica, mieii mancati de lupi.
       -În comunism:  egalitate economică şi socială...same shit different colour.
       -În fascism: egalitate biologică...dementi psihopati care a fi trebuit exterminati primii.
       -În creştinism: egalitate spirituală''...pedofili, mitomani si cleptomani, casa si salasul ipocriziei maxime.

Citind tot felul de imbecili si imbecilitati pe minunata platforma de socializare, tiganie, puscarie, pescarie, zoo, balamuc si groapa de gunoi, toate la un loc adunate, am zis ca-i mai bine sa nu mai interactionez cu maimutzele oligofrene, si sa vorbesc/aberez singur p-acilea la modul cat se poate de retoric.
      Totul, din ceea ce reprezinta latura si natura umana, a fost, este si va fi subiectiv, influentabil si interpretativ, fiecare avand adevarul si dreptatea lui, judecand din prisma propriilor repere, concepte, educatie, moralitate si mentalitate, vorbind aici de oamenii cu adevarat de buna credinta, care initial isi doresc a face bine, sfarsind majoritatea intr-un final/timp mai lung sau mai scurt, tot lamentabil.
      Puterea de orice fel, corupe, cat timp nu se va integra la nivel mondial si un sistem cu adavarat smart-cibertech controlat de ratiune, statistica si logica matematica, inca lasand ca deciziile sa fie 100% umane, ezitante si influentabile, nu se va schimba nimic, nu cel putin in bine, pe planeta asta amarata, mereu vor exista cretini si imbecili care se vor crede superiori unii celorlalti, bosketarii consumatori de droguri crezandu-se superiori bosketarilor betivi-cat si viceversa, unii visand/vazand unicorini si alieni, altii coase si topoare, tari unde exista pedeapsa cu moartea, tari in care nu, tari care au legalizat prostitutia si drogurile iar altele care nu, ca budha, isus, mohamed si la ce pula mea de vaci si bivoli se mai inchina pulimea retardata, pentru a-si gasi o justificarea in mentalitatea si actiunile, majoritatea de cacat pe care le iau de-a lungul vietii.
       Tuturor doreilor, shoferilor, ospatarilor, taximetristilor, paznicilor/tablagiilor de zi sau de noapte, de parcuri sau de bostanarii si ce pula calului de meserii s-au mai inventat care nu necesita mai mult de 3 clase si 5 neuroni amortiti, niste plante dpdv mental-spiritual, care intradevar sunt necesari si indispensabili tuturor societatilor, parandu-li-se extrem de normal egalitarismul de tip comunist, cand ei frecau pula pe maidan si altii isi futeau creierii cu scoala si cartile, ca intr-un final sa aibe toti aceleasi salarii si beneficii, pai ce pula mea de egalitatea este asta ma, bulangiilor analfabeti si retardati, de ce ar trebu sa fie platit la fel creirul cu bicepsul, ce poate face o societate doar cu bicepsul, sa se intoarca la epoca de piatra, asta va doriti ?
      Daca ar fi ceva normal, apropo de pensii, ar fi trebuit bagati si anii aia de munca si efort intelectual facut pe bune, macar pe ultimii 2 ani de liceu si bac, plus anii de facultate, munca si efort intelectual care la prima impresie pare si chiar este personal si pentru dezvoltare personala, dar care se regaseste, este benefic si lucreaza in folosul societatii, chiar daca doreii, tablagii, shoferii, paznicii si ospatarii nu il vor intelege vreodata.
       Ce pula lu hector ar mai fi de spus cand orice imbecil poate vedea ceea ce se intampla in sport la nivel mondial si cu salariile de sute de mii si milioane de coco a majoritatii sportivilor retardati, analfabeti si balbaitzi, care frizeaza ridicolul, nesimtirea, gradul de imbecilizare si a foamei de bani irationale la care s-a ajuns, asta este un exemplu bun si viabil de de urmat ?
       Sa ajungi sa pui pe picior de egalitate profesorii, medicii, economistii, informaticienii si inginerii, cu doreii, labagii din armata, tablagii corupti de prin bosketi/strazi, sculermatritzerii, taximetristii si ospatarii spagari/talhari, care in prezent majoritatea dintre ei, castiga si fura mai mult decat primele categorii, mi se pare maximul alienarii si imbecilizarii la care poate ajunge o societate ce se doreste civilizata; nu spune nimeni sa nu existe o recompensa financiara decenta pentru toata lumea pentru a asigura un trai civilizat, dar cand un ospatar/taximetrist si ce pula mea de alt dorel certat cu apa si sapunul, imputit la subrat, oparit la cur si branzit la pula, care se tine toata ziua de colac, astea eu unul neconsiderandu-le meserii, oricare si miliarde de imbecili fiind apti de asa ceva, ajunge sa castige mai mult decat un profesor sau medic, este clar ca ceva este rau si in neregula cu acea societate salbatica, intr-un final toti fiind fututi in cur intr-un fel sau altul, indiferent de care castiga sau fura mai mult dintre ei.
       Ce dreaq ar mai fi de spus cand in rrromanistan sunt mai multe universitati decat scoli profesionale, cand majoritatea puilor de daci nu trec de clasa a VIII- a d-apai sa mai termine si liceul, chiar atat de desteapta si de harnica este natia asta, majoritar semianalfabeta chiar si cu studiile alea universitare amarate si cartoanele/diplomele luate exclusiv pe spagi ?
       In ciuda cunoasterii, informatiei si a socializarii in masa pe plan modial, aparente si inselatoare cum ca ar fi niste lucruri bune, oamenii, devin din ce in ce mai animale alienate, schizoid-sociopate, si nu va mai trece mult timp cand mentaliatea si hoardele/miliardele de imbecili cretinoizi momentan crescuti, inraiti si inca limitati la virtual, vor avea acelasi comportamente si in societatea reala. :(

