Sari la conținut

New!!!! Blonda foto model 160/46kg - 0751674268 - interesanta


mark2000

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Mai draga haroun....eu zic sa nu mai comentezi de my ca nici nu ma cunoști,si sa îți vezi de " femeile " tale care le ai la produs ...nu mai încerca sa ma denigrezi pe my ca sa nu cumva sa ajung in top ...pupici :)

 

Mere' romgleza, ase-i?

Link spre comentariu

Hahahaha, unele serios au scopul asta in viata sa ajunga aici la top. Chiar n-as fi crezut, dar se pare ca este adevarat.

Este si hazliu cum curvele stiu doar gandi in categoria curva si peste. Asta au vazut, cred ca doar asta exista. Fiecare trage concluzii din experienta pe care o traieste zi de zi.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Mai, tu degeaba ai cap mare, ca e vid.
Cat timp ai fost fara peste, erau clientii multumiti. Dar nu te-a dus capul, de cand ai peste stai si rabzi foame.

Si hai nu ma mai fa pe mine peste, ca s-ar putea sa te trezesti si tu si tiganocul tau de peste cateva zile luata la racorica. Ma enervez si nu-mi mai pasa ca nu se merita complicarea cu niste deseuri genetice.

Link spre comentariu

Bine zici colegul, mai acum cateva luni am fost la ea si a fost ok, am fost luni seara si a inceput cu tot felul de pretentii, cand aud dupa 5 min ca "mai dureaza mult, nu te termini",imi tai tot cheful, mai ales ca dai si banii inainte....sigur are peste...din pacate. Mai bine ar legaliza prostitutia, am.avea si bani la buget si un pic de siguranta, ca doar noi le platim...ce p..a mea....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

I-am facut o vizita Bellei de curand. Am gasit aceeasi fata faina, deschisa, placuta. Cel putin cu mine. Mi-a facut placere sa o revizitez mai ales ca din punctul meu de vedere serviciile ei se apropie vertiginos de top.

Fata faina !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

I-am facut o vizita Bellei de curand. Am gasit aceeasi fata faina, deschisa, placuta. Cel putin cu mine. Mi-a facut placere sa o revizitez mai ales ca din punctul meu de vedere serviciile ei se apropie vertiginos de top.

Fata faina !

Mark, dacă nu te deranjează întrebarea, prețurile ei sunt aceleași?

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

I-am facut o vizita Bellei de curand. Am gasit aceeasi fata faina, deschisa, placuta. Cel putin cu mine. Mi-a facut placere sa o revizitez mai ales ca din punctul meu de vedere serviciile ei se apropie vertiginos de top.

Fata faina !

În totalitate de acord. Am fost și eu pe la această dulce domnișoară și am rămas plăcut impresionat, aproape înmărmurit. Pur și simplu frumoasă, stilată, rasată, și cu o alcătuire intelectuală de soi. Caldă și vorbăreață, scundă, aproape genul petite, armonios sculptată, cu sâni delicioși și naturali, cu păsărica micuță, sensibilă și înmiresmată. Calmă și duioasă în prestație.

Chiar m-am simțit minunat în compania ei, pe buzele ei și între coapsele ei...

 

Detaliile tehnice sunt expuse de Mark, nu le mai reiau (cu precizarea că sărutul nu intră în oferta standard. Se poate întâmpla să-l dăruiască ici, colo, cu zgârcenie, doar după ce te cunoaște și, probabil, te place puțin...).

 

Fată faină...

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

de ce m-ar deranja o astfel de intrebare, Scuze era de datoria mea sa specific. Am platit 200 lei / o finalizare ON, NP, FK, finalizare orala daca vrei

 

Detaliile tehnice sunt expuse de Mark, nu le mai reiau (cu precizarea că sărutul nu intră în oferta standard. Se poate întâmpla să-l dăruiască ici, colo, cu zgârcenie, doar după ce te cunoaște și, probabil, te place puțin...).

 

Va salut, putina lamurire daca binevoiti, la 200 ron include ON,NP,FK si CIM, iar oferta standard care e? 

 

Mersi!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Va salut, putina lamurire daca binevoiti, la 200 ron include ON,NP,FK si CIM, iar oferta standard care e? 

 

Mersi!

Oferta standard e cea de 200 lei și nu include FK. Însă nu există un adaos fiscal pentru sărut; dacă ești compatibil cu ea, îi poți smulge câteva...

  • Like 1
Link spre comentariu

În totalitate de acord. Am fost și eu pe la această dulce domnișoară și am rămas plăcut impresionat, aproape înmărmurit....

 

Fată faină...

Scuza-mi intrebarea, cand ai fost la ea ? Te intreb pt ca incerc sa o sun de o saptamana pe telefonul din titlu si primesc un ton de parca e inchis (ton de ocupat de fapt, parca).

 

Ai idee, stii sa fie indispobibila cumva ?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Scuza-mi intrebarea, cand ai fost la ea ? Te intreb pt ca incerc sa o sun de o saptamana pe telefonul din titlu si primesc un ton de parca e inchis (ton de ocupat de fapt, parca).

 

Ai idee, stii sa fie indispobibila cumva ?

 

0751674268 este noul nr,cel putin eu pe acesta am vb.Toate cele bune

 

Într-adevăr, telefonul din titlu nu e valabil, ci acela indicat de Camarro; el apare și pe recentul anunț din Publi 24. Totuși, tipa mi-a spus că va lipsi câteva zile, pentru a rezolva o problemă personală în afara țării.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...