Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* - - - - 79 Voturi

Diva Anita - diva divelor - 0736899044

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1397 raspunsuri in acest thread

#41 iondelaraion

iondelaraion

flăcău futălău, fut TARE si APĂSAT

• Membru Premium
  • 1117 Postari:
  • Inscris la:
    01 December 2011
  • Reputatie: 1575

Postat 05 April 2017 - 11:26 PM

anita vezi ca noi clujenii suntem frati cu oradenii...nu te lega de ei.

Oare de ce are "diva" atâtea puncte minus reputatie? La atitudinea asta, si le merita pe deplin.

Si cu toatea astea, oile continua sa mearga la ea. Deh, nu-i prost ala care cere..

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 diamond prince

diamond prince

It`s Fuckin' Chri$ma$ when I`m around

• VIP Member
    • 2301 Postari:
    • Inscris la:
      23 October 2013
  • Reputatie: 1503

Postat 05 April 2017 - 11:42 PM

Oare de ce are "diva" atâtea puncte minus reputatie? La atitudinea asta, si le merita pe deplin.
    Si cu toatea astea, oile continua sa mearga la ea. Deh, nu-i prost ala care cere..

sincer nu stiu de ce are atatea minusuri...ar trebui sa ne spuna ea
    • 2

my channel  :  https://www.youtube....jEJhiu1pcSgjBxw         and subscribe for more

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015
  • Reputatie: -674

Postat 05 April 2017 - 11:43 PM

Ah,ce te ai mai ofticat tu ,Iondelaraion....Probabil ca n-am raspuns mesajului din PM....Nu am prea mult timp de pierdut pe aici....Esti genial!!!Imi scrii mesaje in PM iar mai apoi ma critici pe aici stiind ca reputatia aici este un zero barat .....Reputatia ...Extraordinar ....Intreab-o pe babuta din Rogerius de ce 350 puncte s-au transformat in -160....Absolut indiferent ...Prostul tot prost este ...sau proasta tot proasta este...Dar ce ai vrea ,Iondelaraion ????Sa va pup pe voi in fund sa-mi dati puncte ,recenzii ,etc cum face baba din Rogerius care gateste si sta cu pacientii cate 10 ore pe 600 lei....Stai relax,am clienti prea multi asa incat nu ma obosesc sa pup pe nimeni in fun ....Salutari si Noapte buna ,dragul meu :bow

• -1

#44 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 05 April 2017 - 11:43 PM

Ah,ce te ai mai ofticat tu ,Iondelaraion....Probabil ca n-am raspuns mesajului din PM....Nu am prea mult timp de pierdut pe aici....Esti genial!!!Imi scrii mesaje in PM iar mai apoi ma critici pe aici stiind ca reputatia aici este un zero barat .....Reputatia ...Extraordinar ....Intreab-o pe babuta din Rogerius de ce 350 puncte s-au transformat in -160....Absolut indiferent ...Prostul tot prost este ...sau proasta tot proasta este...Dar ce ai vrea ,Iondelaraion ????Sa va pup pe voi in fund sa-mi dati puncte ,recenzii ,etc cum face baba din Rogerius care gateste si sta cu pacientii cate 10 ore pe 600 lei....Stai relax,am clienti prea multi asa incat nu ma obosesc sa pup pe nimeni in fun ....Salutari si Noapte buna ,dragul meu :bow

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 05 April 2017 - 11:44 PM

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 05 April 2017 - 11:50 PM

anita vezi ca noi clujenii suntem frati cu oradenii...nu te lega de ei.

Dragul meu,Print,oradenii sunt absolut adorabili ...Nu ma leg de ei absolut deloc....Ma ,,leg,, doar pt faptul ca imi plac foarte mult.....Sunt extrem de amabii,prietenosi,deschisi,open-mind ,au toate calitatile care lipsesc unora dintre ,,clujenii,, nostri dragi...Te salut ,Printule...Incearcasa fii mai putin acid :laugh2