''Social media gives legions of idiots the right to speak when they once only spoke at a bar after a glass of wine, without harming the community. Then they were quickly silenced, but now they have the same right to speak as a Nobel Prize winner. It’s the invasion of the idiots.” Umberto Eco

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1045 >cerrone<

cerrone

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 602 Postari:
    • Inscris la:
      07 April 2018
  • Reputatie: 311

Postat 12 July 2018 - 08:00 PM

Mai multe universitati decat scoli profesionale

Totusi, pe langa stilul pitoresc si coloristic, sunt multe adevaruri.

E de groaza, e mortal, asa ceva nu mai vezi.  

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1046 anonna

anonna

Platinum Member

• Platinum Member
    • 10135 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2013
  • Reputatie: -70

Postat 12 July 2018 - 08:02 PM

Marinele, prizezi ridicolul ca dintr-un topic deschis pentru a gasi o pizda mai mult sau mai putin moca ai adus in discutie frustrarea ta impotriva societatii de ieri si de azi

Iar esti ne?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1047 v-ships

v-ships

Tot ala

• VIP Member
    • 1917 Postari:
    • Inscris la:
      09 April 2014

Postat 12 July 2018 - 09:27 PM

Citind tot felul de imbecili si imbecilitati pe minunata platforma de socializare, tiganie, puscarie, pescarie, zoo, balamuc si groapa de gunoi, toate la un loc adunate, am zis ca-i mai bine sa nu mai interactionez cu maimutzele oligofrene, si sa vorbesc/aberez singur p-acilea la modul cat se poate de retoric.

Marinele, prizezi ridicolul ca dintr-un topic deschis pentru a gasi o pizda mai mult sau mai putin moca ai adus in discutie frustrarea ta impotriva societatii de ieri si de azi

Iar esti ne?

