Sari la conținut

Anna hardcore noua in Brasov ! 0754260950


Postări Recomandate

Am sunat azi la domnisoara si am avut surpriza sa aflu ca acum  ora costa 250 ron...pana mai zilele trecute era 200 ron.

Personal nu cred ca merita asa ca ii las pe altii sa faca coada la usa ei..probabil de asta a ridicat pretul

Spor la ciocane fratilor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

neserioasa .....  am sunat si i-am spus ca ajung in 40 minute in zona unde locuiesti, mi-a spus ca e ok si ma asteapta , am ajuns dupa 45 minute si nu mai raspundea.

cand sunt 40 minute inseamna ca ti-ai calculat timpul si in atat timp ajungi la mine , probabil m-am ocupat !

Am sunat azi la domnisoara si am avut surpriza sa aflu ca acum  ora costa 250 ron...pana mai zilele trecute era 200 ron.

Personal nu cred ca merita asa ca ii las pe altii sa faca coada la usa ei..probabil de asta a ridicat pretul

Spor la ciocane fratilor.

da este 150 cu 250 deoarece fac anumite servicii pe care alte colege nu le fac ! In fine , fiecare isi face pretul asa cum vrea , nu ai tu de unde sa sti daca merit banii astia sau nu ! Vino la mine si am sa iti arat de ce cer acesti bani , iar daca tie nu iti place , eu iti dau 150 lei !
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

cand sunt 40 minute inseamna ca ti-ai calculat timpul si in atat timp ajungi la mine , probabil m-am ocupat ! da este 150 cu 250 deoarece fac anumite servicii pe care alte colege nu le fac ! In fine , fiecare isi face pretul asa cum vrea , nu ai tu de unde sa sti daca merit banii astia sau nu ! Vino la mine si am sa iti arat de ce cer acesti bani , iar daca tie nu iti place , eu iti dau 150 lei !

si daca ajungeam cu 10 minute mai repede, tot ocupata erai, la ce foame aveti in voi !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

si daca ajungeam cu 10 minute mai repede, tot ocupata erai, la ce foame aveti in voi !

canta la alta masa te rog ! Nu am de ce sa ma agit cu voi , cei care au fost la mine stiu cum sunt si ce fel de servicii prestez ! La reverede!
  • Like 1
Link spre comentariu

cand sunt 40 minute inseamna ca ti-ai calculat timpul si in atat timp ajungi la mine , probabil m-am ocupat ! da este 150 cu 250 deoarece fac anumite servicii pe care alte colege nu le fac ! In fine , fiecare isi face pretul asa cum vrea , nu ai tu de unde sa sti daca merit banii astia sau nu ! Vino la mine si am sa iti arat de ce cer acesti bani , iar daca tie nu iti place , eu iti dau 150 lei !

 

Ok

Poate ca ai dreptate.

Am sa trec pe la tine sa vad ...acuma m-ai facut curios.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Buna dragilor ! De astazi am sa fiu disponibila in Brasov ! Din greseala am postat anuntul pe publi ! Am sa revin cu numarul de telefon cel nou deoarece pe cel vechi l-am pierdut si nu il pot recupera ! Pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...