Sari la conținut

Diva Anita - diva divelor - 0736899044


Postări Recomandate

Si de ce trei postari cu-acelasi continut, ei, pe-asta n-o mai inteleg. Pesemne c-asa e când divele nu primesc atentia ce considera c-o merita. Ah, si-un alt lucru ciudat. Suntem prea solicitate sa facem fata oamenilor cu bun simt care se programeaza si onoreaza acele programari (in cazul meu prin PM), dar totusi nu suficient de solicitate sa raspundem in scârba unor postari pe forum.

 

*slowclap

 De ce 3 postari cu acelasi continut???Pentru ca toti fatalaii  si in speta,,,pestele,, NOUDARVECHI sa reuseasca sa inteleaga si sa receptioneze mesajul.............GLUMEAM !!!Au fost probleme la reteaua de Internet ...Sa explic asa frumos fiecare miscare si comunicatii ,,nimfo,, aflata in grupa mare la gradinita.....Sau la pensie cum este si cazul expiratei din Rogerius ,foarte activa prin zona....Credeai ca ma enervezi???Deloc!!Eu te-am sfidat prin faptul ca n-am raspuns mesajelor din PM.....Deci,hai Sictir!!! :bow :pope  :baby2

 

  :boob :sweeping  :sweeping  :sweeping  :pope  :pope  :pope

 

:shocked

 

  :sweaty

  • Minus 1
Link spre comentariu

   :bow

Daca tot imi pui atat de multe intrebari de dimineata as dori sa-ti mai raspund o data de ce s-a postat acel comment de 3 ori ....Asa ,sa-mi faci tu Rimming ..joi dimineata la ora 8.30 dupa ce imi beau cafeaua si merg la toaleta.....Hai,Sictir!!! :rax2 :boob  :138x
 

  :sweaty

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Stai linistita Divo, ca mi-a trecut supararea. Doar ca nu ma asteptam de la o vedeta de talie internationala sa dea tepe de astea banale. Dar iti acord intelegere: o fi incurcat vreuna dintre secretare programul.

Orgasme nu am mai avut, te astept pe tine. :crazylove

Poate te vizitez prin 2018 :laugh2 ; ca ne tot repeti ce agenda incarcata ai si ma ingrozesc sa mai fac vreo programare acum. Nu as mai putea inghiti o teapa.

 

 

PS:Coada aia de plase de se-ntindea pan' la Penny era la tine?

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu

Stai linistita Divo, ca mi-a trecut supararea. Doar ca nu ma asteptam de la o vedeta de talie internationala sa dea tepe de astea banale. Dar iti acord intelegere: o fi incurcat vreuna dintre secretare programul.

Orgasme nu am mai avut, te astept pe tine. :crazylove

Poate te vizitez prin 2018 :laugh2 ; ca ne tot repeti ce agenda incarcata ai si ma ingrozesc sa mai fac vreo programare acum. Nu as mai putea inghiti o teapa.

 

 

PS:Coada aia de plase de se-ntindea pan' la Penny era la tine?

:clapp   :pope

Mister ,,DAULABUCI,, am impresia ca m-ai inteles gresit.....Nu am repetat deloc faptul ca as avea agenda incarcata..Nu semnez condica pe ,,nimfo,,,cu siguranta nu!!!!Am incercat sa sugerez si am explicat unui singur ,,fatalau,,faptul ca nu este nevoie sa activeze acest topic pt si asa sunt prea solicitata...Acest ,,fatalau,, este  fish-ul ,,noudarvechi,,.....Per ansamblu ai inteles ideea dar ai extras ce ai dorit tu ...Esenta n-ai inteles-o....!!!!!Da,coada ce se intindea pana la Penny si pe partea opusa spre Lukoil era gunoiul meu din casa.....Am facut curatenie inainte sa vii tu in vizuina si am reusit sa scot acele pungi ....Bineinteles ca m-am si epilat si spalat dupa un an si ai vazut ce am reusit sa strang in pungi.....Te salut ,dragul meu ...Sa ne vedem sanatosi in 2018 pana atunci continuam dialogul aici..... :laugh2 :shocked   :beex2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

:bow

Daca tot imi pui atat de multe intrebari de dimineata as dori sa-ti mai raspund o data de ce s-a postat acel comment de 3 ori ....Asa ,sa-mi faci tu Rimming ..joi dimineata la ora 8.30 dupa ce imi beau cafeaua si merg la toaleta.....Hai,Sictir!!! :rax2 :boob :138x