Te bazie moliile, s-a uscat mamaliga, ai scapat de la naftalina, ti se zbat ochiul si piciorul, de iar cauti atentie si promovare pe pula mea ?  :thinking  

Mitza biciclista, nu se dezminte, tot o tzoapa de radio santz si cu glume de puscarie, de aceea se si spune ca cea mai inteligenta si inteleapta panarama, este cea muta ori cu gura plina/pula-n gura. :(
       Mie imi place sa ''frezez si sa frizez'' tot ceea ce prind, cu ''prizatu'' esti matale si restul gastii de gascani si gaste aurolace si culte-n cap, care cred ca viata de rezuma doar la bani, caz al vostru si particular, al vandutului pizdei pe bani. :(
      Nu m-am vandut si nu am simtit niciodata ca ma vand, nici chiar prin munca si jobul pe care il am, pe bune, serios si real chiar placandu-mi ceea ce fac, lucru ce nu pot spune despre majoritatea dintre voi, cat de singure/singuri va simtiti in momentele adevarate de analiza interioara facuta pe bune, daca mai aveti si asa ceva, sufletul si empatia emotionala ducandu-vi-se  pulii de suflet, odata cu slobozul si banii colectati.
      Mereu, daca tot am avut parte de sefi/superiori/bosi, mi-a placut sa fie mai inteligenti decat mine, cand nu s-a intamplat lucrul asta, i-am calcat extrem de rapid, subtil si decent pe cap, spunandu-le papa si la revedere, o viata avand si pe care nu mi-o doresc a o trai in genunchi, alaturi de niste imbecili si fara caracter.
      N-ai tu treaba cu ceea ce caut, ce-mi doresc si cum sunt eu, atata timp cat eu nu am treaba cu tine, cele ca tine si cu alti oamenii fara caracter cu care o arzi si va umpleti de maroniu pe la guri de atatia ani nonstop.  :hihat
      ''Din asfalt nu faci gradina, nici din curva gospodina'' , olivoar ! :D

• 0

#1048 >xander2016<

xander2016

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 275 Postari:
    • Inscris la:
      08 May 2016
  • Reputatie: 209

Postat 12 July 2018 - 11:26 PM

Le zice marinarul  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ca foloseste el un limbaj vulgar, asta-i partea a doua  :laugh2  :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1049 >xander2016<

xander2016

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 275 Postari:
    • Inscris la:
      08 May 2016
  • Reputatie: 209

Postat 12 July 2018 - 11:31 PM

Te bazie moliile, s-a uscat mamaliga, ai scapat de la naftalina, ti se zbat ochiul si piciorul, de iar cauti atentie si promovare pe pula mea ?  :thinking  

Mitza biciclista, nu se dezminte, tot o tzoapa de radio santz si cu glume de puscarie, de aceea se si spune ca cea mai inteligenta si inteleapta panarama, este cea muta ori cu gura plina/pula-n gura. :(
       Mie imi place sa ''frezez si sa frizez'' tot ceea ce prind, cu ''prizatu'' esti matale si restul gastii de gascani si gaste aurolace si culte-n cap, care cred ca viata de rezuma doar la bani, caz al vostru si particular, al vandutului pizdei pe bani. :(
      Nu m-am vandut si nu am simtit niciodata ca ma vand, nici chiar prin munca si jobul pe care il am, pe bune, serios si real chiar placandu-mi ceea ce fac, lucru ce nu pot spune despre majoritatea dintre voi, cat de singure/singuri va simtiti in momentele adevarate de analiza interioara facuta pe bune, daca mai aveti si asa ceva, sufletul si empatia emotionala ducandu-vi-se  pulii de suflet, odata cu slobozul si banii colectati.
      Mereu, daca tot am avut parte de sefi/superiori/bosi, mi-a placut sa fie mai inteligenti decat mine, cand nu s-a intamplat lucrul asta, i-am calcat extrem de rapid, subtil si decent pe cap, spunandu-le papa si la revedere, o viata avand si pe care nu mi-o doresc a o trai in genunchi, alaturi de niste imbecili si fara caracter.
      N-ai tu treaba cu ceea ce caut, ce-mi doresc si cum sunt eu, atata timp cat eu nu am treaba cu tine, cele ca tine si cu alti oamenii fara caracter cu care o arzi si va umpleti de maroniu pe la guri de atatia ani nonstop.  :hihat
      ''Din asfalt nu faci gradina, nici din curva gospodina'' , olivoar !  :D

"Mereu, daca tot am avut parte de sefi/superiori/bosi, mi-a placut sa fie mai inteligenti decat mine, cand nu s-a intamplat lucrul asta, i-am calcat extrem de rapid, subtil si decent pe cap, spunandu-le papa si la revedere, o viata avand si pe care nu mi-o doresc a o trai in genunchi, alaturi de niste imbecili si fara caracter.

