Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Asa ca si glumita eu sunt femeia cu 7 pesti , dar ma intretin ei pe mn de moment ca toata lumea vad ca sta numa la palavre aci. O recenzie nu mai imi face si mie nimenea 😂😂😂😂 huooooo 😜😜😜😜😈

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Da nu mai povesteste niciunul zici ca le da cu foc tastatura. Multi spun ca vin dupa forum da recenzii nu fac. Urat f urat , egoisti domle😂 da pe de alta parte normal ca nu fac recenzii, ca ele ar fi pozitive si se mai adauga pesti la lista 🤣🤣🤣🤣

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Da nu mai povesteste niciunul zici ca le da cu foc tastatura. Multi spun ca vin dupa forum da recenzii nu fac. Urat f urat , egoisti domle😂 da pe de alta parte normal ca nu fac recenzii, ca ele ar fi pozitive si se mai adauga pesti la lista 🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Da nu mai povesteste niciunul zici ca le da cu foc tastatura. Multi spun ca vin dupa forum da recenzii nu fac. Urat f urat , egoisti domle😂 da pe de alta parte normal ca nu fac recenzii, ca ele ar fi pozitive si se mai adauga pesti la lista 🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Da nu mai povesteste niciunul zici ca le da cu foc tastatura. Multi spun ca vin dupa forum da recenzii nu fac. Urat f urat , egoisti domle da pe de alta parte normal ca nu fac recenzii, ca ele ar fi pozitive si se mai adauga pesti la lista

Daca ma primesti maine la tine...promit ca fac recenzie :) doar sa-mi spui ora la care sa te sun! :crazylove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Cum sa fie....

Simplu de tot, am rugat fetele sa între amândouă același timp cu mine, și au făcut un program f bun.... Au fost remunerate și Iza și Deea pentru serviciile prestate, totul a fost la superlativ.

Acum sunt și eu peste..... Ha ha ha

Te pup Iza

PS Cum mai spunea un #baiat#pe aici:#Flavius eternul îndrăgostit de pizde jegoase# "eu o sa vizitez întotdeauna fetele care merita.!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Stai linistit flavius, am fost si eu la Iza acum aprox 2 luni.Destul de ok fata, ca recenzie:

Locatie: 9 destul de ok, baia cu prosoape curate si gel de dus

Gfe : 9 ai ce sa vb cu ea

Oral: 9 deep, lins oo :)

Normal: 8-9 ii place ce face

Cadou : 250/h cu 2 fin

Raport calitate pret e ok, nu pleci nemultumit de la ea.

Vis a vis de colega stiu ca era o fata mai plinuta cu ea, dar nu stiu cum o chema daca e “Deea” sau alta.Cum arata colega? :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Stai linistit flavius, am fost si eu la Iza acum aprox 2 luni.Destul de ok fata, ca recenzie:

Locatie: 9 destul de ok, baia cu prosoape curate si gel de dus

Gfe : 9 ai ce sa vb cu ea

Oral: 9 deep, lins oo :)

Normal: 8-9 ii place ce face

Cadou : 250/h cu 2 fin

Raport calitate pret e ok, nu pleci nemultumit de la ea.

Vis a vis de colega stiu ca era o fata mai plinuta cu ea, dar nu stiu cum o chema daca e “Deea†sau alta.Cum arata colega? :)

Deea... niet plinuta.

Deea... ie dragutza. 😊

Iar Iza... pare prea bunutza😈.

Doar ca nu mi s-or aliniat planetele sa ma "strecor" in program...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Hai Doamne ajuta au aparut recenziile 🤩🤩🤩 multumesc 😘😘😘 Apropo de colega Deea o sa pun niste poze maine . Nu este plinuta este miniona slabuta cu tatuaje! O seara buna , ne auzim maine pe la 10 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...