Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Draga mea, aici nu e facebook, daca vrei sa-ti faci reclama gaseste alta modalitate si daca vrei sa vorbesti cu toti prostii poti folodi mesageria, stii cei aia ?

bai ghiță ce te fute pe tine grija daca noi interactivăm cu fata?
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Tațele sunt beton...hai si cu pasa..Dar dupa cum am vazut ca ai buzele de frumoase sigur ai si o pizda delicioasă...pune o desfăcuta se va inebunesti😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Draga mea, aici nu e facebook, daca vrei sa-ti faci reclama gaseste alta modalitate si daca vrei sa vorbesti cu toti prostii poti folodi mesageria, stii cei aia ?

Parazitule mic, faci chat si gargara pe majoritatea posturilor si tot tu te plangi? Iti strica vreo combinatie? Strigi peste, peste pe toate thread-urile care nu iti convin si pe altele faci reclama... Intelegi ipocrizia si prostia posturilor tale?

Oricum scriu degeaba, esti prea prost pentru secolul asta sau poate doar asa vrei sa pari (desi ma indoiesc).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Draga mea, aici nu e facebook, daca vrei sa-ti faci reclama gaseste alta modalitate si daca vrei sa vorbesti cu toti prostii poti folodi mesageria, stii cei aia ?

Poate vrea sa urmeze exemple de succes de genul Andra sau Rocsana. Mii de postari pe topic, zeci de pagini de tâmpenii fara niciun rost, 15-20 de recenzii si cateva poze. Macar Izabela este fată de calitate, cu mult peste cele două. In plus, vad ca scrie diverse chestii comice. Daca te deranjează, e simplu, nu mai citi. :)

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Neata😘 Eu am mai spus sa fie pace in lume ! Acum eu sunt convinsa ca la mine au fost multi membri de pe forum dar nu fac recenzii. Fiind topicul meu pot face un pic de publicitate si un pic de panarama, imi este in fire un pic de exchibitionism . Imi asum si comentariile contra nu e problema. Deaia nu ma mai fut eu ca sunt grasa urata sau mai stiu eu cum 😂 Un lucru pentru mine e clar cine intra pe usa mea pleaca cu genunchii tremurand , prapad fack 😈😂😜 Sa auzim de bine ca de rele sunt satula . Muflex si va pup la oo 😘😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Da pai auzi eu tin 7 pesti ca na una e Iza

Noi credem ca un proxenet tine 7 conturi, ca nah, fiind barbat cu "vrajeala" n-are ce face si baga si el prosteala pe Internet, doar-doar n-o fi nevoie sa se duca la scarbici ca sa plateasca chiriile, intretinerea...   :laugh2 . Mai degraba o angajezi pe fata la o shaormarie, ceva de genul asta, mai vine cu niste cartofi prajiti acasa macar  :no2 http://ultraimg.com/images/Ighcn9.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Ba retard, esti pestele acestei târfe? Pardon prostituata ....

Ba zdreanță afumată sunt pestele lui sora-ta !Stai dracu pe burta daca nu sti sa mai faci si un pic de interconversatie...Izabela este f de treaba ca este mereu activa si se vede ca este inteligentă...Stai linistit ca prima oara ce am sa re trec prin ploiesti am sa ma opresc la ea am sa fac si recenzie ca sa ti fac tie material de LABA..Ca NA, e greu sa inumeri bani!
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Cum e aia te pui cu nebunu esti mai nebun ca el . Daca voi oricare veniti la mine importamt e cum imi fac treaba, nu cred ca vine careva sa ma ia de nevasta 😂😂😂😂

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...