:sweaty

Câtă clasă, cât rafinament. :)

Cum oare voi putea trăi cu dezamăgirea de a nu-ți fi trecut pragul? :(

post-20516-0-86771200-1491466594_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

 Bine punctat ....Rafinamentul si stilul nu se pot invata ,trebuie sa te nasti cu ele....La fel cum tu nu poti invata sa fii Gentleman ,daca te-ai nascut meltean.... :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

 Bine punctat ....Rafinamentul si stilul nu se pot invata ,trebuie sa te nasti cu ele....La fel cum tu nu poti invata sa fii Gentleman ,daca te-ai nascut meltean.... :laugh2

 

O alta ineptie.. De ce ma mai chinui?  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu

O alta ineptie.. De ce ma mai chinui?  :slap2

   :boob

Ah,domnul Iondelaraion ,ce va mai agitati dvs sa gasiti micile dezacorduri gramaticale.....Ati facut o obsesie pt mine cumva????Ce doriti sa demonstrati de fapt??VA plictisiti foarte tare si v-ati gandit la mine???Posibil sa fie vremea ploioasa de vina.....Este o zi monotona si aveti nevoie de un mic ajutor??? :laugh2 :thinking 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bamboo2017,mi-a stat inima in loc cand am vazut acest UP..Credeam ca este de la Pestele NOUDARVECHI...Wauuuuu...am rasuflat usurata ...Sunt bine...M-am blocat cand am vazut....Lipseste din decor Fish-ul ex STIXFIX actualmente XSTEEL ,....mi-e dor de el...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Bamboo2017,mi-a stat inima in loc cand am vazut acest UP..Credeam ca este de la Pestele NOUDARVECHI...Wauuuuu...am rasuflat usurata ...Sunt bine...M-am blocat cand am vazut....Lipseste din decor Fish-ul ex STIXFIX actualmente XSTEEL ,....mi-e dor de el...

Anita esti cuminte?

  • Like 1
Link spre comentariu

Anita esti cuminte?

Rozkendra ,iarta-mi intarzierea.Am fost extrem de ocupata.Am fost destul de cuminte dar sa stii ca sunt tare nervoasa .Fatalaul PNL-ist Bolojan nu-mi mai da apa calda .5 zile  vom face dus cu apa rece .Asa mi-a spus un pacient.Sa convoci adunarea generala si sa-mi rezolvi problema.Da????Daca n-o rezolvi eu  ies dezbracata in Nufarul Plaza si protestez.Iau  toate Strap -onurile cu mine si le atasez un stegulet .Direct la Bolojan in birou ma duc dezbracata  cu cizme de Latex.Sa convoc Marea Adunare cu Ciucurel ,Printul,Kkmitz ,etc....Deci ,vreau apa calda....Sau mai bine sa-l sun pe Netanyahu sa vad cu ce ma poate ajuta.... :no2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Rozkendra ,iarta-mi intarzierea.Am fost extrem de ocupata.Am fost destul de cuminte dar sa stii ca sunt tare nervoasa .Fatalaul PNL-ist Bolojan nu-mi mai da apa calda .5 zile  vom face dus cu apa rece .Asa mi-a spus un pacient.Sa convoci adunarea generala si sa-mi rezolvi problema.Da????Daca n-o rezolvi eu  ies dezbracata in Nufarul Plaza si protestez.Iau  toate Strap -onurile cu mine si le atasez un stegulet .Direct la Bolojan in birou ma duc dezbracata  cu cizme de Latex.Sa convoc Marea Adunare cu Ciucurel ,Printul,Kkmitz ,etc....Deci ,vreau apa calda....Sau mai bine sa-l sun pe Netanyahu sa vad cu ce ma poate ajuta.... :no2 

Din cate am inteles olojan asta are un proiect pe durata de muuulti ani, pentru anumite modernizari, care afecteaza pe acolo atat cu apa calda, cat si poate incalzire (sper sa nu gresesc). PAi si care e problema, odata ce stii ca dureaza cativa ani tu ca locuitor nu esti o putoare oosita si plangacioasa si pe acei cativa ani iti montezi un boiler. Despre ce vorbim? Unu plus montajul costa cat 2 ore de muiala si te tine intre 5-10 ani. Dar tipic Romanica, oameni delasatori care nu fac nimic, nici macar pt ei insisi si cand nu au cu ce sa se spele or scapa o injuratura, or merg in alie ca in India ca asa a ajuns Romanica sa se spele, poate isi fac aonement la o piscina sa imparta colectiv jegul . intre ei. 

