Sari la conținut

Va aștept ! ❤️ 0759750967 ❤️ Peste 30 de ani !


Postări Recomandate

  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

200 fin,400 ora!!!???????

Da la cluj adunam banii din copac?

Voi ati înnebunit! Da ii coada mare la persecutat ei!

Trebuie adusa la realitate, maxim maxim 250 ora cred ca se cuvine

daca nu iti convine du-te in Germania sau Budapesta si cu 100-120euro stai o noapte întreagă mânci si bei si futi cat vrei pe cate vrei... Si ieși mai câștigat.. Sa vad daca te tine p.la si buzunaru..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am ajuns in seara asta la domnisoara.

Pozele sunt conforme cu realitatea, pozele sunt 100% reale.

 

Din punctul meu de vedere are 10 pe linie, este pur parerea mea.

 

Daca cineva are alte parere ptr. mine e irelevant.

 

Eu o recomand cu incredere.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Am vizitat-o si eu pe Minii, fata draguta, chiar frumusica, locatia ....deja stiuta, micuta, bruneta, slabuta, corp frumos, placuta, pupacioasa....

Locatie - 9

Aspect - 9,5

GFE - 9,5

ON - 9,5

NP - 9,5

A - nu face

 

medie : 7,83

 

ACHITAT : 200 lei !!!!!!!!

 

fata, dupa parerea mea isi are loc in top ...clar

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu pe Minii, fata draguta, chiar frumusica, locatia ....deja stiuta, micuta, bruneta, slabuta, corp frumos, placuta, pupacioasa....

Locatie - 9

Aspect - 9,5

GFE - 9,5

ON - 9,5

NP - 9,5

A - nu face

 

medie : 7,83

 

ACHITAT : 200 lei !!!!!!!!

 

fata, dupa parerea mea isi are loc in top ...clar

După recenzia ta am sa ii fac și eu o vizita în viitorul apropiat. Ai fost cam rău cu nota de 7,83 dacă nu face anal nu trebuia sa iei în considerare la media notelor:))))
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Ma oameni buni aici ma refer la astia sub 30 de ani,daca chiar iti place fata si vrei sa mergi la ea dece mama zmeului mai puneti atitea intrebari?

Ia telefonu sun-o si daca vorbesti cu ea si stii cum sa vorbesti nu cred ca nu te primeste,sau cand ajungi la ea nu cred ca o sa iti ceara buletinul.

Dar daca esti paranoic atunci sigur o sa iti ceara buletinul.

Asa ca incercati cu tupeu nu tot scrieti aici rautati si cine stie ce lucruri!!

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

lasa-i Ciucurel sa mai creasca ...:)))))

Mark ce sa mai creasca?

Ei sa creasca sau sa le mai creasca pula?

Daca sunt baieti destepti si o suna pe fata si vorbesc cum trebuie cu fata sigur ca-i primeste.

Dar asta este,le place sa se planga aici ca nu-i primeste.

:)

:)

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mark ce sa mai creasca?

Ei sa creasca sau sa le mai creasca pula?

Daca sunt baieti destepti si o suna pe fata si vorbesc cum trebuie cu fata sigur ca-i primeste.

Dar asta este,le place sa se planga aici ca nu-i primeste.

:)

:)

Corect, se referă mai mult la vârsta psihologică decât cea biologică, pentru a evita anumite situații mai puțin plăcute. Au și ele o viață personală, mai ies prin oraș, club, cinema, restaurant etc. cu prieteni, familia, și știți cum sunt băieții care merg la curve pe banii lui "tati",vor sa se laude la prietenii lor etc, pot sa le pună într-o situație jenantă.

 

Scuze de Off-topic.

 

On-topic :aștept sa ma întorc în Cluj sa te vizitez:)

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Facut si eu prima vizita acestei minunate fapturi. Din momentul in care ne-am auzit la telefon, am simtit ca fac un pas cu dreptul spre o intalnire reusita. In antiteza , cand am vb la telefon cu Irina sau Miruna, nici nu am mai facut programare..