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 12:00 AM

doar cei la care le surade asteptatul in masina pana la Paste(le) cailor

Ce v-ati mai suparat ,domnul ,, daulabuci,,....Fantastic!!!N-ar mai trebui sa fiti atat de ranchiunos....Din data de 18.12.2016 ora 16.15 ,asa stiu ca era fixata programarea ,a trecut ceva timp....si ma gandesc ca ati mai avut cateva orgasme astfel incat sa va descarcati de energiile negative si sa nu -mi purtati mie resentimente..Sau n-ati mai avut orgasme de atunci si ati ramas cu gandul la faptul ca ati asteptat in masina 20 min in Nufarul Plaza..Ce este rau in acest lucru ???Ati facut cunostinta cu un cartier frumos in cazul in care n-ati vizitat ,,randunele ,, anterior acolo..... :bow

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 iondelaraion

iondelaraion

• Membru Premium
    • 1117 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2011

Postat 06 April 2017 - 12:25 AM

Eu m-am convins. Multumesc.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 iondelaraion

iondelaraion

• Membru Premium
    • 1117 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2011

Postat 06 April 2017 - 12:42 AM

Si de ce trei postari cu-acelasi continut, ei, pe-asta n-o mai inteleg. Pesemne c-asa e când divele nu primesc atentia ce considera c-o merita. Ah, si-un alt lucru ciudat. Suntem prea solicitate sa facem fata oamenilor cu bun simt care se programeaza si onoreaza acele programari (in cazul meu prin PM), dar totusi nu suficient de solicitate sa raspundem in scârba unor postari pe forum.

*slowclap

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 07:02 AM

După cum ai observat am răspuns noaptea când oamenii dorm adică în jur de ora 24...A fi ocupat nu înseamnă a fi in ,,acțiune,, 24/24....Deșteptule !!Ce logică mai ai și tu😂😂😂😂...,,Inițial am răspuns doar ,,peștelui ,,care a pus o întrebare....Ce isteț ești tu,dragă!!!Nu degeaba ești foarte activ pe aici....😤😤😤
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 07:22 AM

Si de ce trei postari cu-acelasi continut, ei, pe-asta n-o mai inteleg. Pesemne c-asa e când divele nu primesc atentia ce considera c-o merita. Ah, si-un alt lucru ciudat. Suntem prea solicitate sa facem fata oamenilor cu bun simt care se programeaza si onoreaza acele programari (in cazul meu prin PM), dar totusi nu suficient de solicitate sa raspundem in scârba unor postari pe forum.

*slowclap

De ce 3 postari cu acelasi continut???Pentru ca toti fatalaii  si in speta,,,pestele,, NOUDARVECHI sa reuseasca sa inteleaga si sa receptioneze mesajul.............GLUMEAM !!!Au fost probleme la reteaua de Internet ...Sa explic asa frumos fiecare miscare si comunicatii ,,nimfo,, aflata in grupa mare la gradinita.....Sau la pensie cum este si cazul expiratei din Rogerius ,foarte activa prin zona....Credeai ca ma enervezi???Deloc!!Eu te-am sfidat prin faptul ca n-am raspuns mesajelor din PM.....Deci,hai Sictir!!! :bow :pope  :baby2

:boob :sweeping  :sweeping  :sweeping  :pope  :pope  :pope

:shocked

:sweaty

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 07:29 AM

:bow

Daca tot imi pui atat de multe intrebari de dimineata as dori sa-ti mai raspund o data de ce s-a postat acel comment de 3 ori ....Asa ,sa-mi faci tu Rimming ..joi dimineata la ora 8.30 dupa ce imi beau cafeaua si merg la toaleta.....Hai,Sictir!!! :rax2 :boob  :138x

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 daulabuci

daulabuci

alergic la prostie

• VIP Member
    • 541 Postari:
    • Inscris la:
      26 September 2011
  • Reputatie: -477

Postat 06 April 2017 - 09:10 AM

Stai linistita Divo, ca mi-a trecut supararea. Doar ca nu ma asteptam de la o vedeta de talie internationala sa dea tepe de astea banale. Dar iti acord intelegere: o fi incurcat vreuna dintre secretare programul.

Orgasme nu am mai avut, te astept pe tine. :crazylove

Poate te vizitez prin 2018 :laugh2 ; ca ne tot repeti ce agenda incarcata ai si ma ingrozesc sa mai fac vreo programare acum. Nu as mai putea inghiti o teapa.

PS:Coada aia de plase de se-ntindea pan' la Penny era la tine?