Desigur daca esti cu chirie nu poti aduce modiicari dupa propriu plac. Asta tot de.... Romanica. Chirii la pret occidental, handicapati de proprietari cu multe pretentii fara a freca o pula pt banii incasati. O chirie normala presupune toate conditiile de confort. Ti se fute un perete, proprietaru ar tb sa fie ogligat sa il zugraveasca. Daca nu ai aruncat cu cafea in el pe banii lui, nu ai tai. Nu ai apa calda proprietaru este obligat sa iti monteze un boiler pe banii lui, ca dupa ce ai plecat lui ii ramane nu il cari cu tine in spinare deci nu vad de ce ai plati pt el.

 

E atat de simplu sa traiesti normal, nu neaparat luxos, dar e mai simplu sa te plangi si sa scalzi in jeg. Sau sa iti zici cu zen rabdare ca se rezolva. Adica te complaci ca boul, vaca cativa ani....

 

Si totusi simtiti-va fericiti!MAcar la voi vara nu e invazie de gandaci care misuna pe toate straziile ca in ghena extinsa numita Bucuresti, invazie de soareci in  plin centru Bucuresti daca faci jogging prin unirii prin fata triunalului sau a bibliotecii iti tasnesc printre picioare. Si zeci de ace de la drogati, de practic nu aci 100 metri fara o seringa cu un ac de oschetar in orice zona ai fi.

 

In conditiile astea in cativa ani vom dezvolta naibii boli noi, cu mutatii mai ceva ca  in tarile tropicale

Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Nu stiu , dar sa mor cand vad atata lene si delasare in Ardeal parca ma roade ceva. Si parca sigur mi-e dor de tata. Si de un barbat harnic, simplu , eficient. El injura cu pathos de ori ori,dar dupa primul incident aveai apa calda. Nu de fiinte care se lamenteaza chinuit ca niste pizde si se complac in mizerie

Pune-ti mana, munciti oameni buni.

De cand sa ajuti o lepra manelista, buna de nimic, doar de stat ca boul in po\zitie verticala sa primesti o muie a ajuns ceva cool sau scopu vietii?

Traim ca animale nu? 

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

DIVO, solutia  ar fi ca in aceste zile sa chemi doar sclavi la tine si sa le oferi cea mai intunecata fata a dominarii; sa-i pui sa linga piszda si curul asa nespalate   :kotzen

 

ca bonus, pe cei care au facut treaba buna ii lasi sa-ti linga si degetele de la picioare(si intre ele)

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu

DIVO, solutia  ar fi ca in aceste zile sa chemi doar sclavi la tine si sa le oferi cea mai intunecata fata a dominarii; sa-i pui sa linga piszda si curul asa nespalate   :kotzen

 

ca bonus, pe cei care au facut treaba buna ii lasi sa-ti linga si degetele de la picioare(si intre ele)

Hopa!!!!Daulabuci .....OOOOOhhhhh ....Ce onoare...Te salut....Nu-i o idee rea!!!!!Dar prefer sa fac dus cu apa rece mai bine decat sa-i chinui pe bietii oameni ..Nu-i o idee rea...Tie ce ti-ar place sa lingi cel mai mult si mai mult??? :hug1 

Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Textul e dumnezeu!

 

Descriere

 

shalom!!!!am revenit la oradea in perioada 8-14 august disponibila intre orele 10-23 in cartier nufarul plaza shalom!!sunt diva anita sau mistress anita ,30 ani ,1,76cm ,extravaganta;extrem de dominanta si misterioasa .....in perioada 6-14iunie inclusiv voi fii din nou in oradea.numele meu reprezinta extravaganta,erotism,provocare,stil.....in compania mea veti avea parte de servicii normale sau sedinte de dominare....soft sau hard...strap on , catuse,bici,*********,face sitting,uro,incatusare ,biciuire,umilire,comenzi verbale ,feminizare.,umilire in lesa si zgarda....sau ....mai vedem noi ...depinde in ce faza ma veti ,,prinde,,...pentru cei ce nu doresc sa fie dominati cred as putea sa va ofer masaj, **** din cate imi aduc aminte ,normal ,saruturi , etc.......va astept sa deslusim impreuna tainele ***ului sau zona obscura a dominarii ...a voastra ,diva anita -diva divelor

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...