Asadar, dra Minii, locatie unde eu am mai fost, cunoscatorii stiu.. ma asteapta cu usa intredeschisa, cand am vazut-o , deja hormonii au inceput sa urle.

Nici nu am intrat bine pe usa ca a si sarit la mine in brate si m-a sarutat cu foc. Deci woaw, am fost convins ca intalnirea va fi un succes. Ma dezbrac, ma intind in pat , incepem sa povestim " sa ne cunoastem", in tot acest timp , imi zambeste , ma mangaie, ma saruta..

Ne ridicam in genunchi si incepem actiunea: preludiu mai scurt, ON scurt, deoarece nu am mai avut rabdare si am cerut prezervativ sa o penetrez... ea ar mai fi vrut preludiu, eu eram prea horny.. la cei 19 ani e stramta, geme frumos, se implica, cu oglinda din incapere ... momentul este perfect fi foarte intens.

Na , ma termin in prez, ne igieniam, ne intindem la povesti.. Incep sa ii spun cum vreau sa decurga actiunea data viitoare, ea incepe sa chiar exerseze.. ii zic: vreau sa incepem cu un masaj .., ea ia uleiul si incepe sa ma maseze.. ii zic : continui sa ma mangai usor cu unghiile, ea ma mangaie.. ii zic: ma saruti pe corp... ea ma saruta.. ma intorc , ii zic: ma saruti pe piept, pe sfarcuri.. ea ma saruta, continuam cu Fk prelungit.. ea ma saruta.. treci usor la un oral tandru.. ea trece... Am optit-o ca deja o luam razna si trebuia sa plec. Superb moment. Mergem la dus, ma spala frumos, insista pe toate zonele, instrumentul iara o ia razna, ma abtin ca al doulea nr ma tine mult si nu e timp. Inainte sa plec ii zic sa mai sarute odata instrumentul de ramas bun..

Ma imbrac ,ii inmanez cadou si am plecat.. Pe toata perioada sederii mele, mi-a acordat maxima atentie, fapt pentru care am sa revin.. Bafta.

Ps : am realizat ca are k vecina o veche cunostinta de-a mea... pe care abia astept sa o revad..

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Tocmai m-am intors de la Minii. Intradevar, una dintre alegerile cele mai bune de pe piata clujeana in ciuda cadoului cu ceva peste medie (am beneficiat de o finalizare la 200 lei) Minii e superba, seamana mult cu prietena unui prieten de-al meu despre care aveam multe curiozitati. Este tanara, superba la fata, miniona, carne tare pe ea, pupacioasa. Se vede un pic lipsa ei de experienta insa asta este, pentru mine, un avantaj. Nu m-a tinut mult azi pana am terminat (poate faptul ca e atata de stramta a contribuit la asta) dar o recomand cu caldura. De revenit.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cand am vazut-o, toate emotiile initiale mi-au trecut, fata depasindu-mi asteptarile, raportul pret/aspect mi se pare bun. La fata mi s-a parut frumoasa,ochi superbi, desigur sunt subiectiv. La corp foarte ok.
Despre ce ofera,  normal, oral .M-am bagat langa ea in pat, am povestit cateva minute si apoi a trecut la treaba. In tot acest timp gemea incet, mai arunca o privire cateodata rusinoasa, cateodata parca iti patrundea in suflet prin ochi. Dupa un timp vazand ca nu poate fi vorba de ejaculare, am schimbat pozitia, eu in picioare, ea intinsa pe pat. Din excitare am inceput sa o f*t in gurita fara sa o intreb in prealabil, dar m-a lasat cateva minute fara sa obiecteze. Parea ca nu se simte foarte confotabil cu chestia asta si nu am insistat. Apoi vazand ca nici cum nu termin si vroiam neaparat sa profit de rara oportunitate de cim am rugat-o sa ma linga pe oua, lucru de care s-a achitat admirabil, in timp ce eu am luat situatia in mana dreapta. Cand mi-a venit a luat-o imediat in gurita, mi-a placut extraordinar, a supt pana la ultimul strop si apoi a continuat sa o suga. 

Oral: 9

Normal: 9
GFE: 8

  • Like 10
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...