Sari la conținut

Postări Recomandate

Am avut parte de o mare surpriza in seara asta .. ducandu-ma la mai multe saloane si in ultima vreme fiind oarecum dezamagit (tin sa mentionez ca doar in ultima vreme :))) ) am ajuns la Royal . Din cate am inteles de la fata cea moua , conducerea s-a schimbat , asa ca toate fetele erau noi. Am ales Natasha , o moldoveanca foarte simpatica la prima vedere . Un mare plus a fost ca ea m-a intampinat cu un zambet sa zic asa cuceritor . A fost o ora frumoasa. 

Aspect : 9 ( foarte ingrijita )

Permisivitate : 7,5 ( sincer sa fiu as fi vrut mai mult ) 

GFE : 8,5

Masaj de relaxare 9,5 ( are maini de aur ) 

Erotism: 9

Este prima mea postarea si sper sa fie ok ..sa fi atins toate punctele

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la 2 fete de acolo.

 

1. Bianca 

O fata tanara, draguta, fara prea multa experienta, frumoasa la fata, fund frumos, sani mari si frumosi. Masaj de relaxare ok, erotic, ok.

 

2. Ariana

Nu are 25 de ani. Are peste 30 sigur. O stiu din alta parte. Daaaar. Merita 100%. 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Asa din pura curiozitate ma puse necuratu' sa-mi arunc un ochi pe site-ul vostru. Si ce sa vezi, am descoperit uramatorul text:

 

"Nu oferim servicii cu continut sau de natura sexuala, oferim strict servicii de masaj terapeutic si masaj de ralaxare"

 

Deci laba, alias frecatul pulii intra la categoria terapie. Nu e serviciu sexual!

O sa ma duc si eu la psihiatrie (caut o anaconda de-aia cu fata de tocilara sa fiu sigur ca nu e medic fake) si o sa iau niste sedinte de laba ca terapie. Or fi decontate de casa?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...