:iagree  :iagree 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1050 anonna

anonna

Platinum Member

• Platinum Member
    • 10135 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2013

Postat 12 July 2018 - 11:56 PM

=)))

da da da... astept promovare pe carca marinelului....  cand am zi "prizat" am zi bine stai tu blandut =)))) (de parca as putea sa ma promovez pe ce versi tu pe aici)

De ce nu recunosti ca iti place sa fii bagat in seama? ti se umfla pipota cand vezi ca toti "doreii, shoferii, ospatarii, taximetristii, paznicii/tablagii de zi sau de noapte, de parcuri sau de bostanarii si ce pula calului de meserii s-au mai inventat care nu necesita mai mult de 3 clase si 5 neuroni amortiti" sunt cu gurile cascate cand emiti tu cate o voma frustrata pe aici

cat despre ce cauti tu, personal, ma ingheata :)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1051 v-ships

v-ships

Tot ala

• VIP Member
    • 1917 Postari:
    • Inscris la:
      09 April 2014

Postat 13 July 2018 - 01:16 AM

=)))da da da... astept promovare pe carca marinelului....  cand am zi "prizat" am zi bine stai tu blandut =)))) (de parca as putea sa ma promovez pe ce versi tu pe aici)

De ce nu recunosti ca iti place sa fii bagat in seama? ti se umfla pipota cand vezi ca toti "doreii, shoferii, ospatarii, taximetristii, paznicii/tablagii de zi sau de noapte, de parcuri sau de bostanarii si ce pula calului de meserii s-au mai inventat care nu necesita mai mult de 3 clase si 5 neuroni amortiti" sunt cu gurile cascate cand emiti tu cate o voma frustrata pe aici

cat despre ce cauti tu, personal, ma ingheata :)

Topicul asta nu este doar pentru mine, si cu atat mai putin pentru cele ca tine cu foamea in glanda si tiganii, proxentii, panaramele si penalii din anturajele voastre, topicul este pentru oameni normali, care traiesc si gandesc liber cu propriile creiere si care se fut cu cine vor ei, cand vor ei si cum vor ei, pe acadele, bombonele, inele si ce mai vor ei, pentru cei si cele ca mine, care nici unii si nici altele simt ca se vand ori ca ar cumpara pe cineva printr-o amarata de atentie, iar peste 400 de fraieri ca si mine, inca cu picioarele pe pamant si care traiesc in realiatatea socio-ecomonica din tara asta frumoasa dar populata in mare parte si de maimutze asemeni voua, de ambele sexe, considera ca nu sunt atat de absurd, votand afirmativ, pe un topic pe care tu si restul  celor ca tine care traiti si va asigurati traiul de pe o zi pe alta in lumea imunda si infractionala, in jegul si infectia societatii, exclusiv din prostitutie si proxenetism organizat, am zis inca de la inceput ca nu aveti ce cauta aici, putandu-va raspandi linistite si relaxate bolile venerice si foamea irationala de cat mai multi bani si facuti prin orice mijloace pe propriile topice, unde va vindeti pizdele la kil si pe taraba, ca ultimile tiganci din pietze, oricarui bosketar, dement, tigan si puscarias dispus sa va plateasca, unde eu din bun simt nu am simtit nevoia sa intervin/mananc rahat , sa va dau sfaturi si sa va fac pretul la pizda, voi in schimb prin foamea-n glanda si nesimtirea caracteristica manacand cacat pe peste tot, incercand sa promovati ideea cum ca site-ul asta este dedicat exclusiv petardelor si pocnitorilor fomiste cat si a proxenetilor care va promoveaza aici prin recenzii mincinoase.

