Sari la conținut

(0766) 836 103


Postări Recomandate

Asa...Apreciez toate tentavile de redactare a unor texte de proza scurta, descriptiva.Eu va multumesc tuturor, atat potentilor cat si impotentilor, participanti la discutie.Eu , Alina, cea care v- a gazduit, care v- a primit la ea in casa fara sa va deranjeze vreodata cu ceva, va rog frumos sa va aduceti aminte de bunul simt pe care l ati dobandit acasa la voi, in primii 7 ani de viata.V am primit pe toti la mine, cu drag si cu bun simt.Nu sunt bolnava, beau uneori , cand mi e mult prea greu. Dar asta nu va da dreptul de a ma denigra.Voi vreti sex in loc de masaj.Voi aveti neveste si copii acasa dar cautati mereu ceva nou.Inedit.Wow! Rog initiatorul firului de conversatie sa il faca sa dispara.Cu respect, ptr voi toti, Alina Haas - Papp.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Alinutaaaa...no da di gard, ti rog io mult!!!

 

Iai primit pi tati la tini cu drag si bun simt...ka sa li iei bani...ka doar nu fasiai gesturi caritabile. Atunsea cind li iei bani, dak nu li convini kum li iei bani...are dreptu sa comenteze. Cati convine tii (si or fost baeti cari teor laudat) ka nuti convini tii (atunsea cind spun lucruri trasnite...ka iesti neserioasa ku programarili)...iei tat vor comenta. Dak iai primit cu damf di vodca iesind pi nari, ca tio fi greu tii sau nu, vor comenta lucru asta...cai normal sa fii asa, ka doar nisi tu nu teoi duce la vrun stomatolog cari pute a circiuma.

 

Faza ku denigrarea draguta mia Alinutaaa...ie cusuta numa ku ata alba ! Atunsea cind oi decis sa suji pula pi bani nu moi mere triaba ku denigrarea. Cati plasi tii cuvantu, ca nu tio plasi..asta ie !!! O fost decizia ta...iara decizia ta no fost sa ti calugaresti...sa renunti la lucrurili lumiesti an contu unei vieti plini di moralitate si spiritualitate...ci oi dicis sa ti futi pi bani. Dak tu consideri cai o denigrare asta...ie cam too late !!!

 

Stii ci zik ??? :)

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu cred ca am fost nepoliticos, doar mi-am exprimat nemulțumirile. Imi pare rau ca ai ajuns aici sta de repede . Sincer, când te-am cunoscut am crezut ca am gasit in sfarsit graalul constantei, din pacate vis destramat din fașă. Succes in continuare !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Colega...ciei 7 ani di acasa zik sa nu comentiezi ku gura plina ! Ciel moi bini cind suji pula ie sa o balesti si sa o molfai di drasii so ia...lasa comentariili pi seama lor dupe cie li fasi asta. Sa viezi porma laude dila iei !!!

 

Noapti buna si tii !!!

 

:)

Link spre comentariu

Colega...ciei 7 ani di acasa zik sa nu comentiezi ku gura plina ! Ciel moi bini cind suji pula ie sa o balesti si sa o molfai di drasii so ia...lasa comentariili pi seama lor dupe cie li fasi asta. Sa viezi porma laude dila iei !!!

Noapti buna si tii !!!

:)

Colega...ciei 7 ani di acasa zik sa nu comentiezi ku gura plina ! Ciel moi bini cind suji pula ie sa o balesti si sa o molfai di drasii so ia...lasa comentariili pi seama lor dupe cie li fasi asta. Sa viezi porma laude dila iei !!!

Noapti buna si tii !!!

:)

Aoleuuuu!!! Ma doare burta de ras.Mulțam fată!Acum mi a trecut supararea!
  • Like 4
Link spre comentariu

Nu cred ca am fost nepoliticos, doar mi-am exprimat nemulțumirile. Imi pare rau ca ai ajuns aici sta de repede . Sincer, când te-am cunoscut am crezut ca am gasit in sfarsit graalul constantei, din pacate vis destramat din fașă. Succes in continuare !

Cand cauti un potir trebuie sa l poti umple cu ceva!Tu nu ai prea reusit.Si asta ti o spun acum, treaza!
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Potirul e un păhărel, la matale e ditamai damigeana. Nu am complexe de mărime, am centimetru acasa si stiu unde ma aflu, nu e asa rau. In schimb mirosul de pussy la saramura si tirajul de florin piersic nu se uita asa de usor.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Fa-i o vizită si comentează dupa fane. Femeia nu știe cu cine vorbeste, tot ce a trecut pe la ea a ii pare pula mică . Acum, dacă ma gandesc chiar nu era largă,dar problemele sunt la mansarda.

Link spre comentariu

Potirul e un păhărel, la matale e ditamai damigeana. Nu am complexe de mărime, am centimetru acasa si stiu unde ma aflu, nu e asa rau. In schimb mirosul de pussy la saramura si tirajul de florin piersic nu se uita asa de usor.

Ar trebui sa ai complexe.Iar mirosul...cred ca esti hipersensibil.Eu spun sa ti cauti o partenera pe minimasura ta.
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Fa-i o vizită si comentează dupa fane. Femeia nu știe cu cine vorbeste, tot ce a trecut pe la ea a ii pare pula mică . Acum, dacă ma gandesc chiar nu era largă,dar problemele sunt la mansarda.

 

Nu ma bag in scandalul vostru, eu vreau pozele voastre ! :)))))))

 

 

Si .. ori e potir, ori damigeana, ca nu mai inteleg !!!!!!!!!!!!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...