Sari la conținut

0743 833 744 pretenții absolute


mosneagu

Postări Recomandate

Am sunat într-o seara pentru programare, greșeală mea ca nu am stabilit prețul de la început.

Intrat în bloc zona Oștirii... miros specific garsonierelor. Eurasia, miros neplăcut...

Intru... dau geaca jos.. întreb.. ca face halatul... 200 fin, 350 ora.

Incredibil de mult pentru cum arata fata. Nu recomand.

Foarte sictirita

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si-schimbat locația?! Eu pe asta o știam în Vasile Aaron , stătea undeva pe aleea Călărașilor la un bloc fantoma în spate de tot ! Nu am fost Da la telefon a fost de acord să facă o muie pe 50 de lei !;))))

Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Am sunat într-o seara pentru programare, greșeală mea ca nu am stabilit prețul de la început.

Intrat în bloc zona Oștirii... miros specific garsonierelor. Eurasia, miros neplăcut...

Intru... dau geaca jos.. întreb.. ca face halatul... 200 fin, 350 ora.

Incredibil de mult pentru cum arata fata. Nu recomand.

Foarte sictirita

Mie la telefon mi-a spus ca preturile sunt 150 fin/250 ora  :laugh2 . Tipa asta ar trebui evitata doar din cauza ca e mincinoasa. Oricum mai are un topic aici cred, la fel de prost mentionata, dar nu l-am gasit.

Link spre comentariu

Te rog tare mult nu mai comenta asa la adresa mea, fiindca eu nu te-am jignit cu nimic si cred ca am tratat cu respect si cu bunul simt pe toata lumea si hai sa lasam rautatiile deoparte ca nu ajunge-ti nicaieri nici voi nici eu !! O dimineata placuta baietii😉😉😉😉😉

Link spre comentariu

Te rog tare mult nu mai comenta asa la adresa mea, fiindca eu nu te-am jignit cu nimic si cred ca am tratat cu respect si cu bunul simt pe toata lumea si hai sa lasam rautatiile deoparte ca nu ajunge-ti nicaieri nici voi nici eu !! O dimineata placuta baietii😉😉😉😉😉

Link spre comentariu

Te rog tare mult nu mai comenta asa la adresa mea, fiindca eu nu te-am jignit cu nimic si cred ca am tratat cu respect si cu bunul simt pe toata lumea si hai sa lasam rautatiile deoparte ca nu ajunge-ti nicaieri nici voi nici eu !! O dimineata placuta baietii😉😉😉😉😉

Link spre comentariu

Te rog tare mult nu mai comenta asa la adresa mea, fiindca eu nu te-am jignit cu nimic si cred ca am tratat cu respect si cu bunul simt pe toata lumea si hai sa lasam rautatiile deoparte ca nu ajunge-ti nicaieri nici voi nici eu !! O dimineata placuta baietii😉😉😉😉😉

Link spre comentariu

Te rog tare mult nu mai comenta asa la adresa mea, fiindca eu nu te-am jignit cu nimic si cred ca am tratat cu respect si cu bunul simt pe toata lumea si hai sa lasam rautatiile deoparte ca nu ajunge-ti nicaieri nici voi nici eu !! O dimineata placuta baietii😉😉😉😉😉

Link spre comentariu

Te rog tare mult nu mai comenta asa la adresa mea, fiindca eu nu te-am jignit cu nimic si cred ca am tratat cu respect si cu bunul simt pe toata lumea si hai sa lasam rautatiile deoparte ca nu ajunge-ti nicaieri nici voi nici eu !! O dimineata placuta baietii😉😉😉😉😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...