Ti-am mai zis, daca tot vrei sa ma musti de cur sau sa ma sugi de pula, fa-o pe privat si intr-un mod decent daca esti capabila, ca daca vrei sa devoalezi public si mai mult cat de tembela esti, pacat de varsta ta si ca ai trait degeaba pana acum, am sa te umilesc si sa ti-o trag la cioc, moca, asa cum nu iti place tie...tu chiar esti proasta punga, bei, te droghezi fara masura de ai momente cand iti pierzi complet ratiunea de nu intelegi si iti tot cauti glume de maxim prost gust cu mine, sau este pur si simplu doar publcitate disperata si de orice fel pe pula mea, ca alta scuza nu iti pot gasi, atata timp cat nu te bag si nu va bag in seama, de simtiti cateva dintre voi nevoia compulsiva de a-mi sari cu muia/curul in pula, moca ?
      Topicul asta nu este pentru maimutze si maimutzoi, asemeni voua si de ambele sexe, care exclusiv cauta, vand si cumpara doar pizda, este dedicat oamenilor normali, care nu se fut ca maimutzele si cainii maidanezi cu ochii belitzi pe ceas contracronometru, este pentru persoane neimplicate in relatii care au timp liber la dispozitie si nu dau socoteala nimanui, oameni care mai au trairi si sentimente umane, tocmai si de aceea fiind vorba in primul rand de compatibilitate fizico-mentala, banii nefiind multi si/sau esentiali, in cautarile majoritatii dintre noi, indiferent ca femei sau barbati. 
       In capul ala alt tau ciudat, defect si disperat dupa bani, poate vezi un motiv de bucurie ca m-ai facut sa-mi mai pierd ceva din timp si cu tine, bagandu-te in seama cand nu ai fi meritat, fiindu-mi total indiferenta viata trista a unei/oricarei prostituate batrane banale, depresive, singure si triste, cum sunteti deja si veti ajunge majoritatea dintre voi, felicitatri, asta este, ai invins/infrant. :(

• 0

#1052 anonna

anonna

Platinum Member

• Platinum Member
    • 10135 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2013

Postat 13 July 2018 - 02:10 AM

=)) tinere, iar te caci imprastiat promovand normalitatea oamenilor normali =)))

stii tu ce e normalul?  =)) dar sa trecem peste, nu ma intereseaza daca stii sau nu, cert e ca niciunul, dar chiar niciunul, si aici ma refer chiar si la cei ce stau si citesc bazaconiile tale despre normalitate, nu e normal la cap ... de ce as incerca sa fiu eu mai altfel? Te fute pe tine grija de tembelismul meu afisat sau nu ... esti mult prea pornit e fapte mare traind dupa cum te mana vantul in capul tau planuind viata utopica.

Nu mai insista sa-ti trimit PM-uri pentru ca nu meriti. Esti mult prea plin de tine si cauti sa jignesti fara sa vrei asa ca ... maimutza sau nu , exact cum spui tu, topicul e facut pentru toata lumea, daca vrei sa fie doar pentru cei normali, cauta, fratica, un site cu oameni normali, exprima-te deschis, injurand aceasta tagma de curvari si curve, cat doresti. Atat timp cat postezi aici, unde indiferent ca suntem retarzi, tembeli sau cine stie ce apelative ne mai tragi, citim. Unii citesc tot ce scrii altii doar primele cuvinte, e dreptul tau sa te exprimi dar nu ai niciun drept sa oprimi libera exprimare a fiecaruia.

Si ca sa ne intelegem, capul meu asta ciudat, defect si disperat dupa bani, gandeste mai clar decat unul ca tine care crede ca el este buricul pamantului, neintelegand totusi ca el (adica tu) este mult mai disperat de continutul propriului portofel. Nu am dus niciun razboi cu tine, ti-am apreciat gandirea dar contest aversiunea pe care o ai fata de tot si de toate fara cel mai mic efort in a face diverenta intre real si fantezie. Bagand in aceiasi oala pe toti dar nemiscand un deget (din egoism) sa schimbi ceva (nu pe mine, eu sunt prea batrana pentru a mai fi schimbata)

Ce pula calului am invins/infrant? pe tine? =))) esti intangibil se pare =))) Esti doar tu si cu tine, restul lumii, niste... tarani =))

