Sari la conținut

Doamna maghiara Eszter,0742961632


curvarel

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

am ajuns la concluzia ca sunt obsedat!!!!!.................am fost la doamna,orgoliul ma facut sa raman dar nu are nici o legatura cu eroticul....mi-a facut un masaj sa spunem bun si o laba uleioasa.....locatie in roteni ceva sat pe langa acatari......50 ron deranjul.....nu stiu ce sa spun....cred ca am o problema....

Link spre comentariu
Vizitator masterblaster28
Reputație: 0

Stai linistit, cred ca toti regretam c-am ramas la cate una.

Eu am patit-o cu baba din Dambu careia-i putea gura si desi o luam pe la spate, ea se tot intorcea sa-mi spuna cate ceva si mie-mi venea sa vomit.

Si am si platit.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:mures
  • Oras:mures

fiind atras de femei invarsta si mai plinute am vizitat doamna.. am sunat programarea a mers usor, a spus ca face masaj cu finalizare prin masaj.

locatia e intrun sat langa acatari.., roteni se numeste. mizerie foarte mare in locatie, frig. despre doamna.. e foarte foarte grasa, exagerat de grasa.. sex nu cred ca ar putea oferi nici daca ar vrea la ce grasa e. despre masaj ea spune ca are experieta etc dar sincer mie nici masajul nu mia placut. masaj erotic la ea inseamna ca iti ia scula sub sani si tio freaca pana termini. e amabila, vorbeste, incearca sa te faca sa te simti bine. 

note: locatie 2 aspect 2 masaj 3 "masaj erotic" 2

eu nu o recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

fiind atras de femei invarsta si mai plinute am vizitat doamna.. am sunat programarea a mers usor, a spus ca face masaj cu finalizare prin masaj.

locatia e intrun sat langa acatari.., roteni se numeste. mizerie foarte mare in locatie, frig. despre doamna.. e foarte foarte grasa, exagerat de grasa.. sex nu cred ca ar putea oferi nici daca ar vrea la ce grasa e. despre masaj ea spune ca are experieta etc dar sincer mie nici masajul nu mia placut. masaj erotic la ea inseamna ca iti ia scula sub sani si tio freaca pana termini. e amabila, vorbeste, incearca sa te faca sa te simti bine. 

note: locatie 2 aspect 2 masaj 3 "masaj erotic" 2

eu nu o recomand

Nici nu vreau sa ma gandesc cum arata daca pana si pentru unul caruia ii plac grasele batrane, asta a fost prea grasa si batrana.

Decat sa mergi pana acolo sa ti-o frece o pocitanie cu 50, mai bine mai pui 20 si te duci la tinerica de la Karma.

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Eu am mers pana la ea dar nu am stat! Vezi mai sus sunt alti care au stat si ....

... si...?

cand ai fost? eu am vorbit cu ea la telefon sapt. trecuta si mi-a dat de inteles ca face doar masaj terapeutic. sa nu ma duc la ea pt sex ca ma da afara in secunda urmatoare.

deci alta alternativa in materie de mature?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg mures
  • Oras:Tg mures

am sunat si eu astazi.

spune ca face masaj , mai multe tipuri d  masaj si la final daca vrei face si o finalizare dar numai cu mainile si sanii, nu face sex sau sex oral.

Daca vrei doar pentru masaj erotic nu se ocupa, doar asa, partial....si da, sedinta de o ora e 50 lei.....

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...