• -5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 09:32 AM

Stai linistita Divo, ca mi-a trecut supararea. Doar ca nu ma asteptam de la o vedeta de talie internationala sa dea tepe de astea banale. Dar iti acord intelegere: o fi incurcat vreuna dintre secretare programul.

Orgasme nu am mai avut, te astept pe tine. :crazylove

Poate te vizitez prin 2018 :laugh2 ; ca ne tot repeti ce agenda incarcata ai si ma ingrozesc sa mai fac vreo programare acum. Nu as mai putea inghiti o teapa.

PS:Coada aia de plase de se-ntindea pan' la Penny era la tine?

:clapp   :pope

Mister ,,DAULABUCI,, am impresia ca m-ai inteles gresit.....Nu am repetat deloc faptul ca as avea agenda incarcata..Nu semnez condica pe ,,nimfo,,,cu siguranta nu!!!!Am incercat sa sugerez si am explicat unui singur ,,fatalau,,faptul ca nu este nevoie sa activeze acest topic pt si asa sunt prea solicitata...Acest ,,fatalau,, este  fish-ul ,,noudarvechi,,.....Per ansamblu ai inteles ideea dar ai extras ce ai dorit tu ...Esenta n-ai inteles-o....!!!!!Da,coada ce se intindea pana la Penny si pe partea opusa spre Lukoil era gunoiul meu din casa.....Am facut curatenie inainte sa vii tu in vizuina si am reusit sa scot acele pungi ....Bineinteles ca m-am si epilat si spalat dupa un an si ai vazut ce am reusit sa strang in pungi.....Te salut ,dragul meu ...Sa ne vedem sanatosi in 2018 pana atunci continuam dialogul aici..... :laugh2 :shocked   :beex2

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 iondelaraion

iondelaraion

• Membru Premium
    • 1117 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2011

Postat 06 April 2017 - 10:18 AM

:bow
    Daca tot imi pui atat de multe intrebari de dimineata as dori sa-ti mai raspund o data de ce s-a postat acel comment de 3 ori ....Asa ,sa-mi faci tu Rimming ..joi dimineata la ora 8.30 dupa ce imi beau cafeaua si merg la toaleta.....Hai,Sictir!!! :rax2 :boob :138x

Câtă clasă, cât rafinament. :)
    Cum oare voi putea trăi cu dezamăgirea de a nu-ți fi trecut pragul? :(

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 10:35 AM

Bine punctat ....Rafinamentul si stilul nu se pot invata ,trebuie sa te nasti cu ele....La fel cum tu nu poti invata sa fii Gentleman ,daca te-ai nascut meltean.... :laugh2

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 iondelaraion

iondelaraion

• Membru Premium
    • 1117 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2011

Postat 06 April 2017 - 05:24 PM

Bine punctat ....Rafinamentul si stilul nu se pot invata ,trebuie sa te nasti cu ele....La fel cum tu nu poti invata sa fii Gentleman ,daca te-ai nascut meltean.... :laugh2

O alta ineptie.. De ce ma mai chinui?  :slap2

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 06 April 2017 - 05:56 PM

O alta ineptie.. De ce ma mai chinui?  :slap2

:boob

Ah,domnul Iondelaraion ,ce va mai agitati dvs sa gasiti micile dezacorduri gramaticale.....Ati facut o obsesie pt mine cumva????Ce doriti sa demonstrati de fapt??VA plictisiti foarte tare si v-ati gandit la mine???Posibil sa fie vremea ploioasa de vina.....Este o zi monotona si aveti nevoie de un mic ajutor??? :laugh2 :thinking 

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 brokoli

brokoli

incepator in devenire

• Membru Premium
    • 2341 Postari:
    • Inscris la:
      12 November 2013
  • Reputatie: 2739

Postat 07 April 2017 - 02:47 PM

Cum dracu sa te nasti cu stil si rafinament??
    Cum sa nu poti invata sa fii gentelman??

Just asking...
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 diva anita

diva anita

Diva Divelor Anita

• VIP Member
    • 1815 Postari:
    • Inscris la:
      17 July 2015

Postat 07 April 2017 - 02:48 PM

Cum dracu sa te nasti cu stil si rafinament??
    Cum sa nu poti invata sa fii gentelman??

Just asking...

:no2  :no2  :blushing2  :blushing2  :clapp  :clapp  :beex2  :beex2  :beex2

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi