Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
  • Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
128 raspunsuri in acest thread

#41 gelugun

gelugun

Sunt mai lung decat lat iar cand zambesc fac gropite in obraji..

• VIP Member
  • 3425 Postari:
  • Inscris la:
    07 May 2013
  • Reputatie: -407

Postat 04 January 2017 - 10:18 AM

Royal palace , asa , ca pentru atragere de clienti mai ales la inceput , de ce nu faceti oferte promotionale ?
    Eu si multi altii nu dam mai mult de 150 Lei pentru un masaj nud , piata s-a cam stabilizat in jurul valorii de 150 Lei.
    Se intelege ca vreti sa va recuperati repede investitia dar mai faceti si voi compromisuri....altfel ne ducem la concurenta...
    • 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 m mister

m mister

VIP Member

• Membru Premium
    • 1045 Postari:
    • Inscris la:
      19 June 2016
  • Reputatie: 99

Postat 04 January 2017 - 10:56 AM

Royal palace , asa , ca pentru atragere de clienti mai ales la inceput , de ce nu faceti oferte promotionale ?
    Eu si multi altii nu dam mai mult de 150 Lei pentru un masaj nud , piata s-a cam stabilizat in jurul valorii de 150 Lei.
    Se intelege ca vreti sa va recuperati repede investitia dar mai faceti si voi compromisuri....altfel ne ducem la concurenta...

Ce spui tu inseamna marketing, iar ei clar au nevoie de cineva in acest domeniu. Este atat de usor de promovat CORECT o afacere de genul asta incat stai sa te intrebi...mult prea multe chestii ca sa le enumar aici.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 cristivasile

cristivasile

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015
  • Reputatie: 19

Postat 04 January 2017 - 03:41 PM

Curios de poze, am sunat și eu la acest salon. Mi s-a răspuns greu la telefon. Mi-a spus fata de la telefon ca nu au ajuns încă. Zic ok, când ajungeți? În jumătate de ora. Perfect, ajung și eu într-o ora ca sa fiu sigur. Bine. Nu mi-a mai răspuns nimeni la telefon după aia. Drum bătut degeaba. La prețul pe care îl cer pe masaj, cel mai prost din lume e ala care da banii aia la o atitudine de genul asta. Penibil, efectiv. Succes la toată lumea.
    • 4

#44 alexberg

alexberg

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 135 Postari:
    • Inscris la:
      26 May 2014
  • Reputatie: 171

Postat 04 January 2017 - 08:40 PM

Ce spui tu inseamna marketing, iar ei clar au nevoie de cineva in acest domeniu. Este atat de usor de promovat CORECT o afacere de genul asta incat stai sa te intrebi...mult prea multe chestii ca sa le enumar aici.

salut m. mister

Nu am mesagerie sa-ti scriu, si nici nu voiam sa raspund pe pagina de la AMZ. Cele 2 sunt: Angla ( sub absolut nici o forma!) ce-a care greu: Adre.ea ( o singura data si vrea si 50 extra pt asta, de la intalnirea 3 in colo si daca nu e pe toane deloc, si doar daca te palce.. deci foarte greu) celelalte 5 de la lejer la normal .... Asta cu intorsul sa lingi si tu o piersicuta e la masaje 50-50 si cu ceva extra....

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 m mister

m mister

VIP Member

• Membru Premium
    • 1045 Postari:
    • Inscris la:
      19 June 2016
  • Reputatie: 99

Postat 05 January 2017 - 09:37 AM

salut

Multumesc pt rasp!
    Ambele se comporta putin diferit fata de celelalte (uneori, in functie de toane), insa Ang daca e in forma buna face totul la superlativ. And, imi da impresia ca necesita multe vizite.
    Referitor la intors... pana acum am cam refuzat politicos oportunitatile, dar eram curios sa vad daca avem pareri asemanatoare. Poate ai timp sa faci 200 de postari ca sa ai acces la chat, sa mai discutam.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 sc royal place massage srl

sc royal place massage srl

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016
  • Reputatie: 17

Postat 05 January 2017 - 11:33 AM

Curios de poze, am sunat și eu la acest salon. Mi s-a răspuns greu la telefon. Mi-a spus fata de la telefon ca nu au ajuns încă. Zic ok, când ajungeți? În jumătate de ora. Perfect, ajung și eu într-o ora ca sa fiu sigur. Bine. Nu mi-a mai răspuns nimeni la telefon după aia. Drum bătut degeaba. La prețul pe care îl cer pe masaj, cel mai prost din lume e ala care da banii aia la o atitudine de genul asta. Penibil, efectiv. Succes la toată lumea.

Ne cerem scuze in numele fetelor daca s a intamplat asta ... cand s a intamplat in ce data si la ce ora ? sa pot lua si eu legatura cu fetele pentru niste explicatii .

Legat de marketing ma ocup eu , andreea este numele meu sunt si patroana acestui salon orice sugestie si orice comentariu atata timp cat este de bun simt si nu    cu jigniri  si etc ,este binevenit si ne ajuta foarte mult pentru a intelege exact cerintele clientilor .

Suntem la inceput si vrem sa crestem de aceea ne straduim sa facem totul cat mai bine .

Am vazut mai sus ca sunt preturile mari , pentru membrii acestui forum daca spun la receptie ca sunt membrii pe siteul nimfomane 10% discount .

Multumesc pentru intelegere :bow  :bow  :bow  :bow  :bow 

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 cristivasile

cristivasile

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015

Postat 05 January 2017 - 12:42 PM

Am sunat ieri de pe la 11 jumate. Pe la 2 jumate a răspuns o fata care a zis ca după 2 se deschide salonul dar ca mai întârzie și ajung în vreo jumătate de ora. De la 3 jumate pana pe la 4 fără un sfert nu a mai răspuns nimeni.
    Nu este nevoie sa îmi mulțumiți, nu e ca și când asta îmi recuperează în vreun fel timpul pierdut.
    O zi frumoasa
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 cristivasile

cristivasile

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015

Postat 05 January 2017 - 12:49 PM

Va mulțumesc și eu la rândul meu pentru politețe. E altceva sa ți se vorbească frumos după ce ai luat o teapa.
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 sc royal place massage srl

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 06 January 2017 - 01:25 PM

Multumesc pentru intelegere cristi , am pus niste intrebari ieri si bineinteles mi au zis ca nu e asa ... e normal sa am atitudinea asta pentru ca si u ai vb foarte frumos si ai descris exact ce s a intamplat .

Nu ma deranjeaza repet absolut nici in comentariu sau recenzie negativa atata timp cat este totul real si descris cu in limbaj adecvat

multumesc

Aceasta postare a fost editata de sc royal place massage srl: 06 January 2017 - 01:26 PM

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 marc77

marc77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 34 Postari:
    • Inscris la:
      15 January 2014
  • Reputatie: 15

Postat 22 January 2017 - 01:25 PM

Duminica aveti program?
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 sc royal place massage srl

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 22 January 2017 - 03:25 PM

buna ziua ,
    sigur ca da marc77 de la ora 13 pana la 5 duminica iar in restul zilelor de la 13 la 6
    multumesc si te asteptam
    • 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 brett

brett

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 6019 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2012

Postat 22 January 2017 - 04:11 PM

Ne cerem scuze in numele fetelor daca s a intamplat asta ... cand s a intamplat in ce data si la ce ora ? sa pot lua si eu legatura cu fetele pentru niste explicatii .

Legat de marketing ma ocup eu , andreea este numele meu sunt si patroana acestui salon orice sugestie si orice comentariu atata timp cat este de bun simt si nu    cu jigniri  si etc ,este binevenit si ne ajuta foarte mult pentru a intelege exact cerintele clientilor .

Suntem la inceput si vrem sa crestem de aceea ne straduim sa facem totul cat mai bine .

Am vazut mai sus ca sunt preturile mari , pentru membrii acestui forum daca spun la receptie ca sunt membrii pe siteul nimfomane 10% discount .

Multumesc pentru intelegere :bow  :bow  :bow  :bow  :bow

Andreea pune cateva sa te vedem in toata splendoarea ta!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 gaby 2016

gaby 2016

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      07 April 2016
  • Reputatie: 1

Postat 24 May 2017 - 08:20 AM

stie cineva dak mai e deschis salonul asta??Am sunat ieri si nu raspunde nimeni!Multumesc

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 sc royal place massage srl

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 25 May 2017 - 09:49 PM

Buna seara ,

Este deschis salonul pe programul cunoscut (13:00 - 5:00) ne cerem scuze pentru experienta ta Gaby 

Multumim pentru intelegere si va asteptam in locatia noastra

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 henry jullien

henry jullien

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2015
  • Reputatie: 26

Postat 26 May 2017 - 10:45 AM

Salut tuturor. Am vizitat din nou salonul,dupa o vizita la Daria cu care m-am simtit chiar ok. Am facut programarea in 30 de min...am ajuns si m-a primit Nicol o fata frumoasa si cu niste sani siliconati maaari...  Am platit cadoul, fata a mers sa lase banii iar eu am intrat la dus...am iesit din dus am intrat in camera si m-am intins pe pat in timp ce fata a inceput un masaj slab dupa care a urmat o laba trista fara atingeri....ceva de genul:hai sa terminam ca ma grabesc......
    Locatie ...10
    Gfe .......2

Aspect ....8
    Masaj......2
    Cadou......190 ron 30 min D2D
    De vizitat.....NUUUUU 

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 bamboo2017

bamboo2017

VIP Member

• VIP Member
    • 1185 Postari:
    • Inscris la:
      24 January 2017
  • Reputatie: -426

Postat 29 May 2017 - 08:12 AM

De ce nu
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 sc royal place massage srl

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 17 June 2017 - 11:06 PM

buna seara ,

Nu stau sa intru in polemica cu tine dar nu zici adevarul ...

in primul rand Nicole nu mai lucreaza in salonul nostru din 13 04 2017 iar , Daria dupa 20 04 2017 i 

Spune un adevar si eu il confirm daca asa e ....

Promit si in plus nu ai ales bine persoana pentru ca Daria este o fata cu experienta si chiar isi da interesul sa fie totul ok

multumesc

• 0
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 henry jullien

henry jullien

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2015
  • Reputatie: 26

Postat 19 June 2017 - 07:27 PM

Inainte de a raspunde citeste cu atentie !!!!! Am spus ca Daria chiar este ok !!!!! Problema a fost cu Nicole !!!!!Crede-ma ca nu am nici un interes sa mint.....Frecventez saloanele de masaj dar ce mi s-a intamplat cu Nicole nu mi s-a intamplat in alta parte si de aceea am simtit nevoia sa atrag atentia si altor doritori de masaj erotic sa nu pateasca ce am patit eu...Este dreptul meu si alegerea cititorilor daca sa ma creada sau nu....Iar voi mai bine luati masuri decat sa puneti la indoiala experientele clientilor,dar nu trebiue sa va invat eu,caci in felul acesta veti disparea de pe piata si va veti intreba de ce.....Atat am avut de zis si nu voi mai raspunde caci am inteles ca voi nu stiti sa va respectati clientii !!!Succes !!

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 sc royal place massage srl

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      02 December 2016

Postat 27 June 2017 - 09:17 PM

buna seara , 

Iti multumesc mult pentru ajutor nu stiu ce experienta ai avut sincer imi pare rau , oricum nu o sa mai fie nimeni dezamagit pentru ca repet Nicole nu mai lucreaza din aprilie la noi ce iti pot garanta ca am adus fete noi foarte atente , sunt in lucru pozele am doar cateva acum si o sa le postez cu colega noastra Delia .

multumesc si scuze de inconvenient ... :boob  :masaje

Fisiere atasate

• 2
    royal negru.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 dany31

dany31

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 15 Postari:
    • Inscris la:
      20 January 2014
  • Reputatie: 7

Postat 05 July 2017 - 10:13 AM

De ce nu puneti poze cu toate fetele? Mi se pare de bun simt
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: royal place massage, salon de masaj erotic, salon masaj, salon masaj erotic bucuresti, masaj, masaj erotic, erotic, masaj erotic centru, masaj erotic stefan cel mare, masaj erotic obor, masaj de relaxare

6 useri citesc topicul

0 membri, 6 vizitatori, 0 utilizatori anonimi