Sari la conținut

Organizez GangBang


Postări Recomandate

Salut domnilor, inca de la inceput vreau sa va fac sa intelegeti ca treaba este foarte serioasa, daca e cineva pus pe glume sa nu se deranjeze sa tasteze. Sa trecem la subiect:

 

Organizez un GangBang in Ploiesti, am nevoie de cat mai multi participanti, pot fi si 20

Domnisoara in cauza are 18 ani, 1.80m, 45 kg, este draguta, sani micuti

Face sex oral neprotejat, normal protejat (pt siguranta tuturor), anal protejat, finalizare orala cu inghitire sau oriunde doriti voi sa terminati, adora sa inghita

Durata partidei de sex va fi pana toti veti fi pe deplin satisfacuti, indiferent de numarul de finalizari, pana va tremura picioarele

Igiena extrem de importanta, toata lumea elipata complet

Partida se poate organiza la un hotel dar ar fi de preferat la o vila undeva in liniste deplina, acest detaliu il vom stabili ulterior

Obligatoriu 18 ani impliniti

Penetrare multipla fara probleme

Orice fantezie aveti se poate atat timp cat nu presupune ranirea domnisoarei, violenta exclusa, dominarea domnisoarei se accepta fara probleme

Pentru domnisoara se vor strange 200 de lei de la fiecare participant (nu o trimitem cu mana goala acasa, gest de apreciere...)

Partida de sex va avea loc in ianuarie, o sa stabilim ulterior data

Nu se accepta persoane in stare de ebrietate, nu se vor consuma bauturi alcoolice sau alte prostii

Orice persoana doreste sa participe astept sa ma contacteze pe mail, si daca este ok ca si caracter si serios atunci va face parte

Posibilitatea repetarii actiunii destul de des cu persoanele serioase

Legatura mea cu domnisoara: imi este amica si atat, face asta pentru ca adora GangBang si pentru ca are nevoie de bani

Numarul meu de telefon il voi comunica doar persoanelor care sunt ok dupa ce voi discuta pe mail, o sa ne si intalnim pentru socializare daca doriti

Orice persoana interesata sa imi trimita mail pe adresa [email protected]

 

 

 

 

Link spre comentariu

Selectia in functie de personalitate, oamenii fara caracter nu au ce cauta, de controlat.... daca toti sunt cu capul pe umeri nu vor fi probleme, e vorba sa ne simtim bine nu sa ne certam.... Fata si-a inceput viata sexuala la 14 ani, nu i-am zis in fata insa parerea mea e ca este nimfomana, isi doreste foarte mult 20 de tipi

Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Salut domnilor, inca de la inceput vreau sa va fac sa intelegeti ca treaba este foarte serioasa, daca e cineva pus pe glume sa nu se deranjeze sa tasteze. Sa trecem la subiect:

 

Organizez un GangBang in Ploiesti, am nevoie de cat mai multi participanti, pot fi si 20

Domnisoara in cauza are 18 ani, 1.80m, 45 kg, este draguta, sani micuti

Face sex oral neprotejat, normal protejat (pt siguranta tuturor), anal protejat, finalizare orala cu inghitire sau oriunde doriti voi sa terminati, adora sa inghita

Durata partidei de sex va fi pana toti veti fi pe deplin satisfacuti, indiferent de numarul de finalizari, pana va tremura picioarele

Igiena extrem de importanta, toata lumea elipata complet

Partida se poate organiza la un hotel dar ar fi de preferat la o vila undeva in liniste deplina, acest detaliu il vom stabili ulterior

Obligatoriu 18 ani impliniti

Penetrare multipla fara probleme

Orice fantezie aveti se poate atat timp cat nu presupune ranirea domnisoarei, violenta exclusa, dominarea domnisoarei se accepta fara probleme

Pentru domnisoara se vor strange 200 de lei de la fiecare participant (nu o trimitem cu mana goala acasa, gest de apreciere...)

Partida de sex va avea loc in ianuarie, o sa stabilim ulterior data

Nu se accepta persoane in stare de ebrietate, nu se vor consuma bauturi alcoolice sau alte prostii

Orice persoana doreste sa participe astept sa ma contacteze pe mail, si daca este ok ca si caracter si serios atunci va face parte

Posibilitatea repetarii actiunii destul de des cu persoanele serioase

Legatura mea cu domnisoara: imi este amica si atat, face asta pentru ca adora GangBang si pentru ca are nevoie de bani

Numarul meu de telefon il voi comunica doar persoanelor care sunt ok dupa ce voi discuta pe mail, o sa ne si intalnim pentru socializare daca doriti

Orice persoana interesata sa imi trimita mail pe adresa [email protected]

20 huh?

lol 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Selectia in functie de personalitate, oamenii fara caracter nu au ce cauta, de controlat.... daca toti sunt cu capul pe umeri nu vor fi probleme, e vorba sa ne simtim bine nu sa ne certam.... Fata si-a inceput viata sexuala la 14 ani, nu i-am zis in fata insa parerea mea e ca este nimfomana, isi doreste foarte mult 20 de tipi

 

Miroase a :fish12

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Recunosc că,din multitudinea de fantezii pe care le-am avut,cea cu gangbang-ul nu am pus-o în practică,deși am avut multe tentative eșuate.

Și eu vreau să mă asigur că lucrurile sunt ok,că nu este vreo capcană care să se lase cu ceva șantaj sau mai știu eu ce și,dacă totul va fi în regulă,voi participa cu siguranță,cu excepția zilelor de 12 și 13 ianuarie când,datorită programului absolut obligatoriu,nu pot.

Link spre comentariu

Nu sunt peste sunt doar un tip normal, nu m-as baga in treburi ilegale, nu imi risc libertatea pt nimic, la fel ca orice tip cu fantezii platesc si eu la randul meu. Nu sunt interesat de porcarii, nu caut sa santajez pe nimeni, doar sa ma simt bine si atat, si nu ar strica sa leg cateva prietenii si sa formez un grup interesat de placeri cu domnisoare pe care ajungem sa le cunoastem si sa le prezentam intre noi.

  • Like 2
Link spre comentariu

A fost doar o gluma..... :rax2    Ce tipa ar accepta asa ceva...  :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2   Gluma de Mos Craciun, cum sa crezi ca una ar face sex pana sa va tremure picioarele cu atat de multi tipi???  :laugh2 :laugh2 :laugh2   Va urez succes la fete si nu mai credeti orice.... :no2 :no2 :no2 :slap2 :slap2 :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

... topicul poate rămâne...

Acum avem nevoie doar de o curva care sa accepte.

Am mai avut d'astea dar era undeva 3/7 si 3/9 niciodată 1/20.

Fetele stateau la etajul 1 pe la casa Rosie si unele prin vest pe la Penny(tot la 1 cred). Nu am organizat nik, am mers, discutat, negociat, futut...

E OK dar depinde foarte mult cu cine te duci si fetele sa fie OK ... sa fie show!

Crăciun fericit!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

A fost doar o gluma..... :rax2    Ce tipa ar accepta asa ceva...  :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2   Gluma de Mos Craciun, cum sa crezi ca una ar face sex pana sa va tremure picioarele cu atat de multi tipi???  :laugh2 :laugh2 :laugh2   Va urez succes la fete si nu mai credeti orice.... :no2 :no2 :no2 :slap2 :slap2 :slap2

 

Una din Vaslui, probabil. :-/

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...