Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! ANAISE 0762342118


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu, marti seara dupa ce mi-am luat muie de la o panarama nou aparuta pe la Alba Iulia.

Arata decent, daca iti plac fetele mai plinute, un pic de burtica, sanii mari, carnea destul de tare. La fata, spre draguta, are niste ochi mari. Am incercat un oral decent, cu atentie multa la oua, si 2-3 poz. la normal, o experienta ok, chiar daca nu am reusit sa termin de la nervii pe care-i aveam din cauza teparei aleia. Dar fata s-a chinuit. Apartament frumos, langa Ucecom,are colega. Casa curata, ea curata.

Fata-7, plinuta

Igiena-10

Oral NP-8

NormalP-8

GFE-8

100/200 ron, nu face CIM, se gadila la sani daca insisti prea mult.

Pentru cei carora le place ce vad in poze, se merita macar o data.

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost si eu, marti seara dupa ce mi-am luat muie de la o panarama nou aparuta pe la Alba Iulia.

Arata decent, daca iti plac fetele mai plinute, un pic de burtica, sanii mari, carnea destul de tare. La fata, spre draguta, are niste ochi mari. Am incercat un oral decent, cu atentie multa la oua, si 2-3 poz. la normal, o experienta ok, chiar daca nu am reusit sa termin de la nervii pe care-i aveam din cauza teparei aleia. Dar fata s-a chinuit. Apartament frumos, langa Ucecom,are colega. Casa curata, ea curata.

Fata-7, plinuta

Igiena-10

Oral NP-8

NormalP-8

GFE-8

100/200 ron, nu face CIM, se gadila la sani daca insisti prea mult.

Pentru cei carora le place ce vad in poze, se merita macar o data.

Multumesc pentru recezie te pupik
Link spre comentariu

Am fost azinoapte la Anaise, o stiam de ceva vreme de la colega ei, servicii normale si ok pt miez de noapte, oral bun neprotejat, normal cu implicare, fk, cunnilingus, finalizare in preze, mi.a placut, revin mai ales noaptea cand oferta e slaba.

 

Note: oral 8.5 cu atentie la zone, pacat ca nu face cim.

Normal 8.

Gfe 8.

Igiena buna, dusuri.

Aspect 8 sani frumosi, durdulie cu cur mare, dantura frumoasa.

 

Recomand pe Anaise. Halat 100 fin.

  • Like 10
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost azinoapte la Anaise, o stiam de ceva vreme de la colega ei, servicii normale si ok pt miez de noapte, oral bun neprotejat, normal cu implicare, fk, cunnilingus, finalizare in preze, mi.a placut, revin mai ales noaptea cand oferta e slaba.

Note: oral 8.5 cu atentie la zone, pacat ca nu face cim.

Normal 8.

Gfe 8.

Igiena buna, dusuri.

Aspect 8 sani frumosi, durdulie cu cur mare, dantura frumoasa.

Recomand pe Anaise. Halat 100 fin.

Multumesc pentru recenzie :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...