Sari la conținut

0720679141


cocotail

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

am fost la aceasta pitipoanca prin luna august ... mare gresala !!!

 

Dat telefon, ma indruma in piata Anton, la un bloc de pe strada Cavalului, urc, era imbracata intr-un halat si pe dedesubt decat niste chilotei rosii. Ma intreaba ce doresc, ii spun ca un oral si un normal, imi spune ca 150lei oral si normal protejat, ii spun ca vreau oralul neprotejat, imi spune ca daca mai pun 50lei face neprotejat. Ma duc la baie, ma spal, dar cand sa ma sterg surpriza, nu gasesc nici un prosop si ma sterg cu hartia igienica. Ies, ma astepta lungita in pat, goala, si ma gandesc ca la ce buze are abia astept sa-mi suga pula... Ma asez langa ea, e mangaiem, ii sarut tatele siliconate, burtica. incepe sa o suga fix 5 secunde si imi zice hai mai repede ca am alt client in 5minute, ma uit la ceas ii zic ca de abia am ajuns de 10min, dar ma intreaba ce pozitie vreau, ii zic ca o vreau pe la spate, pune prezervativul, o mai suge 2sec si zice hai ... o i-au pe la spate, pun mana pe fundul ala bestial, ne miscam amandoi bine si imi dau drumul cand incepe sa geama mecanic. Ma duc la baie, ma spal, o intreb de prosop, dar ea vorbea la telefon

 

NOTE 

 

Locatia 8 - cred ca au meajera, ca la ce unghii mari are, nu face ea curatenie

 

Aspect : blonda. tatuaje, sani siliconati

 

Oral - 6 - incepuse sa o suga bine, dar fitele de pitipoanca se trezise

 

Normal 7 -  pizda rasa, mirosea frumos, daca sugea pula mai mult ma tenta sa-i dau limbi

 

Anal - n-am intrebat daca face

 

Cadou : 200lei, ca ma gandeam ca o suge bine daca ii dau 50lei extra

 

Concluzie : nu o recomand decat pentru aia care se grabesc, chiar ma mir ca ar avea asa multi fraieri care se duc la ea, pardon clienti

 

Mihaella ar trebui sa mai lasi din aere si fitele de Pitesti 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...