PS:

nu am sa recitesc tot ce am scris ... se pare ca trebuie as apas mai tare pe litera S ... acolo unde lipseste, am toata increderea ca ma voei corecta tu cu simt de raspundere

Aceasta postare a fost editata de anonna: 13 July 2018 - 02:12 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1053 v-ships

v-ships

Tot ala

• VIP Member
    • 1917 Postari:
    • Inscris la:
      09 April 2014

Postat Astazi, 13:02

Reminder si update, nu c-ar fi vreo noutate, din realitatea si viata de zi/noapte si vacanta petrecuta pe litoralul rrromanesc/tiganesc, incepand de la periboina, corbu, navodari, mamaia nord, constanta, statiunile din sud si pana in vama veche, si abia este jumatatea sezonului.
       Valoareee, viata de nababi, miliardari de net, care o sug in chek si cu curu si cu gura, indiferent de sex, pa cupoane de masa/turism luate tot pe foame, parizer si branza in portbagaje, proxeneti si panarame din tiganie, shatre, pesteri si de la coada vacii, tatuaje de puscarie unisex si cazare aproape moca, daca nu in masini, cu siguranta 12 ore pe foame si intinsi pe plaja la shezloange cu 20-30 ron pe zi, pe apa plata de la robinet, un pachet de grisine/biscuiti, hamsie, pufuletzi si bere la tzap/pahar de plastic adica in vro' 20-30 ron maximum, iar noaptea la furat/tepuit/talharit ori pe bungalou-hotel de stele fara numar, in aer liber, 30-50 de ron pe noapte, depinde cum se inteleg tiganii/muistii fomisti si recidivisti cu moldovenii bosketari/bajetii de la saltele si alte canapele pe plaja, la 4 araci, o canapea de scandura si un cearceaf deasupra capului, mai foame si saracie ca pe litoralul romanesc, nici in est/west africa n-am vazut, cu doua sticle de 'spumant' si ceva energizant pe plaja de vreo 2-300 de ron, in cateva ore deja roiau/bazaiau vreo 20 de fomiste pe langa ele/mine, pot pune pariu ca sunt destui care au alungat si bosketarii aurolaci si dorm prin salupele/monumentele lu antrax/sifilis-mazare.
      In vestitul sumerland/gipsyland/proxenetism land, daca te sui cu o lanseta pe blocuri si atarni o 100 de coco in carlig, vei face genocid in masa, sau chiar vei invata ciorile de coviltir sa zboare mai mult decat fazanii.
      Cam asta este valoarea de rrromanica/tiganistan si pe 2018, adica nicio noutate, fata de ultimii 5-10 ani incoace, aceiasi tiganie, japca, furaciuni, talharii, doar ca foamea este muuult mai mare.
      In majoritatea cluburilor, daca vreo sa faci o aroganta, pentru o sampanie/spumant si vreo 5 shoot-uri flambate pe bar, adica o ceva banal pana intr-o suta de 'coco', ai sanse sa vina si pestii ca sa-ti suga pula, nu doar panaramele.
      Sfat pentru handicapatii mancati de molii care inca o ard tranpirati si opariti la cur pe canapele, la cheta si cu buget de o luna cheltuit intr-o seara, cu 500-1000 de coco, pe noapte, daca te tin vrajeala si fizicul, poti umiili 'mamaia' de la un cap la altul. :D
       La anul cred c-o sa fut cu 100 de coco pe weekend, nu pe noapte, hai cu bacu/promovarea, preconizand ca pana in 20-20 pentru 100 de coco se vor fute-n cur si pestii alaturi de boarfele lor. :D

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1054 keyser söze

keyser söze

Banii sunt cel mai ieftin cadou, pentru ca restul costa mai mult

• Membru Premium
    • 7177 Postari:
    • Inscris la:
      04 July 2014
  • Reputatie: 12808

Postat Astazi, 13:33

... daca vine Vis pe forum ... praf il face ... de la al 10-lea cuvant :laugh2 . Parerea mea  :hihat

• 0

xMmoGYm.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)